תשלום 38 ש"ח על כל חבילה שנכנסת לארץ גם אם ערכ - עמוד 6 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תשלום 38 ש"ח על כל חבילה שנכנסת לארץ גם אם ערכ

averaraz

Recommended Posts

אני אומר, להציף את המטונפים האלה, להזמין מלא מלא מלא חבילות של שווי פחות מדולר, שיגיעו לכאן, יעברו מכס, ואנחנו פשוט לא נאסוף אותן, הן ישכבו שבועיים בדואר, ואז הדואר גם יצטרך לשלם על השילוח של החבילה חזרה.

נראה אותם ממשיכים עם זה ליותר מחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אולי לפריטים שנשלחו בדואר רגיל, כמו אלו שנשלחו מהדוד בחו"ל (מה שבקושי קורה). עוד לא קרה שהזמנתי מ פריט, זול ככל שיהיה, אשר לא נשלח באופן רשום. במקרה כזה עד כמה שאני יודע, הפריט מוחזר לשולח אם לא אספתי את המוצר תוך חודש ימים.

מצד שני, כך נוצרת טרחה למוכרים עצמם ב , מה שיאיץ בהם להוסיף את מדינת לרשימת ה Exclude.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לפריטים שנשלחו בדואר רגיל, כמו אלו שנשלחו מהדוד בחו"ל (מה שבקושי קורה). עוד לא קרה שהזמנתי מ פריט, זול ככל שיהיה, אשר לא נשלח באופן רשום. במקרה כזה עד כמה שאני יודע, הפריט מוחזר לשולח אם לא אספתי את המוצר תוך חודש ימים.

מצד שני, כך נוצרת טרחה למוכרים עצמם ב , מה שיאיץ בהם להוסיף את מדינת לרשימת ה Exclude.

אף מוצר "זול" כמעט לא מגיע באופן רשום, זה שאתה מקבל פתק לקחת מהדואר זה לא אומר שזה חייב להיות רשום. מרבית הפתקים שמקבלים על דברים "זולים" אומרים שפשוט לא היה מקום בתא הדואר, לכן אתה מגיע לסניף הדואר לקחת את זה. תשים לב שברוב המקרים לא מבקשים ממך שום אמצעי זיהוי ושום חתימה.

למה זה טרחה למוכרים בEBAY , לא הבנתי? הם הרי לא ישלמו שום דבר נוסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולנו עכשיו מזמינים 500 פריטים בדולר מחנות מסויימת ב הממוקמת בסין. אף אחד מאיתנו לא הולך לקבל את זה. אחרי יותר מחודש כל הפריטים האלה חוזרים אליהם - מה יסיק המוכר?

ואולי אני לא יודע לקרוא, אבל כשרשום על אותו הפתק "דבר דואר רשום" + מספר המעקב, אני משער שמדובר בדואר רשום.

זה שלא דורשים ממני חתימה, זה בגלל שאני בחור נאה, וכל הפקידות בסניף הדואר כבר מכירות אותי והן פשוט מקשקשות משו במקום החתימה האמיתית שלי, או שהן סתם חפשניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היית צודק

במידה והייתה לי אלטרנטיבה בצורת חברה ממשלתית

הבעיה היא שהחברה שהייתה ממשלתית כיום פרטית. מרגע שאין לי אלטרנטיבה, מדובר במונופול. אם הוא היה בבעלות המדינה, אין עם זה הרבה בעיה. ברגע שמונופול נמצא בידיים ......

אף אחד לא מכריח אותך להשתמש בשרותים האלה, וזה שאין אלטרנטיבה מעניין את הדוד של השכן של הסבתא של...כנראה אף אחד.

ממש כמו שאף אחד לא מכריח אותך להשתמש בסלולרי ולשמן היטב את אחת מחברות הסלולר(חברות פרטיות) שגם להן אין לך שום אלטרנטיבה וכנראה אתה משלם להם ובולע המון צפרדעים בדרך.

