Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים - עמוד 20 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 973
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הממ כן האמת שגם BO היה זוועתי למדי..אבל לפחות לא היה צריך לחכות שעה בלובי.כמובן המשחק היה פחות כיף גם בגלל הלאגים אז קשה לומר מה יותר גרוע. בכל מקרה אם אקטי נותנים שרתים כמו בMW1 אני מציע דבר ראשון לצבוט את עצמכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להבין למה?

אני לא יודע מה איתך אבל אני מעדיף להכנס למועדפים שלי מסודרים לפי מפות וסוגי משחק ופשוט להכנס בהאנה למקומות שגם מכירים אותי ואני מכיר את החוקים בהם, תודה לאל שיש חסימות לדברים מסויימים ומודרים\אדמינים שבועטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיקר הוא לא בהכרח DEDI SERVERS או P2P, הNETCODE של TREYARCH פשוט גרוע ברמות ורואים את זה בבלאק אופס לעומת MW2 או COD4.

גם בשנים שלי בPC זה היה נכון, וגם עכשיו בXBOX אני רואה את ההבדלים בין MW2 לBO מבחינת חיבור ולאג.

טרייארכ פשוט לא יודעים לכתוב נטקוד נורמאלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקוד שלהם אין חיפוי על לאג (מה שכן יש בהרבה משחקים אחרים), הלאג אפילו יותר מורגש ממה שהוא צריך להיות. פינג של 120MS ב BLACK OPS יכול לתת עיכוב של חצי שניה ויותר.

למרות שמצד שני גם הקוד של MW2 לא עושה עבודה כל כך טובה בחיפוי על לאג. רק לשם השוואה, ב SOF2 פינג של 120MS בקושי מורגש, הפגיעות נרשמות כמו שצריך והדמויות ממוקמות איפה שרואים אותן במסך. נכון שהמשחק יצא לפני הרבה מאוד שנים והמידע שהועבר בין השחקן לשרת היה קטן בהרבה אבל בכל זאת גם מהירות האינטרנט גדלה בשנים האחרונות וגבוהה מספיק בשביל להתמודד עם המידע שצריך להעביר במשחק.

לצערי חוץ ממשחקים שמבוססים על QUAKE 3 קשה לי לחשוב על עוד משחקים שהתמודדו עם פינג בצורה כל כך טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו תקנו בהזמנה מוקדמת, אין הנחה, אין PRE LOAD ואין בונוסים! רק בחודשים הקרובים הזדמנות לקנות חתול בשק בלי שום תמריץ :yelclap:

אנחנו גם מבטיחים שאולי יהיו DEDI SERVERS ואולי לא יהיו באגים שישברו את המשחק גם חצי שנה אחרי שהוא יצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי שמישהו כאן יוצא מגידרו.

מה שכן אני בטוח קונה את המשחק רק כי זה המולטי האהוב עליי

אם המשחק יהיה המשך ישיר ל MW1 אהיה עוד יותר מרוצה. רוברט רומז שכן.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לקנות שרתים רק מ ACTIVISION/עוד חברה, חובה להוסיף לשרתים מפות חדשות בתשלום, אין VOTE KICK, אין אפשרות לשלוט בשרת בלי לצאת מהמשחק (כמו שהיה עם PRO MOD ו RPM MOD ב SOF2).

בקיצור יש הרבה מאוד דברים שאפשר לעשות לא כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...