Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

תבורך :xyxthumbs::yelclap:

בכיף! שימו לב שיש שם המון דברים "מועתקים" מ MW 2: ההילוך האיטי בפריצה לחדרים, המרדף של הסירות וכו'. אני אמנם לא מצפה שהם ימציאו את הגלגל מחדש בכל משחק, אבל לפחות להדגמה הייתי מצפה שהם יציגו משהו שלא ראינו אף פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 973
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה מה שמפריע לך, אפילו את הסמלים של הנשקים והכיתוב של ההרמה נשאר אותו דבר בדיוק :screwy:

ציינתי רק כמה דוגמאות, ברור שגם כל השאר נראה ממש מועתק ולא ממש מחדש שום דבר. ושוב, אני לא מצפה לראות משהו שונה לגמרי מהמשחקים הקודמים, אבל הייתי מצפה לפחות לכמה דברים חדשים. בינתיים זה נראה בדיוק כמו אחד מהשלבים ב MW 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו רץ סביר אבל ניראה גרוע, אורנג' ממש גרועים כשזה מגיע לסטרימינג...

חוץ מהכוונת הכל ניראה בדיוק אותו דבר, רק אישרו הרבה דברים שאף אחד לא רוצה כמו נשקים מגעילים ו LS/SC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק נראה מעולה, מפתיע כל פעם מחדש כמה IW מצליחים לסחוט מאותו המנוע כל פעם מחדש... ;D

אחרי צפיה בסרטון השני המשחק נראה לא פחות טוב מקרייסיס 2, אפילו יותר טוב לטעמי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק ממוצע ואין שום דבר חדש.

דווקא אני חושב שלפחות במה שנוגע ל COD לא צריך להמציא את הגלגל מחדש, צריך עוד ועוד מאותו דבר טוב

עם קצת חידושים, נשקים חדשים, מפות חדשות, גרפיקה קצת משופרת ואותו גיימפליי מהיר קצבי וכיפי.

הכוונת המשולבת הזאת מגניבה... אתה נתקל במישהו בטווח ארוך יורד מאחורי איזה ארגז, מחליף לאקוג עולה ובום הדשוט.

ות'מפר עם טלסקופ, :kopfpatsch: איך לא חשבו על זה קודם.... להקל קצת על הנובטיוברים המסכנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...