ואתה גם לא יכול לטעון שזה מוצר/שרות בסיסי שהמדינה צריכה לספק לך(בשתי המיקרים)!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולנו עכשיו מזמינים 500 פריטים בדולר מחנות מסויימת ב הממוקמת בסין. אף אחד מאיתנו לא הולך לקבל את זה. אחרי יותר מחודש כל הפריטים האלה חוזרים אליהם - מה יסיק המוכר?

ואולי אני לא יודע לקרוא, אבל כשרשום על אותו הפתק "דבר דואר רשום" + מספר המעקב, אני משער שמדובר בדואר רשום.

זה שלא דורשים ממני חתימה, זה בגלל שאני בחור נאה, וכל הפקידות בסניף הדואר כבר מכירות אותי והן פשוט מקשקשות משו במקום החתימה האמיתית שלי, או שהן סתם חפשניות.

חח ממש לא.

תשים לב שהמספר שנמצא אל הפתק - אינו בכלל בפורמט של דואר רשום, שהינו RR*********IL.

ואני אומר לך שזה כמו שרשמתי לפני זה, מנסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם של פראיירים. הגיע הזמן למהפכה.

תארגנו קבוצה של מעל 100,000 איש, לכו לכנסת ותוציאו את כולם בכוח.

הגיע הזמן שהעם יתפוס את השלטון אחרת אתם תמשיכו לאכול גזרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מבלבל בשכל - כל דואר רשום (שכן מוייצג ע"י פתק!) מחייב אמצעי זיהוי כגון ת"ז / רישיון נהיגה.

כל סניף דואר (ויצא לי להיתקל בכמה) שלא מבקשים שום אמצעי זיהוי - עוברים על התקנון של דואר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך, סניף הדואר בנס ציונה עברו על החוק עשרות פעמים - כאשר אני מגיע לקחת חבילות הם לא טורחים בכלל לבקש ממני תעודת זהות ומספיק להם שובר הדואר בלבד שהושאר בתיבת הדואר שלי. למזלי הרב, תיבת הדואר שלנו די מוגנת ואין כמעט פריצות או גניבות בשכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשורה התחתונה, אולי הדבר הראשון שעולה לראש כשאתה קורא את הבולשיט החדש הזה הוא להציף את הדואר בחבילות זולות שבסופו של דבר אולי יחזרו למוכר אם לא נגיע לאסוף אותן. זה נחמד, באמת, אבל לא טמון ברעיון הזה שום פתרון פרקטי, מלבד להטיל שנאה נוספת על הלקוחות הישראלים מצד החנויות ב , בייחוד אם לא רק גולשי HWzone חושבים על הרעיון הזה.

שנית, Tripman, אתה טועה, אבל אין לי כח להמשיך להתווכח.

וזה לא חדש שהפקידים/ות בסניפי הדואר חפשנים. הם בקושי מתיישבים באשנב שלהם בשביל לתת לך שירות, אז אני עוד פחות מצפה שהם ייפעלו ע"פי הנהלים.

וכ Seller האינטרס שלי הוא דווקא כן לשלוח פריט רשום, בכדי להפחית את הסיכוי שאחרי חודש אקבל הודעה עצבנית מ ומהקונה על כך שהפריט לא הגיע, אע"פי שמישו אחר אסף אותו במכוון, או בשוגג במקומו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מבלבל בשכל - כל דואר רשום (שכן מוייצג ע"י פתק!) מחייב אמצעי זיהוי כגון ת"ז / רישיון נהיגה.

כל סניף דואר (ויצא לי להיתקל בכמה) שלא מבקשים שום אמצעי זיהוי - עוברים על התקנון של דואר .

מה שמנסים להסביר, הוא שלמרות שכל דואר רשום מיוצג ע"י פתק, לא כל מה שמיוצג ע"י פתק הוא דואר רשום. אם קיבלת חבילה שלא נכנסת לתיבת דואר/לתיק של הדוור, איך אתה רוצה שיודיעו לך עליה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...