דיון ראשי - AMD Radeon HD6000 Vs Nvidia Geforce GTX500 - עמוד 30 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי - AMD Radeon HD6000 Vs Nvidia Geforce GTX500

djelectric

Recommended Posts

יוסי, למה אתה סתם אומר, תקרא:

After discussions with Nvidia, it seems that the problem isn't the GTX590 card itself but with an older 267.52 software driver that lacks the overcurrent protection found on later drivers. The Swiss team tried again using the 267.71 drivers, which has the overcurrent protection built in and the GTX590 didn't fry itself.

למה אתה אומר שאני "משבח" את ה-gtx590, בסך הכל באתי כנגד הטענה הקיצונית שלך שמדובר בכשלון. זה לא אני מבינינו שמוציא מפרופורציה.

אם כמו שאתה אומר המעטתי בצורה כלשהיא מיתרונותיו של 6990, אשמח לדעת על אילו יתרונות (שלא משתנים מביקורת לביקורת) אתה מדבר.

סליחה אם רמזתי שאתה טרול, אבל עכשיו אתה מקשר לי מבחן של crysis כאילו זה המשחק היחיד. למעשה אם תקרא את הסיכום מאותה הביקורת

שקישרת בעצמך תראה שה-gtx590 מפסיד באחוז בודד בממוצע, וזה בדיוק מה שאני אומר - הכרטיסים דומים בעוצמתם, משתנה לכאן ולכאן.

ועכשיו תראה גם את הביקורת של xbitlabs, ראש בראש gtx590 מול 6990:

http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/geforce-gtx-590_10.html#sect0

כאן כל כרטיס מוביל ב-9 משחקים, סוג של תיקו, אם נתעלם מהעובדה שה-gtx590 מוביל על 6990 ללא AA בממוצע ב-1.6% עד 6.8%

בתלות ברז', ועם AA מוביל ב-12.1% עד 16.8%. כן זה כולל רזולוציה 2560x1600 ומדובר במצב ה"פתוח" של 6990 משמע 880mhz.

נראה לי שסיימנו להיום. לילה טוב. :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 503
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא התכוונתי רק לביקורת על crysis, התכוונתי שתעבור על כל הביקורת. ה-6990 משאר את ה-590 מאחור ברוב המשחקים.

http://www.xtremesystems.org/forums/showpost.php?p=4791289&postcount=37

" Two GTX 590 died the same way here, one in our test lab and one in a demo system of a reseller, both not overclocked or overvolted; says some faulty components not found on retail parts caused it, but both us and TPU had retail package GTX 590's"

אני מניח שזהו הדבר הכי קרוב להודאה מ- לגבי הכרטיסים הללו.

בכל אופן, לילה טוב. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים שהטמפ ועוצמת הרעש היא ללא ספק פאשלה , אבל אני בטוח בקרוב יצאו כרטיסים עם נורמלי שלא עולים יותר ויפתרו את הבעיה הזאת לגמרי ואז לGTX590 לא היה שום יתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי חייב לשאול את ויזארד מה הקטע עם האפיק פייל הוא אמר שזה בגדר הומור נטו ומקווה שאנשים לא יקחו את זה ברצינות

עוד דבר, שאלתי אותו אם COJ2 נכלל בממוצע הביצועים והוא ענה שכן, תעשו 1+1

אגב הביצים להשוות כרטיס של 580 כפול-ליבתי ל6970 כפול ליבתי רק מקרה כמה מסויימת יודעת לעבוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא אשם ל- שהסקיילינג חרא ב-COJ2, כמו שאף אחד לא אשם לאנוידיה על סקיילינג גרוע במשחקים אחרים בסיקורים שונים.

המסקנה שלך לגבי הטכנולוגיה בהתבסס על 580 כפול ליבתי מול 6970 כפול ליבתי היא שגוייה מאחר וה-590 מגיע בתדר נמוך משמעותית

מזה של ה-580. היתה פה התפשרות לטובת טמפ'\רעש\הספק בסטוק. אם כבר אז להיפך, זה שה-590 דומה בביצועיו ל-6990

בתדר זה (לפעמים יותר טוב לפעמים פחות טוב, וזה נכון גם לגבי ממוצעים כלליים בסיקורים שונים), רק בא לטובת הטכנולוגיה של הירוקים.

ואני שוב אחזור ואזכיר שה-590 היה מהיר יותר clock-per-clock מ-580 (באותו התדר) לפחות לפי alienbabel, אז לא ביצים ולא נעליים.

בענייני סיכומי מסקרים, אני יכול להדביק פה ים עם שבחים על ה-gtx590 מסיקורים שונים, אבל לא ארד לרמה הזאת.

לחפש להציג את הרע, מאיזה מסקר בודד וממורמר, כאילו המילה שלו שווה יותר, בכדי להרגיש שלם עם הערצה לחברה מתחרה - זה פתטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא אשם ל- שהסקיילינג חרא ב-COJ2, כמו שאף אחד לא אשם לאנוידיה על סקיילינג גרוע במשחקים אחרים בסיקורים שונים.

המסקנה שלך לגבי הטכנולוגיה בהתבסס על 580 כפול ליבתי מול 6970 כפול ליבתי היא שגוייה מאחר וה-590 מגיע בתדר נמוך משמעותית

מזה של ה-580. היתה פה התפשרות לטובת טמפ'\רעש\הספק בסטוק. אם כבר אז להיפך, זה שה-590 דומה בביצועיו ל-6990

בתדר זה (לפעמים יותר טוב לפעמים פחות טוב, וזה נכון גם לגבי ממוצעים כלליים בסיקורים שונים), רק בא לטובת הטכנולוגיה של הירוקים.

