התיעצות אחרונה כנראה - לפני קניית מיילסטון! - עמוד 18 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התיעצות אחרונה כנראה - לפני קניית מיילסטון!

xtract1

Recommended Posts

אין הגיון בכך שהם יידרשו מחיר גבוה בצורה משמעותית עבור ה HD, בהנחה וזה באמת הולך להיות המפרט שלו. אם זה כך תיהיה לו תחרות ממש קשה מול ה SGS (גם עוד לא שמענו את המילה של LG בנושא, שגם תחשף בקרוב).

בנוסף, להמשיך לתפוס פסי ייצור עבור שני המכשירים מיותר, ו לדעתי תעדיף לקחת את ההימור של "ללכת על צג גדול יותר ואולי להרתיע עוד כמה אנשים" - ההיסטוריה של מראה שהיא נוטה להחליף מכשירים כל שני וחמישי, אז אין סיבה שזה יהיה שונה גם הפעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 309
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין הגיון בכך שהם יידרשו מחיר גבוה בצורה משמעותית עבור ה HD' date=' בהנחה וזה באמת הולך להיות המפרט שלו. אם זה כך תיהיה לו תחרות ממש קשה מול ה SGS (גם עוד לא שמענו את המילה של LG בנושא, שגם תחשף בקרוב).

בנוסף, להמשיך לתפוס פסי ייצור עבור שני המכשירים מיותר, ו לדעתי תעדיף לקחת את ההימור של "ללכת על צג גדול יותר ואולי להרתיע עוד כמה אנשים" - ההיסטוריה של מראה שהיא נוטה להחליף מכשירים כל שני וחמישי, אז אין סיבה שזה יהיה שונה גם הפעם.

[/quote']

אז למה פשוט לא לייצר גרסת למכשיר ה-HD2? לשם מה צריך לסרס אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WM מסרסת את המכשיר לגמרי,עדיין כולכך הרבה קריסות ובאגים מטורפים שגורמים לפרארי הזאת להיות עגלה.

לאחר התנסות איתו (ומספר רב של ריסטים,המכשיר עוד היה עם רום מבושל!) גרמו לי לזנוח את המכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים (מנסיון), אבל זה עדיין קהל יעד בפני עצמו שמכניס לחברה כסף. כבר נתקלתי בכמה אנשים שלא מוכנים לשמוע על הדיזייר או ה SGS ועדיין מחפשים את ה HD2... לא ברור, אבל מסתבר שיש עוד כאלה. לא אתפלא אם הם עדיין חיים בסרט שה HD2 יקבל שדרוג רשמי ל WP7.

עם ה DESIRE HD וה DESIRE מדובר על פחות או יותר אותו קהל היעד. כבר עדיף לזנוח את האחד ולהשאר עם האחר ולפנות את פס הייצור למכשיר מתקדם/מסורס יותר.

יכול להיות ש תפתיע ב 15, והמפרט אכן יהווה יותר אטרקציה ממה שאנו יודעים כרגע. זה כבר סיפור אחר.

*אגב, יש שמועה גם על ה ACE, שאמור להיות DESIRE HD עם מקלדת, אז בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שמישהו יקח את ה-Desire HD על הדרויד X. טוב ברוב העולם ה-X לא יעבוד (לפחות עד שלא תצא גרסאת GSM), אבל רוב החברות חושבות על השוק האמריקאי כשהן מתכננות מוצרים מהסוג הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי... עושים בדיוק את הדרך ההפוכה מ-EVO שמיועד לשוק האמריקאי לגרסת בינלאומית Desire HD...

ואגב, הדרויד X קצת מגעיל. כן צר לי, באמת שניסיתי לאהוב אותו, אבל הוא פשוט מעצבן. העבודה איתו מרגישה כאילו הוא על ספידים. הכל זז מהר, לא חלק, לא זורם. הטאץ פידבק של המסך פשוט מעורר צמרמורת כל פעם שמקישים משהו. הגוף עצמו בעוד עיצוב מוטורולוה אופייני, קימורים לא קשורים, כפתורים קטנים ומציקים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגעת בו? מעבר לזה שכבר יש את הDROID PRO שמגיע עם QUAD BAND, וMilestone 2 בדרך.

לHTC עם כל הכבוד אין שום דבר חוץ ממשק, הם תפסו תחת ודופקים מחירים מגוחכים, הם כנראה שכחו שעד היום הם מייצרים מכשירים לחברות סלולאריות שממתגות אותם תחת מותג הבית(מה שהיה מאוד נפוץ פעם בארצות הברית, כמעט לא היו טלפונים ממותג "היצרן" פעם, וגם היום זה דיי נפוץ DROID לא נמכר תחת מוטורולה השם הממותג שלו הוא Verizon Droid) אז בסדר שהם "איבדו" קצת את השוק האמריקאי, והתחילו למחר לבד. עדיין ברוסיה, במזרח אירופה, ובאסיה הם מוכרים את הטלפונים שלהם כולל במחירים מגוכחים יחסית תחת מותגים אחרים.

למוטרולה לפחות יש 3 דברים טובים, טלפון שמגיע בראש ובראשונה בתור טלפון, המכשירים שלהם לטעמי הרבה יותר אמינים תפעולית וטכנית מHTC, והם לפחות מקבלים עדכונים כמו שצריך(בשונה מסמסונג, וHTC, למה להירו לדוגמא והסאמסונגים שעדיין נמכרים בסלקלום אין משהו מעבר ל1.5 רשמית לכל הרוחות?!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לפחות מקבלים עדכונים כמו שצריך(בשונה מסמסונג, וHTC, למה להירו לדוגמא והסאמסונגים שעדיין נמכרים בסלקלום אין משהו מעבר ל1.5 רשמית לכל הרוחות?!)

למה אתה חושב שHTC אחראיים על השטויות שסלכלום עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה לקחת בסוף? כמה עלה? מאיפה הזמנת?

כאמור הזמנתי מיילסטון (עד שנסגרתי על הנקסוס של רועי התברר שהיתי איטי מדי והוא נמכר), עלה לי 2200 ש"ח כולל עברית+מקלדת פיזית בעברית+מגן מסך. הזמנתי מחנות שנקראת "מדיה סטור" בקריון (דוכן יותר נכון) שהבנתי שהם שייכים בעצם לחנות 220V. לא יודע מה לגבי החנות אבל מהדוכן אני מאוד מרוצה וזו הקניה השניה שלי משם. יש שם בחור חביב מאוד בשם דניאל שמטפל בבקשות שלי בצורה מדהימה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...