תוכן german103 - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

german103

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  1,038
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי german103

 1. פתחתי את הטראד מסקרנות (אם משתמע אחרת זה עקב לאן שהטראד גלש). מודה כשקבלתי את השיחה מTMS הייתי אדיש לעניין, סה"כ סמכתי על החנות והיו לי צרות גדולות יותר באותו רגע, כמובן שלוקח אחריות על זה. אבל שביעות רצוני היא לא העניין פה, כרגע חברי הפורום סה"כ מבקשים הבהרות וההתנערות מלתת תשובות - לא מובנת
 2. לצערי לא אבל ניחא, לפחות השכלנו כל השאלות פה לגיטימיות, אם לדעתך הדיון לא נורמאלי, זה כי לשם הובלת אותו
 3. מעבר לכך אני בספק שפגיעה בשביעות רצון של לקוח ובתדמית של החנות הייתה שווה את החסכון הזעום
 4. נרכש ב-422ש"ח, הציעו https://www.tms.co.il/ne550m Antec Neo 550W שחכתי לציין שהx-560 נמכר בתצורת tray. אולי פה נפלתי. מבהיר שהסכמתי לקבל את הזיכוי אבל אם יש עילה אפנה אליהם שוב. אבדוק, תודה!
 5. אווץ'. זו הסיבה שהרבה מעדיפים לוותר על "האחריות המורחבת" ולחסוך כמה שקלים
 6. אכן ההצעה שקבלתי תואמת את תנאי האחריות של החנות. פשוט לשמחתי לא יוצא לי לממש אחריות (או שזכרוני בוגד בי) וקצת התאכזבתי. לקבל מוצר מחודש השווה ערך (פחות או יותר) לשלי היה מתקבל יותר על הדעת.
 7. הספק כח שלי שבק חיים, ומתברר מהנציג שמכיוון שאני בשנה השלישית של האחריות, אני זכאי להחזר של 50% בלבד או לחילופין לקבל ספק נחות משמעותית ושווה ערך לסכום הזיכוי. נראה לי קצת תמוהה בייחוד שמדובר בספק כח לא? או שככה זה אצלנו? אשמח לתגובות, תודה.
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר

מה הכתובת שלכם?

מה הכתובת שלכם?

באז-זון: מרחבי האינסטגרם #buzzzone מה הכתובת שלכם? A photo posted by HWzone.co.il (@hwzone.co.il) on 2020-09-26 14:20:12 מה הכתובת שלכם?