תשלום 38 ש"ח על כל חבילה שנכנסת לארץ גם אם ערכ - עמוד 4 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תשלום 38 ש"ח על כל חבילה שנכנסת לארץ גם אם ערכ

averaraz

Recommended Posts

אני חושב שפנייה לח"כ הפופוליסטים למיניהם בהחלט יכולה להועיל עבורנו, אין לי בעיה לשלם עמלה על כל רכישה אך ראוי שהעמלה תהיה כמה שקלים בודדים ולא 38 ש"ח.

עריכה: שלחתי עכשיו מייל לח"כ דני דנון, אני מקווה שאני לא לבד בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פשוט לא יאומן מה שהולך במדינה הזו...

אני כבר רואה את כל הסוחרים ב- מוסיפים את Israel לצד Italy ב- Excludes (מעבר לזה שיקחו עוד 38ש"ח על מוצרים עד 50$, כל מוצר עכשיו יעבור בדיקת מכס ללא "פול", מה יוסיף עוד מינימום שבוע לזמן המשלוח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי לתאר כמה אני עצבני ונסער מהידיעה הזו :pissed:

זה ממש מרגיש כמו הקש שעוד רגע ישבור את גב הגמל.

באמת?! אפילו את זה לוקחים? 38 שקל?!?!?! על מה?!?!? על מה?!?!?!

מדינה חר$%^#$

זהו הוצאתי את זה, עכשיו שיבוא מישהו עם עם ביצים בניגוד אלי ויתחיל עצומה ולהעלות לפוקוס את הנושא...זה כל מה שאפשר לנסות לעשות ולקוות שיסוגו מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שפנייה לח"כ הפופוליסטים למיניהם בהחלט יכולה להועיל עבורנו, אין לי בעיה לשלם עמלה על כל רכישה אך ראוי שהעמלה תהיה כמה שקלים בודדים ולא 38 ש"ח.

אני חושב ששלי יחימוביץ תשמח לעזור בנושא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי...

הנה רעיון - מה קורה אם מגיעה חבילה ואין לה דורש? לפי מה שהבנתי בכתבה,

הדואר משלם את ה-38 שקלים האלה, ואז כשאתה בא לשחרר את החבילה,

אתה צריך להחזיר את הכסף הזה לדואר.

ואם אין דורש לחבילה? התשלום נופל על הדואר...

הנה רעיון ל"שביתה צרכנית" - להזמין המון חבילות מ-DX (דברים שעולים חצי דולר, למשל) ואז פשוט לא לשחרר אף אחת מן הדואר.

אפילו לא צריך לרשום את זה על השם שלך, פשוט תשלחו את זה ישירות למישהו שמגיע לו לקבל את זה, למשל למשרד הממשלתי

המועדף עליכם...

even better idea...

יש כבר מספיק בלוגים על "מתנות חינם" של כל מיני דוגמיות ודברים קטנים, ככה שכל אחד יוכל לעשות את זה ולא

רק אלה שיכולים להזמין בסכומים קטנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בושה וחרפה...

גם ככה ההיצע בארץ נמוך. כמה פעמים רציתם לקנות משהו בארץ והמלאי אזל במהרה או שהמק"ט הזה ספציפי בכלל לא מגיע לארץ ואין ברירה אלא להזמין אותו מחו"ל? ואם מדובר בחבילה גדולה בין כה וכה צריך לשלם תוספת בהתאם למשקל וכו' וכו'.

ובאשר לתרבות הגיימינג העלובה בין כה וכה בארץ - לא שזו עילה לעודד , הרי מי שבוחר להוריד משחק לקונסולה יוריד גם עם כל משחק יעלה 70 ש"ח. אבל (!)משחקים הנמצאים בשוק למעלה משנה שאפשר למצוא בחו"ל במחירי רצפה בארץ עדיין יעברו את רף ה200 ש"ח בקלות. וגם אותן חנויות ברשת המתיימרות למכור משחקים יד שניה, מציאות אותם למכירה במחיר ממוצא של 150 ש"ח!!! שלפעמים זה יותר ממחירו של חדש בחו"ל! ורק ילד בן 13 עם אונה אחת מושבתת שהוריו מדפיסים את הכסף בבית יקנה משחק ב350-399 בחנויות שלא נציין את שמן ,נמצאות בכל קניון.

אני חושב שזה יותר מהמחיר -שכחתם כמה זמן צריך לחכות לחבילה שעברה בדיקה במכס ?

עכשיו תחשבו כמה זמן יקח שיהיה להם הרבה יותר דברים לבדוק

זה מס חדש ומעצבן שרק ידפוק את האזרח הקטן בגלל שמכניסים מס כזה אבל לא מורידים מעם כדי שיהיה כדי בכלל לקנות מחנויות בארץ

אבל אני בכל מקרה ימשיך להזמין כל מיני דברים מחול

רק במקום חבילות קטנות כבר עדיף חבילות גדולות יותר למרות המכס -עדין הרבה דברים יצאו הרבה יותר זול מהארץ פשוט כי גם לבעלי החנויות בארץ תוקעים מיסים מנופחים

לא סתם בארץ יקר -הכל בגלל המיסים

אני כרגע כבר עושה רשימה לטיול לתילנד -הולך לנפח את המזוודות בחזור

עד אז בצורת קנית שטויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל השרשור הנ"ל (למי יש כח) אבל כן קראתי את הכתבה בYNET ואני ממש לא מבין אתכם (או רק את הבכיינים)

דואר הופרט וכיום הוא חברה בע"מ לכל דבר ואין לדעתי שום סיבה שיהיה לו יתרון על חברות אחרות (UPS, FEDEX,DHL....)

