מה הפך את FLAC לכזה מוצלח? [דיון] - עמוד 8 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הפך את FLAC לכזה מוצלח? [דיון]

hen1235

Recommended Posts

אני לא מבין למה אתה חושב שרכיבים שהטווח שלהם גבוה יותר הם בהכרח רק ישדרו מידע נוסף שהאוזן לא מסוגלת לקלוט.

יכול להיות שהם באמת יותר איכותיים בכמה מובנים במקביל לטווח הגבוה של התדרים שיש להם מבחינה טכנית, ולכן כן שומעים את ההבדל ?

בנוסף יש כן עניין עם לשמוע לא רק עם האוזן.

וויברציות בתדרים שונים נקלטים ומורגשים גם במקומות שונים בגוף.

אתה באמת לא מרגיש בבטן את הוויברציות של באסים ?

השערות שלך לא סומרות מתדרי חריקה גבוהים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 272
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בקשר לתיוג קבצים (Tagging) ששאלתם אז:

WAV לא מאפשר תיוג בכלל

FLAC - מאפשר ID3

Mp3 - מאפשר ID3 ו-ID3v2

אני לא יודע בקשר ל-WMA

זאת אומרת שב-FLAC אכן ניתן לתייג כמו שצריך בלי בעיה רק עם קצת פחות פרטים שבינינו לא ממש רלוונטיים כמו מוציא לאור, זכויות יוצרים, לינק וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין על מה להתנצל, מנסיון, קובץ בFLAC לא מבטיח איכות, יש לי הקלטה ישנה של הופעה חיה של ג'ימי הנדריקס והסאונד דיי זוועה.

מה גם שהרבה דברים משפיעים בדרך כמו המקור, איכות הקלטה, ציוד שמע, ומאזין כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך להתנצל, המלך הוא עירום וזה בסדר גמור.

אנשים אוהבים לחיות באשליה שהמלך לובש בגדים שרק אנשים חכמים רואים, ולאף אחד אין אומץ לגלות להם את האמת, אז אתה יודע.. כל אחד חי בשלווה בלי להתערב לשני בחיים.

זה נכון שאפשר לעשות בדיקות ומבחנים ובמקרים מאוד ספציפיים ובשמיעה מדוקדקת אחד-מול-השני ב-LOOP אפשר לזהות הבדלים מסויימים, אבל ראית בעצמך על מה אנשים פה מדברים - מוזיקה קלאסית וקונצרטים... WTF WEIRD.

חלק משתמשים בקבצי FLAC מנופחים להחריד, וחלק מבינים שאין שום הבדל פרקטי בין FLAC ל- בהנחה שהמקור והקידוד איכותיים ולכן מעדיפים ובצדק להשתמש בפורמט המוביל.

יש לי אלבום או שניים ב-FLAC. מעבר לעובדה שאני לא יכול לשמוע אותו ברדיו-דיסק ברכב, אין שום הבדל בינו ובין שאר האלבומים שיש לי ב-, חלקם אפילו "רק" 192kbps.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך להתנצל, המלך הוא עירום וזה בסדר גמור.

אנשים אוהבים לחיות באשליה שהמלך לובש בגדים שרק אנשים חכמים רואים, ולאף אחד אין אומץ לגלות להם את האמת, אז אתה יודע.. כל אחד חי בשלווה בלי להתערב לשני בחיים.

זה נכון שאפשר לעשות בדיקות ומבחנים ובמקרים מאוד ספציפיים ובשמיעה מדוקדקת אחד-מול-השני ב-LOOP אפשר לזהות הבדלים מסויימים, אבל ראית בעצמך על מה אנשים פה מדברים - קלאסית וקונצרטים... WTF WEIRD.

Hey look it's a troll mod... fascinating.

אתה יכול לפרט אולי איזה בחנת ועם איזה סטאפ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.

אני לא מושפע ואני לא מתכוון לשחק לידיים שלך. הציוד היה ממוצע ומעלה והמוזיקה היתה ממגוון סגנונות פופולריים.

תמשיך לשמוע קונצרטים ב-FLAC ולהגיד לעצמך שאתה בסדר וזה העולם שדפוק ולא רואה את האור.

תלמד - בעולם הגדול, אם היה הבדל פרקטי בין ל-FLAC , העולם היה עובר ל-FLAC. בדיוק כמו שהוא עבר מקלטות לדיסקים.

העולם לא עבר. תסיק את המסקנות.

אין שום הבדל, וגם אם קיים הבדל תיאורתי כלשהו, ניתן לזהות אותו רק במבחני מעבדה השוואתיים, בדוגמאות מאוד ספציפיות ובשימוש בציוד מאוד ספציפי. שום דבר פרקטי ושום דבר מעניין. יש פשוט אנשים שזה עושה להם את זה להיות שונים ולהרגיש "elite" מעל כולם, וזה בסדר גמור. בתחום הפסיכולוגיה/סוציולוגיה קוראים לזה אליטיזם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי לא מפריע אם מישהו אחר לא נהנה מאיכות , מה איכפת לי ושנית , "המלך לא ערום", קודם כל זו מלכה ( ) והיא לא ערומה היא לובשת בגדים שקופים ורק מי שהיא מרשה לו להתקרב יכול למשש

אז נכון כולם יכולים לראות לה את הציצי אבל מעט יכולים גם לגעת ;)

המממ תענוג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Hey look it's a troll mod... fascinating.

אתה יכול לפרט אולי איזה בחנת ועם איזה סטאפ?

אם חצי מהשירים שלך יוחלפו בV0, אתה בטוח שבשמיעה יומיומית תשים לב?

אני מבטיח לך שכמה וכמה שירים יעברו בלי שתשים לב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...