Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

אני מקווה ש-MW3 יהיה משחק גרוע, אני מתפלל שבאטלפילד 3 ישמיד את הקהילה שלו

אני מקווה שכל טיפת רוח במפרשים של אקטיביז'ן תצא כמו שידידי סיימון אמר.

אני מקווה שהם יחטפו סטירה חזקה ויבינו מאיפה הם צמחו

לצערי הרב הסיכויים שזה יקרה הם אפסיים. חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 973
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אכן סיכוי קלוש וחבל.

בינתיים החידוש האמיתי במשחק הולך להיות אפשרות לבחירת כוונות (נניח ACOG + RED DOT)

תוך כדי משחק אפשר יהיה לבחור מבין השתיים בהתאם לסיטואציה/מרחק מאויבים וכו.

one truly new thing I saw in Modern Warfare 3: the ability to push the weapon’s scope off to the side when you want a close-range red dot sight and slap it back up into place when you need to do some long-distance shooting.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק רק משגשג וגודל בקונסולות, איפה שמקומו ומה שהוא פותח לו מראש, מאז ומתמיד...

פשוט קשה לנו כקהילת בעיקר להסכים עם זה, מן הסתם...

לשמחתי התחדשתי בXBOX 360 SLIM לאחרונה ואני מוכרך להגיד שהחוויה בBLACK OPS בLIVE לא ניתנת להשוואה עם הPC, המשחק באמת עובד כמו שהוא נועד לעבוד.

אני משוכנע למדי שMW3 לא יאכזב, לפחות בקונסולה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקומו של COD אף פעם לא היה ואף פעם לא יהיה בקונסולות, המשחק הזה המתחיל ב PC וגדל בזכות ה PC. כל המשחקים של IW עד COD 4 (כולל COD 4) פותחו כמשחקי מחשב. רק אחרי זה גרמה להם להפוך לגירסה טובה יותר של טרייארק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקומו של COD אף פעם לא היה ואף פעם לא יהיה בקונסולות, המשחק הזה המתחיל ב PC וגדל בזכות ה PC. כל המשחקים של IW עד COD 4 (כולל COD 4) פותחו כמשחקי מחשב. רק אחרי זה גרמה להם להפוך לגירסה טובה יותר של טרייארק.

צודק ב100%

מה שקורה היום זה שמפתחים מראש משחקים נכים עם תוכן נעול ,שליטה קלוקלת,משחקיות רשת בעייתית וכל זה במילה אחת קונסוליזציה.

זה מה שקורה כשיש רוב מוחלט של משתמשי קונסולות (כלומר ילדים, ו"גיימרים" ).

עכשיו תשלב את כל זה עם מנכלים רודפי בצע שאין להם טיפה של ידע/כבוד לעולם משחקי הוידאו וזה מה שקיבלתה.

call of duty התחיל לצעוד לאחור כבר מ 2 .

נראה לכם הגיוני שהם עדיין משתמשים באות מנוע גראפי???

MODERN WARFARE זה אותו משחק ששינה פשוט לבוש בפעם השלישית (מכליל את BLOPS)

ואם מה שhugemouth אמר לגבי השרתים היעודיים נכון אז אני בצער ובאכזבה אומר לכל מי שיקנה את המשחק הזה שהוא דפקט.

במצב הנתון אפילו להוריד אותו פיראטית הוא לא שווה.

יריקה נוספת לפנים של שחקני הPC ולגיימינג בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק התחיל בPC בימים שהגיימינג עצמו מקומו היה בPC, לאחר מכן עלה עידן הNEXT GEN CONSOLES והחל מקוד4 המשחק הפך למשחק בראש ובראשונה, אפשר להתבאס על זה עד מחר אבל זו המציאות.

הפופולריות המטורפת של המולטיפלייר של קוד4 ויחד איתו גם כל המשחקים הבאים בסדרה נצברה בקונסולות, ומאז המשחק מפותח קודם כל לקונסולות, שם הוא עובד ומשוחק כמו שהמפתחים תכננו שיעבוד, והפורט לPC לפעמים מצליח ולהפעמים נכשל בגדול...

ולגבי המנוע הגרפי, מבחינתי הוא מספק לגמרי, לא GROUNDBREAKING אבל זו אף פעם לא הייתה המטרה של הסדרה, וגם אל אמורה להיות המטרה של הגיימינג. גיימפליי הוא מה שעושה משחק למעולה, והוא מה שחשוב. קרייסיס נראה מדהים אבל נשאר לא יותר מבנצ'מארק, בעוד שהסטורי מוד שלו משעמם למדי.

קוד מהולל בזכות הארקיידיות והמהירות שלו, בזכות פיצ'רים כמו קילסטריקס ופרקים, לא בזכות הגרפיקה, מה גם שהגרפיקה מבחינתי ומבחינת רוב רובם של השחקנים מספקת לגמרי כשהיא באה עם גיימפליי איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכל זאת כשהמשחק היה משחק מחשב הוא תמיד היה בעליה (איכות) ומאז שהוא עבר לקונסולות כל שנה המשחק ניהיה פחות טוב במיוחד בהשוואה למשחקים של חברות אחרות. אני חושב ש THE WITCHER מראה כמה זה חשוב לשמור קודם על גירסה טובה למחשב ואני מאוד רוצה ליראות מה DICE יעשו עם BF3. בסופו של דבר מי שמחפש איכות ימצא אותה במחשב ולא בקונסולות ששם יש הרים של זבל ומשחקים שחסר בהם אפשרויות.

בקשר לגרפיקה, ID ו DICE חושבים אחרת. תמיד עדיף לדחוף קדימה, במיוחד אם עושים את זה כמו שצריך. ההרס ב BF הוא הרבה יותר מתרגיל גרפי יפה, מדובר במשהו שמאוד משנה את המשחק עצמו והוסיף הרבה לסדרה. ID תמיד דוחפת קדימה, RAGE ירוץ בקונסולות על 60FPS אותו דבר כמו COD, ניראה הרבה יותר טוב, לא פחות טוב משאר מפלצות הגרפיקה ושמור על ביצועים מדהימים. גם EPIC דואגת לשדרג את המנוע שלה כל הזמן, ההבדלים בין GEARS הראשון למשחקים שהם הוציאו שנה שעברה והשנה ענקיים בניגוד ל COD שלא זז מילימטר בזמן הזה, ניראה אותו דבר ועובד פחות טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

9 דקות של משחק בסינגל פלייר:

http://kotaku.com/5808983/when-youre-demoing-modern-warfare-3-it-helps-to-have-a-charged-controller

לפחות בסינגל יש שוב את ה G-18, אני מאוד מקווה שהוא לא יחזור למולטיפלייר באותה צורה שהוא היה ב MW 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...