ואני שוב אחזור ואזכיר שה-590 היה מהיר יותר clock-per-clock מ-580 (באותו התדר) לפחות לפי alienbabel, אז לא ביצים ולא נעליים.

בענייני סיכומי מסקרים, אני יכול להדביק פה ים עם שבחים על ה-gtx590 מסיקורים שונים, אבל לא ארד לרמה הזאת.

לחפש להציג את הרע, מאיזה מסקר בודד וממורמר, כאילו המילה שלו שווה יותר, בכדי להרגיש שלם עם הערצה לחברה מתחרה - זה פתטי.

זה לא סקיילינג חרא... פשוט אין תמיכה ב CF במשחק הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען טיב האינפורמציה, סבבה :) , אבל זה לא משנה את הנקודה שלי.

OReeh,לא יצא לי לשמוע אודות מיקרוסטטר בכרטיס הספציפי הזה, ולמרות שאני יכול רק להניח (יצא לי גם לשמוע מתגובות בכלליות), שאמור להיות

פחות מיקרוסטטר בכרטיס כפול מאשר ב-2 כרטיסים במערך CF/SLI, אני לא יכול לאמת או לשלול, כי לא ראיתי השוואה כזאת מעולם.

בכל אופן אני לא מצפה שתעלם התופעה מעצמה, אלא שתופחת באופטימיזציות דריבר בעיקר. אפשר רק להמתין לביקורת בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התנצלות ל-drazick על ההתבטאות שלי, אפילו לא שמתי לב שהמילה Epic fail מסומנת בתמונה של הסיכום, שיושבת על שרת TPU,

ולמעשה זה אכן משעשע. (חשבתי שהוא לקח screenshot ופשוט הדגיש את כמות החסרונות לפי הסיקור). אז epic fail על הפזיזות שלי לשפוט. :-[

אגב, ממבט שני על החסרונות בסיקור של TPU, אני רואה ש-wizzard סתם הלך רחוק, 2-3 מהחסרונות מתייחסים ל-OC כאחד,

שאר 6-5 החסרונות בדיוק נכונים גם לגבי הכרטיס המתחרה 6990, שקיבל אצלו ציון 9.1. כנראה שהוא ממש רצה להשיג את צמד המילים epic fail.

דבר שלישי, למען השוויון, אף אחד לא עשה מזה חדשות כש 6990 מתים להם פה ושם:

when we were testing the performance of Dragon Age II the HD 6990 died on us. At the time of it's demise the card was set at the stock 830MHz setting and the BIOS switch was in the default position. The fact that it died could have been that we tested the graphics card at both the 375W and 450W settings, but since the review we have left the settings at default level. Presently this leaves Neoseeker without a HD 6990 for future testing. AMD will not warranty the card

http://www.neoseeker.com/Articles/Hardware/Reviews/AMD_HD_6990_Antilles/18.html

וזה מתגובה של bosco, האדמין ב-overclockersclub :

Ya the 6990's are not fairing much better I know of 4 cards that are dead so far with 2 more having issues. One of ours died as well.....

http://forums.overclockersclub.com/index.php?s=721e4f0fd06ac4ab0a5c020053c19118&showtopic=183386&view=findpost&p=1906896

הנקודה שלי פה היא לא להמעיט מערכו של ה-6990, אלא להראות שדברים כאלה יכולים לקרות בשני הצדדים... מתי כבר נעבור ל-28nm ?!

(ולאן נעלם הכפתור של double post ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סינדרום, כל הכעס לא מופנה כלפי ה-590 סתם כך. הכרטיסים לא מתים בגלל דרייבר לקוי, הכרטיסים מתים בגלל תכנון לקוי. הכרטיס מעולם לא תוכנן לפעול במהירות כזו.

ותסכים איתי שיש הבדל גדול בין חמישה כרטיסים שמתים רק אצל המבקרים ביום ההשקה, ועוד מספר כרטיסים מתים אצל משתמשים לאחר ההשקה תוך פחות משלושה ימים. אני בטוח שאם ה-6990 היה מתפוצץ באותו קצב, הוא היה מקבל את אותם התגובות השליליות.

אני גם קראתי את החסרונות ב-TPU, סתם נראה כאילו הוא חיפש דברים להוסיף. Limited Relevance of 11? מה זה בכלל אומר? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות 2 כרטיסי 6990 מתו אצל מסקרים, לפי מה שקישרתי, ולא נאמר מפורשות שהאחרים מתו דווקא למשתמשים, אבל זה לא ממש משנה.

מי אנחנו לאמוד את איכות תכנון הכרטיס, כאשר הסיבה הרשמית לבעיה נמצאת בדריבר המדובר שלא כלל שליטה ראויה ב-OCP.

את זה נראה בהמשך. לידיעתך, גם ה-6990 מספק הגנה דומה (PowerTune), לא הראשונים להשתמש בהגנות כאלה.

תאר לך מה היה קורה בסיקורים של 6990 אם ההגנה לא היתה נכנסת לתוקף בגלל דריבר... אני משער שלא פחות נזק היה נגרם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...