Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 35 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

למה בדיוק טרייארק כושלים?

COD3

COD:WAW

need i say more? שני משחקים מזעזעים.

אני זוכר כמה מזוויע היה COD:WAW למחשב. כ"כ אפרורי, כ"כ חסר השראה, כ"כ מפוצץ באגים שזה היה מפחיד. הרגיש כמו משחק של מפתחת דרג ז' שפותח בתקציב של מליונים.

ועכשיו זה, COD:BO, זו ההזדמנות הגדולה שלהם.

וככה היא נראית... הורידו את הפורומים הרשמיים של המשחק כי הם הוצפו באלפי שחקנים שלא מצליחים להפעיל את המשחק בצורה סבירה מינוס אפילו.

זה למה זו חברה כושלת. חברה עם תקציבי עתק שמפיצה משחק AAA במחיר 60$, בגרסאת הבטא שלו.

אני לא אומר כלום על תוכן המשחק כי לא שיחקתי ויש שמועות שהוא מצוין, אבל להצליח לקחת מנוע שקיים שנים ושכמעט עשרה משחקים מבוססים עליו ולהצליח לדחוף אליו בעיות ביצועים, בזמן שחברה מקבילה הוציאה לפני שנה משחק שנראה יותר טוב ממנו ועובד חלק ללא בעיות טכניות קשות ביום ההשקה, זה כבר מראה על רמת המיומנות שלהם.

אם זה לא כושל, אז תגדיר לי כושל מהו?

מה לעשות, מאז היום שהם נכנסו לזירת הפיתוח של משחקי COD הם נכנסו למשהו שגדול עליהם בכמה מידות. ולקח להם שנים עד שהם כמעט ומיישרים קו עם IW...רק כדי להוציא משחק תקול. מאוד תקול. ואתה יודע מה? אני בטוח שהם לא פיתחו משחק שתומך בDEDICATED SERVERS מתוך התחשבות בקהילת הPC, אלא מהסיבה הפשוטה שהם לא מספיק מוכשרים בשביל להרים משהו כמו ה-IWnet. כי אם היו מסוגלים, אקטויזי'ן בחיים לא היו מוותרים על דבר שכזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רגע, מה? לא שיחקת במשחק? וככה אתה שופט את המשחק והחברה? לא נראה לי בסדר. את רוב הבעיות תיקנו כבר, השאר יתקנו עד שבוע הבא. אז בבקשה אם לא שיחקת אז אל תכתוב פה שטויות שהבאת מטרולים בפורום של סטים.. ואם WAW היה כזה גרוע, (והוא לא,) אי אפשר לתת הזדמנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח שהפורומים ירדו בגלל זה וגם אם כן אני מבין אותם, אין שום סיבה לפתוח 1000000000 דיונים שבכל אחד מהם יש את אותם 2 סרטונים מחורבנים, במיוחד לא אחרי שהם הודיעו שהם עובדים על PATCH.

באגים תמיד יהיה, חלק מהם נגרמו כתוצאה מהתנגשות עם כלים של , לצערנו השילוב של מתבצע ברגע האחרון וללא בדיקה מעמיקה. תמיד יהיו באגים במשחק, בניגוד לחברות אחרות לפחות הם מנסים לסדר את הבעיה.

WAW היה משחק לא רע בכלל, ה SP שלו היה טוב וה MP היה חביב, אם כל הכבוד ל IW המשחק האחרון שלהם היה נוראי, חוסר סדר, חוסר עלילה ומערכת MP שבורה שבקושי עבדה. לפחות ב BO יהיה אפשר לסדר את הבאגים שלא לדבר על זה שהתוספות לא יהיו בתשלום (לפחות חלק מהן).

