Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 31 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

101ms עם אורנג' + .

ניסיתי גם להתחבר לשרתים שרשמו פה עם connect ip:port/ בקונסול אבל זה משום מה לא עובד :-\

דרך אגב, vsync on שיפר לי קצת את המצב ב MP, למרות זאת המשחק עדיין רחוק מלפעול חלק כמו MW2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

101ms עם אורנג' + .

ניסיתי גם להתחבר לשרתים שרשמו פה עם connect ip:port/ בקונסול אבל זה משום מה לא עובד :-\

דרך אגב, vsync on שיפר לי קצת את המצב ב MP, למרות זאת המשחק עדיין רחוק מלפעול חלק כמו MW2.

VSYNC עושה MOUSE LAG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפינג שיצא לי הוא 108 ממוצע, מהירות חיבור 4.5MB.. דגדגן, אולי זאת תהיה קצת חפירה אבל צריך שרת שיריץ לכולם פה על מקסימום פינג של 80.. אולי בכל זאת נמתין ל GS שיעשו עוד שרתים, נציע להם עוד קצת כסף או משהו..? בכל זאת אי אפשר להשוות פינג של 80-90 ל 20.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יקרה.. דבר ראשון לא תשיג פינג של 80 עם השרתים שיש עכשיו

דבר שני לא נראה לי הגיוני שאם תשלם להם עוד איזה 15 דולר בחודש הם ישימו שרתים בארץ, מה גם שיש גבול לכסף שאפשר להוציא... כולה שרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מצחיק שכל אחד עם I7 990X @ 5GHZ וGTX580 3WAY רושם "לי זה לא מקרטע בכלל מעעע... :nixweiss: "

כמו שהמשחק הזה נראה, עם E8400 על סטוק + GTS250 הוא צריך להיות שחיק ב1680X1050 על הגדרות מקסימאליות, חבל

תראה את המפרט אצלי, גם עם E8400 וHD4870 המשחק טס חלק אחרי העידכון, בלי שום הפרעה, עם הגדרות מקסימליות :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יקרה.. דבר ראשון לא תשיג פינג של 80 עם השרתים שיש עכשיו

דבר שני לא נראה לי הגיוני שאם תשלם להם עוד איזה 15 דולר בחודש הם ישימו שרתים בארץ, מה גם שיש גבול לכסף שאפשר להוציא... כולה שרת

לא אמרתי 15 דולר. יותר לכיוון ה -5. אם כל מי שב FXP, VGAMES וכו' יסכימו לשלם את התוספת GS יחשבו על זה ברצינות רבה יותר, בגלל שעל כל אדם שלישי התשלום יהיה של ארבעה אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף יצא לי לשחק אחרי שחזרתי היום מהבסיס לא יודע מה איתכם אצלי רץ חלק לגמרי עם המפרט של המחשב שיש לי בצד. כנראה כי לא יצא לי לשחק לפני הפאץ'.

מי שראה אותי במולטי, אני SkiD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע שזו גרסה פיראטית. אתה ממש גאון שעלית על זה. לא מעניין אותי המולטי. אני רוצה שירוץ לי חלק בסינגל אז או שתתנו תשובה לבעיה שלי או שתשמרו את ההערות ה"בונות" שלכם לעצמכם. כי לומר לי שזאת גרסה פיראטית לא תביא אותי לשום מקום. אני צריך לדעת מתי יוצא או האם יצא פאץ' או קראק FIX משהו שיעזור לי.

את התשובות אתה מחפש בפורום הלא נכון- אף אחד לא יעזור לך כאן עם גרסה פרוצה ובמיוחד לא עם הגישה הזו.

raw-e, יש לך אזהרה ראשונה על תוכן לא חוקי. באזהרה השלישית שלך תטופל בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, תעשו בדיקה בבקשה ותרשמו פה את ה ms שאתם מקבלים ..

קודם כל תסגרו כל תוכנה או כל דבר אחר שעלול להאט את האינטרנט ולהכביד ..

תכנסו ל CMD

תקלידו :

ping 195.122.135.127 -t

ותפרסמו את הפינג שקיבלתם (ms)

תודה ,זה חשוב לשרת

אצלי זה לא טוב בכלל...

170ms...זה הממוצע,המקס' מגיע ל400+

raw-e,אתה מחפש תשובות באתר הלא נכון.אל תחשוב על לשאול באיזה אתר?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...