תשלום 38 ש"ח על כל חבילה שנכנסת לארץ גם אם ערכ - עמוד 5 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תשלום 38 ש"ח על כל חבילה שנכנסת לארץ גם אם ערכ

averaraz

Recommended Posts

דואר והשיטה שבה עבדו עד היום היא לא "משהו טוב מדי", היא מה שאני אמור לקבל כשירות בסיסי במדינה.

אז זהו שכחברה בע"מ הדואר לא חייב לך כלום ונהפך משרות בסיסי לשרות בתשלום כמו כל מוצר/שירות אחר!

חלק מהחבילות מתעקבות יותר מחודש -היתה לי חבילה שטילה מאנגליה לברזיל ורק אז לארץ שעם תפתח מפה אין לזה אף הגיון

לקח לה בערך חודשים להגיע במקום כמה ימים בודדים

רק שתבין, "דואר ישראל" נכנסת לתמונה רק במשלוח מנתב"ג לבייתך וכל "הטיילת" שהחבילה עושה זה בהתאם לקווים של חברת המשלוח הבינ"ל (וכנראה שיש לפעמים טעויות)וממש לא בשליטתה של"דואר ישראל" וגם זמן העיכוב במכב לא בידיים שלהם.

ואגב,

שלא תבינו שאני מצדיק אותם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אשמח אם תוכל להעתיק את התוכן ואת המייל לפה שנוכל גם להפגיז

גם אני אשמח לשלוח מייל לח"כ דנון, אבל אני חושב שאנחנו צריכים לעשות את זה בפורמט מסודר ואחיד. תוכל גם להעלות את תוכן המייל שלך שכל אחד יעשה C&P וישלח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, אם יש הפגנה תכללו אותי בפנים, אני לא אתן לחוק מעוות הזה לעבור לו בשקט! :pissed:

לא סתם קוראים לדואר דואר , ולא סתם קוראים לUSPS United States Postal Service.

אלו חברות ממשלתיות שאינן גובות עמלה\משהו שבכלל מתקרב לגובה העמלה שצויין כאן.

חוק בלתי חוקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שכחברה בע"מ הדואר לא חייב לך כלום ונהפך משרות בסיסי לשרות בתשלום כמו כל מוצר/שירות אחר!

היית צודק

במידה והייתה לי אלטרנטיבה בצורת חברה ממשלתית

הבעיה היא שהחברה שהייתה ממשלתית כיום פרטית. מרגע שאין לי אלטרנטיבה, מדובר במונופול. אם הוא היה בבעלות המדינה, אין עם זה הרבה בעיה. ברגע שמונופול נמצא בידיים ......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, אם יש הפגנה תכללו אותי בפנים, אני לא אתן לחוק מעוות הזה לעבור לו בשקט! :pissed:

לא סתם קוראים לדואר דואר , ולא סתם קוראים לUSPS United States Postal Service.

אלו חברות ממשלתיות שאינן גובות עמלה\משהו שבכלל מתקרב לגובה העמלה שצויין כאן.

חוק בלתי חוקי.

אמממ בעקרון אלה היו חברות ממשלתיות,אך בשנים האחרונות דואר עברה הפרטה והיא הפכה לחברה פרטית,משמע היא כבר לא חברה מלשתתית..ככה שזה לא נכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח אם תוכל להעתיק את התוכן ואת המייל לפה שנוכל גם להפגיז

שלום רב,

שמי (הכנס כאן את שמך) ורציתי את עזרתך בנושא חדש שהגיע לתשומת לבי והוא גביה של עמלה חדשה על סך 38 ש"ח ע"י רשות הדואר עבור כל חבילה שמגיעה לארץ, גם אם שוויו של המוצר שבתוך החבילה הוא שקלים בודדים.

העמלה נגבית לכאורה כתירוץ לעידוד תחרות בין רשות הדואר לבין חברות השילוח האחרות אך מכיוון שרשות הדואר היא מונופול בתחום שילוח החבילות, אין לי ברירה אלא להשתמש אך ורק בשירותיה כאשר אני מקבל חבילה מחו"ל (וזאת מכיוון שרוב האתרים שולחים בעזרת דואר רגיל או EMS בלבד ולא נעזרים בשירותי השילוח היקרים של חברות כמו UPS, FEDEX וכו').