MW2 ממש לא ניראה יותר טוב, אני מסכים שהיכולת שלהם לפתח את המנוע לא מדהימה אבל BO ניראה טוב יותר ואפילו יותר חשוב יש בו GORE ויותר חלקיקים (מה שמאוד מכביד בקטעים מסויימים במשחק). חוץ מזה שהביצועים בסדר גמור, אני סיימתי את ה SP עם HD4670 ו E8400, לא הכל על HIGH אבל בכל זאת זה כרטיס שמראש לא היה חזק גם ביום היציאה שלו, המשחק היה שחיק לאורך כל הדרך וניראה מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת יש פה הרבה קישקושים. גם הסינגל ובעיקר המולטי של WAW היו טובים אם לא יותר מזה, מפות גדולות מאוד שבאמת כדאי להישתמש בסנייפר גם אם אתה לא מכוון ברבע שנייה וסינגל סינמטי עם דיבוב ממש טוב ויש עוד את הזומבים שנתן תוספת משחק של כמה שעות בשקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללמוד מEA איך לעשות משחקים? ::)

ממה הם ילמדו בדיוק? מה Medal of honor הממוצע מינוס עם המולטיפלייר הזוועתי?

מBattlefield:Bad Comapny 2 עם הסינגלפלייר המזוויע והמולטיפלייר שגם עכשיו, הרבה חודשים אחרי היציאה שלו, עדיין לא עובד לחלק נכבד מהאנשים שקנו אותו? [ואני אחד מהם] - וזה אם נתעלם לרגע מהגיימפלי המפוצץ באגים בעצמו.

איזה פנינים EA שיחררה בדיוק לאחרונה?

NFS:HP שעדיין לא יצא אז אין לי חוות דעת עליו וCRYSIS2 שגם הוא טרם יצא?

להזכירך איזה הייפ COD:BO עשה עד היציאה שלו?

לסיכום העניין - אקטיויז'ן גנבים, טרייארק משתפרים אבל עדיין חבר'ה מאוד כושלים ומרגישים כמו הצל של אינפיניטי וורד, אבל אם יש משהו אחד שאפשר להגיד - כל המוצרים שיוצאים תחת ביתה של אקטויזי'ן הם משחקים טובים ורובם גם טובים מאוד.

EA כבר שנתיים נמרחת מאחורי אקטויזי'ן ומנסה לגנוב את הספוטלייט במגוון תחומים, ללא שום הצלחה. כל מה שיצא עד עכשיו מתחת לקורת הגג שלהם הוא ממוצא מינוס ובינוני ביותר. גם DICE, שאמורה להיות אחת החברות-בת המובילות בתחום הFPS אצל EA היא חברה צולעת. הם ממש לא מה שהם היו פעם, והם לא מסתדרים עם סצינת משחקי המולטי-פלטפורם המודרנית.

אחי אני לא יודע על מה אתה מדבר אבל אני יכול להגיד לך שבאטלפילד פשוט משחק ענק שפשוט שום משחק שיוצא לא מגיע לרגלים שלו ומסוגל להשתוות אליו

( אפילו לא COD החדש )

והינה סירטון חמוד וקטן שמראה לך שהפנינה של EA מבריקה מתמיד

http://www.gametrailers.com/video/ultimate-edition-battlefield-bad/703792

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, מה? לא שיחקת במשחק? וככה אתה שופט את המשחק והחברה? לא נראה לי בסדר. את רוב הבעיות תיקנו כבר, השאר יתקנו עד שבוע הבא. אז בבקשה אם לא שיחקת אז אל תכתוב פה שטויות שהבאת מטרולים בפורום של סטים.. ואם WAW היה כזה גרוע, (והוא לא,) אי אפשר לתת הזדמנות?

WAW מחורבן. אבל על טעם ועל ריח...

ולמה הוצאת את דבריי מהקשרם?

אני כן מתכנן לקנות את המשחק, פשוט זה כבר לא עניין של טרולים, למשחק יש תקלות טכניות ואין לי שום כוונה לקנות אותו עד שהם לא מתקנים. לפחות את רוב הבעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם סתם מבלבלים את השכל. יש למשחק מולטי מעולה, וסינגל בהחלט נחמד עד כמה שהספקתי (כשאני אגיע לרמה 50 אני אסיים אותו). חבר'ה, אתם מפספסים את הנקודה. יש לנו dedicated servers! ואם את זה אתם לא יודעים להעריך-בעיה שלכם. כל משחק עם dedi בהתחלה יש קצת לאגים ובאגים, צ'יק צ'ק מוציאים כמה פאצ'ים ונגמר הסיפור. לא רוצים לשחק? אל תשחקו. אני בינתיים מאוד נהנה, והמסך נתקע לי בערך אחת לשעה, במשך שניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...