Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 973
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה שאנשים חיים בשקר ומשלמים יותר על דברים פחות טובים לא משנה את העובדה שהמחשב יותר טוב. זה גם לא משנה את העובדה שלא משנה מה יקרה תמיד יהיו לך משחקים כמו HL ו BF ומשחקים של בליזארד שלא יעזבו את המחשב כי שם הם חיים ובצורה טובה. VALVE לא תעזוב את המחשב, STEAM מכניס לה מאות מיליוני דולרים, בליזארד לא יעזבו את המחשב, המשחקים שלהם מגיעים לסכומי ענק במחשב והרבה יותר קל לפתח למחשב. EA לא יעזבו את המחשב, רק עכשיו הם הוציאו סכומי ענק על פיתוח והעבירו מיקוד של חלק מהמשחקים שלהם למחשב.

כמו שיש משחקים שיוצאים רק לPC יש כאלה שיוצאים רק לקונסולות\קונסולה, והאמת שהPC מפסידים הרבה יותר כותרים שווים מהקונסולות.

ולפתח משחק לPC לא עולה פחות מלקונסולה, מאיפה הבאת את זה?

הקטע עם החישוב הכלכלי נכון, טוב שהכנסת את זה שרוב האנשים כבר החליפו לפחות קונסולה אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפתח למחשב זה פשוט יותר וגם זול יותר. הסיבה שמשחקים בקונסולות עולים יותר היא שצריך לשלם ליצרנית של הקונסולות בין 10 ל 12 דולר על כל עותק, במחשב ברגע שמעלים את המחיר ל 60$ המפיצה מגדילה את ההכנסה שלה ב 10$. חוץ מזה הם צריכים לקנות את הכלי של החברה שיצרה את הקונסולה ועוד הרבה דברים וזה בנוסף למחשבים שעליהם עושים את הפיתוח והבדיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב הוא פלאטפורמה חופשית שאין עליה ביקורת וזה מוריד את העלויות, אם אתה רוצה אתה יכול לשמוע את הפרק של BONUS ROUND שהביאו בו מפתחי אינדי או להקשיב ל MICHAEL PACHTER, הוא דיבר על הנושא כמה פעמים.

בקונסולות כל משחק צריך לשלם ליצרן של הקונסולה סכום מסויים ולקנות מהם קלים מסויימים ורישיון לקונסולה. במחשב אין את הדברים האלה וגם היום פחות יש בעיה עם התאמה בזכות ההתקדמות של המנועים הגרפיים ושל DX ו OPENGL. אם אתה יוצר משחק למחשב עם ID TECH או UE או כל מנוע אחר ברמה הזו המנוע דיי עוזר בפיתוח משחק שיעבוד על כל מחשב. בעיות רואים יותר במנועים חדשים או במשחקים שניסו להעביר אותם אחד לאחד מה- 360.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתם מתווכחים או משווים. :nixweiss:

העובדה הרווחת היא שהגיימינג בPC מול הגיימינג בXBOX הוא כמו גדוד איסוף קרבי של צעירים בצה"ל מול גדוד של MARINES וותיקים, וזה כך עוד מ2005-6.

ובהיותי וטרן בCOD מאז ומתמיד בPC, המעבר לXBOX רק הוכיח לי למה הכל כזה טוב ויפה בקונסולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז סתם בזבזת כסף על הPS3 שלך. ;D

אין לי כח להתווכח, אבל הפופולריות והמכירות מדברים בשביל עצמם, גיימינג בימינו הרבה יותר מהנה ועובד הרבה יותר טוב בקונסולות.

אני אישית תמיד אעדיף לשבת לי על הספה ולשחק בXBOX LIVE בפארטי עם חברים וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחיה ונראה מתי כל השנאה שלנו לאנשים האלה תתפוצץ... ;) מעניין שהם מדברים על משחק "שיעבוד מהקופסא"..ממתי משחקי מחשב לא עובדים "מהקופסא"? (בלק אופס מישהו?) זו איזו הטבה מיוחדת שהחליטו לפנק אותנו? אני מניח שבקרוב הוא גם יכריז על תוכנית חדשה שתיקרא "ביטא" במסגרתה המשחק ייבחן וינוקה מבאגים לפני יציאתו לחנויות.מדהים. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...