התיעצות אחרונה כנראה - לפני קניית מיילסטון! - עמוד 19 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התיעצות אחרונה כנראה - לפני קניית מיילסטון!

xtract1

Recommended Posts

• תגובות 309
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אמורים, בדיוק בישביל זה אפילו לא חשבתי להתקרב לשם. בהתחלה רציתי פשוט לשחק קצת עם הטלפון אצלהם ולכן ביקשתי שיביאו כדי שאתרשם קצת, סתם מתוך סקרנות שאלתי כמה זה עולה ואחרי בירור קצר נאמר לי שאפשר לסדר לי עברית+מקלדת פיזית בעברית ב-2200 ואפילו זרקו לי מגן מסך נחמד. לא יודע מה איתכם אבל הכי זול שראיתי בזאפ זה 2130 וזה בלי עברית (בטח שלא במקלדת הפיזית) ובלי מגן מסך.

ד"א עמרי,

אתה צודק שהרבה חנויות "גונבות" את הכ.זיכרון אבל במקרה זה בדקתי והוא הגיע עם המקורי של 8GB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר דווקא על הדוכן שנמצא בקומה הראשונה ליד באג וברגרקינג וגם הם מליון שנה כבר שם וכאמור הם שייכים לרשת - נראה לי יותר אמין מאשר הדוכן בקומה השנייה. בכל אופן היה לו שם Wildfire ו-Desire וגם S ואין לו שום בעיה להביא מכשירים שאין לו באותו רגע במלאי. לי הוא הביא את המוטורולה מסניף במרכז תוך אשכרה 24 שעות מרגע שהזמנתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק. אין לי כסף לנקסוס או דיזייר חדשים. בכל מקרה יש מחירים רשמיים ויש מחירים שאפשר לקבל אחרי שקצת מדברים ומראים רצינות. אם יש למישהו עניין בבירור כזה או אחר אוכל לתת את המס' של הבחור בה"פ בלבד כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיר התחלתי של איזה מכשיר? בכל מקרה זה אמור להיות מעט יותר יקר מהמחירים באתר של 220V אבל יש מקרים כאמור בהם אפשר לעשות משהו עם המחיר או לצ'פר אותך בדרכים אחרות. אם זה קרוב אלייך שווה לך לגשת (אתה מוזמן להגיד ש'שלחתי' אותך - לא נראה לי שזה יזיק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...