מה הפך את FLAC לכזה מוצלח? [דיון] - עמוד 6 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הפך את FLAC לכזה מוצלח? [דיון]

hen1235

Recommended Posts

אני מסכים שהצרכן הישראלי לא מבדיל באיכויות אבל בואו נודע בזה שאם אתם לוקחים דיסק יש מלפני 20 שנה, זה כבר לא משנה איך תורידו אותו למחשב כי ההקלטה עצמה שלו הייתה פחות איכותית.

אבל בדיסקים של ימינו, חבל לא להשקיע באיכות אבל רק בהנחה שיש סיבה לכך.

כלומר, אם יש כונן מספיק גדול ומערכת סטריאו\אוזניות טובות אז אין סיבה לקודד קובץ ל- ב-192...

מצד שני אם הנגן שלכם לא יכול להחזיק כמות גדולה של שירים ב-FLAC אז אפשר לקודד למשהו טוב יותר שנקרא AAC שזה קידוד מתקדם יותר מ- ותופס חצי מהנפח שלו וכולל טווח תדרים גדול יותר.

AAC אגב, בדומה ל-M4A נוצר יותר בשביל אודיו לסרטים כשהמציאו את ה-Bluray אבל ניתן להשתמש בוא גם בנפרד.

M4A לא שונה מ-FLAC אגב, תופס אותו מקום על הכונן ומציג את אותה איכות. אם FLAC לא עובד לך על הנגן וזה כן אז למה לא...

AAC:

יכול להגיע ל-96 הרץ

יכול לנגן סראונד כיאה לאודיו בסרטים (ואפילו לנגן עד 48 ערוצים) בניגוד ל- שיכול רק 2 ערוצי סטריאו

קרוב לחצי ממשקל של MP3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 272
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן, אתה צודק

אלו אותם אנשים שקונים נגנים איכותיים במקום הזבל הסיני שרוב קונה

זה גם אותם האנשים שקונים במחיר גבוהה יותר מהנגנים שלהם מאשר אלו שמסתפקים באוזניות זבל שבאות עם הנגן עצמו

כן, אנחנו פלצנים... אבל לפחות אנחנו יכולים להנות מהמוזיקה שלנו בצורה טובה יותר :cool2:

:goodposting:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הוא יכול לנסות את פינק פלוייד - הצד האפל של הירח למשל

או

passages של פיליפ גלאס וראבי שנקר ( שזה עירבוב של קלאסית ושל מוסיקה הודית - חלום )

או

אניה

או כל מוסיקה אינסטרומנטלית

ג'אז טוב

אבל,

האמת שכל סיגנון של מוסיקה נשמע טוב יותר הכוונה היא שהוקלט בצורה אופטימלית ואני לא יכול להבטיח שכל המוסיקה שמוקלטת בישראל היא כזו ,

ראפ והיפ הופ נשמעים מעולה גם כן .

יש אנשים שכבר לא שומעים מוסיקה ( חח) הם שומעים , ( אני לא צוחק זה רציני - כבר לא חשוב מה מתנגן , חשוב האיכות של הצליל )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

los - ההודעה שלך לא במקום . אתה יותר מתאים לפורום אחר שלא אנקוב בשמו ששם רמת הדיון היא כך .

דוד - יש לך משהו מומלץ ?

מצטער אבל זה כך .

תמשיך לשמוע לדוד ולהאכיל את עצמך בסרטים שקבצי FLAC זה ה-דבר

וכול דבר אחר זה נהיה פתאום שיט,יפה מאוד קם לו דור חדש של אנשים עם אולטרה אוזניים, שבלי היכרות לפני כן עם FLAC היתי עוד חושב שבאמת ההבדל כזה גדול.

ובוא נגיד את זה כך אני יש לי אחלה נגן ברוך השם J3 ואחלה אוזניות CX980

ולא נראה לי שיש לי בעיה באוזניים או יכולת ירודה לשמוע "איכות פנומנלית" .

אבל לא נורא תמיד יהיו את אלה שיחשבו שהם ה-כי מבינים/שומעים הכי טוב וכו' וכו'

בכל מקרה 320kbps די והותר בשבילי אולי בגלגול הבא ארגיש את ההבדל עם אוזניים אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמינו או לא יש אנשים שגם לא מבדילים בין 420P ל 720P.

ובתקופת הCRT רוב האנשים לא היו מבדילים בין 50HZ ל 85HZ.

עד שלא תמצא דרך להראות להם את ההבדל הם לעולם לא ישימו לב, וגם אז הרבה פעמים הם לא יצליחו לקלוט.

אני רואה את ההיבהוב בפלורסנטים, ושומע טלוויזיות במצב המתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...