Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 33 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אגב,

מה ההתרשמות שלכם מהמשחק עד עכשיו? מהמולטיפלייר?

בהשוואה לMW2.

לי היה קשה קצת להתרשם כי הלאגים ממש הורסים את חווית המשחק. אבל בגדול אני יכול להגיד שדבר אחד טוב במולטי הוא שאין בו שום דבר מעצבן. אין כל מיני perks שמעניקים לך כוחות על טבעיים כמו קומנדו או אספה אין סופית של קליימורים, אין גם נשקים יותר מדי חזקים כמו אקימבו G18 או מטול רימונים (יש מטול, אבל הוא הרבה יותר חלש ואפשר להתגונן נגדו בעזרת flack jacket), וגם הקילסטריקס סבירים ולא יותר מדי מעצבנים.

המפות גם גדולות ופתוחות יותר מ MW2 אז אין בעיה של runners שקופצים עליך משום מקום.

סה"כ לדעתי הם תיקנו את כל הבעיות הגדולות שהיו ב MW2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי היה קשה קצת להתרשם כי הלאגים ממש הורסים את חווית המשחק. אבל בגדול אני יכול להגיד שדבר אחד טוב במולטי הוא שאין בו שום דבר מעצבן. אין כל מיני perks שמעניקים לך כוחות על טבעיים כמו קומנדו או אספה אין סופית של קליימורים, אין גם נשקים יותר מדי חזקים כמו אקימבו G18 או מטול רימונים (יש מטול, אבל הוא הרבה יותר חלש ואפשר להתגונן נגדו בעזרת flack jacket), וגם הקילסטריקס סבירים ולא יותר מדי מעצבנים.

המפות גם גדולות ופתוחות יותר מ MW2 אז אין בעיה של runners שקופצים עליך משום מקום.

סה"כ לדעתי הם תיקנו את כל הבעיות הגדולות שהיו ב MW2.

agreed

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אחרי 2 חצאי ימים של משחק סיימתי את הסינגל... הוא בסדר, לא רע אבל גם לא מתקרב לMW2. העלילה מפגרת, לא מעניינת וצפויה והשלבים מעט מייגעים בלי יותר מדי תחכום, אני מקווה שהמולטי יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, תעשו בדיקה בבקשה ותרשמו פה את ה ms שאתם מקבלים ..

קודם כל תסגרו כל תוכנה או כל דבר אחר שעלול להאט את האינטרנט ולהכביד ..

תכנסו ל CMD

תקלידו :

ping 195.122.135.127 -t

ותפרסמו את הפינג שקיבלתם (ms)

תודה ,זה חשוב לשרת

84

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...