כך יוצא שבמקום לעודד תחרות בשוק הישראלי, נוצר מצב שבו כל יבואן או משווק יוכל לגבות סכומי עתק על מוצרים קטנים וזולים וזאת בידיעה שלאזרח התמים אין שום יכולת להתמודד מולו, כפי שקורה היום.

אודה לך על טיפול מסור ומהיר בנושא וזאת מכיוון שהתקנה הנ"ל צפויה להיכנס לתוקף בתחילת שנת 2011.

בברכה, (הכנס כאן את שמך).

אפשר להוסיף שהמייל נשלח כחלק מקבוצה שהתאגדה באתר Hwzone.Co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי...

הנה רעיון - מה קורה אם מגיעה חבילה ואין לה דורש? לפי מה שהבנתי בכתבה,

הדואר משלם את ה-38 שקלים האלה, ואז כשאתה בא לשחרר את החבילה,

אתה צריך להחזיר את הכסף הזה לדואר.

ואם אין דורש לחבילה? התשלום נופל על הדואר...

הנה רעיון ל"שביתה צרכנית" - להזמין המון חבילות מ-DX (דברים שעולים חצי דולר, למשל) ואז פשוט לא לשחרר אף אחת מן הדואר.

אפילו לא צריך לרשום את זה על השם שלך, פשוט תשלחו את זה ישירות למישהו שמגיע לו לקבל את זה, למשל למשרד הממשלתי

המועדף עליכם...

לא יעבוד, אחרי זמן קצוב שאתה לא בא לקחת את הטובין הוא מוצע למכירה פומבית (בכאילו פומבית, מכירה לסוחרים מקורבים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפיתרון הוא מאוד פשוט.

לשלוח לקבוצת חברי כנסת מוצרים שעולים דולר ממגוון אתרים פופולרים.

ובמקביל לשלוח להם דף שמציין כמה הדברים האלו יעלו אחרי העמלה המגוחכת, ומסביר מה לא יהיה אפשרי יותר לעשות במדינת עקב זה, ובאילו אנשים ובאיזה תחומים זה יפגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום רב,

שמי (הכנס כאן את שמך) ורציתי את עזרתך בנושא חדש שהגיע לתשומת לבי והוא גביה של עמלה חדשה על סך 38 ש"ח ע"י רשות הדואר עבור כל חבילה שמגיעה לארץ, גם אם שוויו של המוצר שבתוך החבילה הוא שקלים בודדים.

העמלה נגבית לכאורה כתירוץ לעידוד תחרות בין רשות הדואר לבין חברות השילוח האחרות אך מכיוון שרשות הדואר היא מונופול בתחום שילוח החבילות, אין לי ברירה אלא להשתמש אך ורק בשירותיה כאשר אני מקבל חבילה מחו"ל (וזאת מכיוון שרוב האתרים שולחים בעזרת דואר רגיל או EMS בלבד ולא נעזרים בשירותי השילוח היקרים של חברות כמו UPS, FEDEX וכו').

כך יוצא שבמקום לעודד תחרות בשוק הישראלי, נוצר מצב שבו כל יבואן או משווק יוכל לגבות סכומי עתק על מוצרים קטנים וזולים וזאת בידיעה שלאזרח התמים אין שום יכולת להתמודד מולו, כפי שקורה היום.

אודה לך על טיפול מסור ומהיר בנושא וזאת מכיוון שהתקנה הנ"ל צפויה להיכנס לתוקף בתחילת שנת 2011.

בברכה, (הכנס כאן את שמך).

אפשר להוסיף שהמייל נשלח כחלק מקבוצה שהתאגדה באתר Hwzone.Co.il

שאלה קצת טיפשית אבל למי ומה המייל שאליו שולחים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר, להציף את המטונפים האלה, להזמין מלא מלא מלא חבילות של שווי פחות מדולר, שיגיעו לכאן, יעברו מכס, ואנחנו פשוט לא נאסוף אותן, הן ישכבו שבועיים בדואר, ואז הדואר גם יצטרך לשלם על השילוח של החבילה חזרה.

נראה אותם ממשיכים עם זה ליותר מחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...