Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים - עמוד 19 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

ל MW3 יש כבר צבר הזמנות של מיליון יחידות לגירסת הקונסולה וזה רק באמריקה.

http://www.vgchartz.com/preorders.php

אני אישית מעדיף שלא יהיו יותר מדי שינויים כי הגיימפליי זה הכי חשוב מבחינתי והוא זה שמסב הנאה- לא הגרפיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 973
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בשביל זה לא צריך להוציא שוב כסף :smile1: .

הרמיזה שלך כלל לא נכונה , BF מחדש מוסיף ומרענן בגיימפלי בצורה מדהימה, הגרפיקה זה רק תוספת .

אין מה לעשות ,משחק משוקע יוצא מעבר לכל שנה.

לא חייב להרוס את הגיימפלי היודע בCOD בשביל להוציא משחק יותר מרענן. זה גם אתה מתלונן כאן בדיון ומצפה שהמשחק בכלל לא יצליח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן טעם. אבל לא צריך להסכים למשחק שיוצא כל שנה כמעט אותו דבר.

לך הוא לא היא טוב, מה בנוגע למכירות בפני משחקי עבר שלהם, הוא כן הצליח.

BF3 הוכרז עוד לפני שיצא BC2 . אני חושב הכניסה הראשית שוב לPC (ללא פורט) גורמת להם להשקעה רבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון , בקשר ל- MW3 , אני רואה את הטריילרים ואני חייב להודות שזה עדיין נראה לי בדיוק כמו COD 4. אני לא מבין על איזה שיפורים גרפיים אנשים מדברים , חוץ מהאקשן והמיקום , אין שום דבר חדש.

דבר שני , יש לי כמה חברים שאוהבים לדבר Trash אז נכנסתי ל- BF לפני כמה ימים כדי לתת להם בראש. אין בכלל מה להשוות בין שני המשחקים. BF הרבה יותר טקטי וגם לדעתי הרבה יותר קשה. זה בעיקר בזכות המפות הגדולות. די משעמם לדעתי. (לא קשור לזה שקיבלתי בראש :lol: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייב לשחק באופן רצוף כמה חודשים, בשביל להתרגל .

אבל זה בדיוק מה שציינת ולכן זה עניין של טעם, זה יותר טקטי ואכן קשה יותר. לקבל בראש זה אכן קשור -מתחילים ישר להסתכל מה רע במשחק, לכן צריך לתת זמן ומתי שמשופשפים נהנים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייב לשחק באופן רצוף כמה חודשים, בשביל להתרגל .

אבל זה בדיוק מה שציינת ולכן זה עניין של טעם, זה יותר טקטי ואכן קשה יותר. לקבל בראש זה אכן קשור -מתחילים ישר להסתכל מה רע במשחק, לכן צריך לתת זמן ומתי שמשופשפים נהנים יותר.

אני כמובן שהולך לתת לזה צ'אנס , אבל אחד כמוני , אבא עם ילדים ומעט מאוד זמן , אני רוצה לקפוץ לאקשן מיד.

בגלל זה COD הרבה יותר מתאים לי.

כל סיבוב ב- BF הוא ארוך מאוד , זה לא משהו רע כמובן אבל זה פשוט עניין של אילוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני אבא ויש חוסר זמן פנוי ,זאת אחת הסיבות שכרגע שם לילד בן שנתיים וחצי מחשב אחר...ואז אהיה לי יותר מרווח במחשב :silly: .

בכל אופן ,סגנון המשחק BF עדיפות עליונה אצלי. כמובן בכלליות אינך יכול להשוות משחק אחד בסידרה , אם שיחקת בכמה -תוכל לדעת מהי העדפה שלך בנוגע למשחקיות( כמובן שבכלליות הסדרה יותר טקטית ) BC2 הוא טוב אבל פחות לעומת הקודמים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שלא. ב BLACK OPS אפשר לקנות שרתים רק מחברה אחת שכמובן לא יכולה להחזיק שרתים בכל העולם. זה גרם לזה שהפינג שלנו היה במקרה הטוב 80-90 ובדרך כלל 120 ויותר.

ב P2P אפשר להגיע לתוצאות טובות יותר אם משחקים עם אנשים מישראל ובמקרים מסויימים אפילו כשמשחקים באירופה. זה לא נכון ל IWNET כי שם ה P2P לא עבד כמו שצריך אבל אם עושים את זה נכון התוצאות יכולות להיות לא רעות. מצד שני רוב הספקיות בארץ לא מתפקדות כמו שצריך כשמנסים לשחק ב P2P, כניראה הם מתיחסים לזה כמו להורדות P2P (מגבילים את התקשורת לחו"ל ומנסים העביר לך כמה שיותר תוכן ממשתמשים או שרתים יעודיים שממוקמים בארץ). בטורנטים זה עובד מצויין, במשחקים הדרך הזו לא עובדת כי אם ה HOST באירופה אתה חייב שהמידע יעבור בין המחשב שלך לשלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...