אני בטוח שאם לא היה דואר והיינו נאלצים לשלם לחברות ה"זרות" כולכם הייתם משלמים ושותקים (פשוט כי לא הייתם מכירים משהו אחר), זה מה שקורה כשמתרגלים למשהו טוב מידי.

לא בדקתי אבל אני די בטוח שגם בחו"ל משלמים את העמלות האלה.

מה שכן גובה העמלה מוגזם גם לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו אמר הפגנה? ::)

מעבר לזה ניתן לפנות ל-ח"כים כמו שהציעו ולהתחיל להפיץ את הנושא ברשת וברשתות החברתיות לכל אלה שיש להם מליון חברים ואוהבים לפתוח קבוצות (תפוצה רחבה).

ניתן גם לבצע הפצצת מוצרים על הדואר כפי שנאמר פה, אבל זה צריך לבוא אחריי "איומים" לדעתי. הרי אנחנו לא קיצוניים עם כל הקטע המסריח שהולך פה.

בואו ונרים את הכפפה ונגרום לשינוי! :xyxthumbs: (על הדרך זה גם פרסום לאתר... ;))

נ.ב-

אם אני אבצע עכשיו הזמנה שתגיע עוד שלושה שבועות בערך, האם עליי יהיה לשלם על קבלת החבילה? :-\ (אני כל כך תכננתי על שופינג מטורף ל-בלאק פריידי ב-26 לחודש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל השרשור הנ"ל (למי יש כח) אבל כן קראתי את הכתבה בYNET ואני ממש לא מבין אתכם (או רק את הבכיינים)

דואר הופרט וכיום הוא חברה בע"מ לכל דבר ואין לדעתי שום סיבה שיהיה לו יתרון על חברות אחרות (UPS, FEDEX,DHL....)

אני בטוח שאם לא היה דואר והיינו נאלצים לשלם לחברות ה"זרות" כולכם הייתם משלמים ושותקים (פשוט כי לא הייתם מכירים משהו אחר), זה מה שקורה כשמתרגלים למשהו טוב מידי.

לא בדקתי אבל אני די בטוח שגם בחו"ל משלמים את העמלות האלה.

מה שכן גובה העמלה מוגזם גם לדעתי.

דואר הופרט וכיום הוא חברה בע"מ כלל דבר.

אכן אין טעם שיהיה לו יתרון על חברות אחרות- במידה ועדיין קיימת חברת דואר ממשלתית כאלטרנטיבה. אבל לא, החברה היחידה בארץ שמציעה שירותי דואר היא פרטית.

אין דבר כזה "אם לא היה דואר ישראל", שקמה מדינה, אחד הדברים הראשונים שקמים הוא שירות דיוור.

בחו"ל בחלק מהמקומת משלמים עמלות דומות, בחלק לא, אבל לא ידוע לי על מקום שבו על כל חבילה בשווי דולר וחצי נאלצים לשלם 10 דולר, או בכלליות, שנאלצים לשלם עמלה (שימו לב, עמלה, לא מס) גבוה משווי החבילה.

דואר והשיטה שבה עבדו עד היום היא לא "משהו טוב מדי", היא מה שאני אמור לקבל כשירות בסיסי במדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתרגלים למשהו טוב מידי ?

עם השרות באמת היה טוב ומהיר היתי גם משלם 50 שקל למחס על חבילות כאלו

כניראה לא הזמנתה מספיק דברים דרך הדואר והמכס

חלק מהחבילות מתעקבות יותר מחודש -היתה לי חבילה שטילה מאנגליה לברזיל ורק אז לארץ שעם תפתח מפה אין לזה אף הגיון

לקח לה בערך חודשים להגיע במקום כמה ימים בודדים

היתה לי חבילה שהתעקבה במכס והגיע אלי אחרי אלפים שנה

בעניין חברות אחרות -הם מאוד יקרות ולא משתלמות בעליל למוצרים קטנים

הם טובות למוצרים יקרים או חשובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו אמר הפגנה? ::)

מעבר לזה ניתן לפנות ל-ח"כים כמו שהציעו ולהתחיל להפיץ את הנושא ברשת וברשתות החברתיות לכל אלה שיש להם מליון חברים ואוהבים לפתוח קבוצות (תפוצה רחבה).

ניתן גם לבצע הפצצת מוצרים על הדואר כפי שנאמר פה, אבל זה צריך לבוא אחריי "איומים" לדעתי. הרי אנחנו לא קיצוניים עם כל הקטע המסריח שהולך פה.

בואו ונרים את הכפפה ונגרום לשינוי! :xyxthumbs: (על הדרך זה גם פרסום לאתר... ;))

נ.ב-

אם אני אבצע עכשיו הזמנה שתגיע עוד שלושה שבועות בערך, האם עליי יהיה לשלם על קבלת החבילה? :-\ (אני כל כך תכננתי על שופינג מטורף ל-בלאק פריידי ב-26 לחודש)

זה אמור להכנס לתוקף בראשית 2011, אך עדין לא בטוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם ממורמר על גובה ה"קנס" שנפל עלינו. הגיוני והוגן לעשות את זה באחוזים X אחוז ממחיר החבילה, אפילו 100% ממחיר החבילה לא יהיה נורא כ"כ, במקום לשלם 1-2-3 דולר נשלם כפול, זה עדיין לא מצדיק עמלה כה גבוה גם על מוצר שעולה לי 3.8 ש"ח ככה שהעמלה שאני משלם היא בעצם 1000%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה: שלחתי עכשיו מייל לח"כ דני דנון, אני מקווה שאני לא לבד בנושא.

אשמח אם תוכל להעתיק את התוכן ואת המייל לפה שנוכל גם להפגיז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...