תשלום 38 ש"ח על כל חבילה שנכנסת לארץ גם אם ערכ - עמוד 9 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תשלום 38 ש"ח על כל חבילה שנכנסת לארץ גם אם ערכ

averaraz

Recommended Posts

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ברור לכם שלחלק גדול מההחלטה יש אינטרס ישיר של יבואנים גדולים במשק שחשקה נפשם בכיסכם שבוחר

באופן טבעי וברור ביצרן סיני כזה או אחר.

למרות שאני אישית אמור לתמוך בהחלטה כזו אני חושב שזו שערוריה ושאין כאן שום הגיון.

מאחר ומדובר במדינה שהחלטות בה נעשות בהינף יד ובלי לשאול אף אחד אני מעריך שבסופו של דבר

ההחלטה על גובה המס תהיה מותנית שווי חבילה כי לא יתכן שמוצר בשווי דולר יקבל פי עשר :facepalm:

אז הם הלכו על החלטה קיצונית על מנת שגם אם "יתפשרו" עדיין הם יזכו לקבל משהו.

אותי זה הכעיס לקרוא את בליל השטויות האלה שבתוכן ההחלטה ואני לפעמים מתבייש שאני ישראלי

ורק בגלל אינטרסנטים מגעילים שמחליטים על דעת עצמם שהציבור מטומטם ולכן הציבור צריך לשלם (ש.ח)

הגיע הזמן שאנשים יצאו לרחובות כי מרוב מכוניות שהיבואנים ממטירים עלינו כבר כמעט ואין שם מקום לעמוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרס עצמי ואיטי של מדינת .

חשבתי שזה יעצור במחירי רכב משולשים משאר העולם או בסיכון חיים 3 שנים ללא תמורה.

לקחתם לי את הגוף, לקחתם לי את הכסף, לקחתם לי את הבריאות הנפשית שהכלכלה שלי נהרסה.

למה לעשות לינץ' אבל עם הדבר המטומטם הזה ?

נו טוב, כל סוף היא התחלה חדשה

בהצלחה מדינת בשלב האחרון של המוות שלך.

אני עובר לאיראן - יש לי את החופש לקנות את המוצרים שאני רוצה שם.

ומי שלא הבין כמה חמורה הבדיחה שיתעורר ויספר על הדבר הזה לכל מי שהוא מכיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיע הזמן שאנשים יצאו לרחובות כי מרוב מכוניות שהיבואנים ממטירים עלינו כבר כמעט ואין שם מקום לעמוד

לצערי נדמה שפרט מהציבור החרדי לאף אחד אין כוח לצאת לרחוב... אין מנהיג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ממש...בצרפת אני מניח שהם עושים את כל הדברים האלה ועדין יש להם זמן לצאת לרחוב ולהפגין נגד חוק שישפיע עליהם רק בעוד 40 שנה (סטודנטים צרפתים מפגינים נגד דחיית גיל הפנסיה).

g18_25500453.jpg

Damn.

ממש מזכיר את הבדיחה למה לצרפתיות יש גומות חן... :cool2:

http://www.boston.com/bigpicture/2010/10/france_on_strike.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היינו מאוחדים כמו החרדים... היינו מדינה מהטובות בעולם. רק הם בשיחת טלפון אחת מורידים 100 אלף איש לרחוב. רק הם מתאגדים כנגד תאגידים ואצלם חרם זה חרם. רק החרדים משלמים לספקית הסלולר 10 ש"ח בחודש ל-600 דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...