דיון ראשי - AMD Radeon HD6000 Vs Nvidia Geforce GTX500 - עמוד 34 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי - AMD Radeon HD6000 Vs Nvidia Geforce GTX500

djelectric

Recommended Posts

• 3 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 503
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כשמדובר על ניידים (לזה התכוונת אני מניח בדגמי ה M) אז עדיף את ה 560M שנותן ביצועים די שווים ל 6870M אבל יותר מתקדם מעט ומכיל גם את התמיכה ב , PHYSX וכו'..

מבחינת צריכת חשמל - אני לא בטוח אבל נדמה לי שראיתי איפשהו נתונים לטובת ה 6870M (בנייחים זה הבדל לא קטן לטובת ה 6870)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

BF3 זה משחק צמא לזכרון גרפי, תן לו גרפי והוא יהיה מאושר

בהגדרות גבוהות סבלתי משיהוקים רציניים בFPS גם עם GTX580.

בקרוב כשמערכת הביקורות החדשה תהיה שלמה וגם סט הבאנצ'ים נוכל לראות בבירור מה קורה שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן חברה

רציתי לקבל ממכם המלצה לאיזה כרטיס לדעתכם עדיף?

אני שוקל קנייה של כרטיס חדש ורציתי לדעת מה עדיף לי, אני מחפש כרטיס שיעלה בסביבות ה1000-1500 ש"ח (כמובן שאם צריך להוסיף עוד 200-300 שקל בשביל שיפור משמעותי בבציועים אני מוכן לעשות את זה)

אני נוטה יותר לכיוון הHD6950 כי מבדיקה זריזה באינטרנט ראיתי שהוא נכנס בדיוק בטווח המחירים שציינתי, בעוד שהHD6970/GTX570 חורגים ממנו מעט. אך כמובן שאני פתוח להצעה לקנות אחד מן הכרטיסים המעט יקרים יותר אם לדעתכם זה באמת עדיף.

בנוסף, הכרטיס הנוכחי שלי הוא HD4870, רציתי לדעת אם יהיה אפשרי (במידה והכרטיס החדש יהיה גם של AMD) לחבר את שני הכרטיסים? ואם כן, האם זה באמת יביא לשיפור מורגש בביצועים?

אני מקווה שזה בסדר שאני שואל פה ולא פותח נושא חדש, פשוט ההתלבטות היא בעיקר בין הכרטיסים שמוצגים פה אז חשבתי שזה יהיה בסדר.

אם לא תגידו לי ואני אפתח בנושא חדש.

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...