מצלמות המהירות החדשות - תגובת ה...תקשורת! - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצלמות המהירות החדשות - תגובת ה...תקשורת!

Milford Cubicle

Recommended Posts

כתבה טובה מבית פולגז בנושא

http://www.fullgaz.co.il/xpages/article.php?i=48061

כתבה מצויינת.

הייתי גם מוסיף לטיפים שלהם בנוגע לטירטור בתי המשפט בכל עבירה כזו. גם לתבוע את המדינה על כל תאונה שנעשית בעקבות המצלמות הללו. (בלימת פתע, הסחת דעת, וכו' )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 174
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

בזה אני מסכים איתך, ללא ספק, אני יותר דיברתי על אנשים חסרי סבלנות שלא יכולים לחכות לאדם שמבצע עקיפה משמאל וישר עוקפים מימין וחותכים אותו בצורה מסוכנת, לא תאמין כמה פעמים ראיתי את זה קורה.

אני בעד ש-אלה שמזדחלים על הנתיב השמאלי יחטפו דוחות, חבל שלא אוכפים את זה יותר ומאלצים אנשים לעקוף מימין.

שתי העברות חמורות באותה מידה והמשטרה צריכה לאכוף את שתיהן. רק לצורך הדוגמה, באירופה לא תראה אדם עוקף בנתיב הימני כמעט אם בכלל, גם אם מדובר על 80 קמ"ש בכביש של 120, ומצד שני, הסיכוי שתראה תרחיש כמו שתארתי הוא אפסי, כי הנתיב השמאלי מיועד לעקיפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי העברות חמורות באותה מידה והמשטרה צריכה לאכוף את שתיהן. רק לצורך הדוגמה, באירופה לא תראה אדם עוקף בנתיב הימני כמעט אם בכלל, גם אם מדובר על 80 קמ"ש בכביש של 120, ומצד שני, הסיכוי שתראה תרחיש כמו שתארתי הוא אפסי, כי הנתיב השמאלי מיועד לעקיפה.

אירופה זה סיפור אחר לגמרי, שם יש תרבות נהיגה, לא כמו פה.

ואני לא רואה את העקיפה מימין כעבירה חמורה כשמישהו תוקע את כל הנתיב השמאלי עם כל הכבוד.

באותה נשימה: http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000585099&Fromelement=MoreNews

ערסים ב260 קמ"ש.. עצוב. מה שעוד יותר עצוב אלה דבריו של ראש אגף התנועה, שמטעה את הציבור כל פעם מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אני נוהג. אמנם לא הרבה, קצת יותר משנתיים וחצי, אבל מספיק כדי לדעת שזה אפשרי.

ב. עובדה שבאירופה זה אפשרי. יותר מזה, יצא לי לנסוע לא מעט באירופה בתור "מלווה" (מה לעשות, קצת צעיר מידי בשביל לנהוג שם משיקולי ביטוח), ומעבר לכך שלרוב מאלף ואחת סיבות חלקים מאוד גדולים מהכבישים מוגבלים לפחות מ-130 או 120 (בהתאם למדינה. אחת הסיבות העיקריות, אגב, היא תחזוקת הכבישים, משהו שבארץ בקושי עושים וגם שעושים סוף סוף בהרבה מקרים זה ברמה מחפירה), בהרבה מאוד מקרים אתה בכלל לא מגיע למהירויות האלה.

תאמין לי שאם מותר 120 ותסע "רק" 115 כדי שתספיק לשים לב במידה ותגלוש לעבר מהירות הסף לא יקרה כלום.

אבל עזוב, הדיון הזה מיותר. שנינו מסכימים שהמהירות המותרת בארץ מגוכחת (בייחוד לאור העובדה שיש מספיק כבישים מודרניים בארץ כדי לאפשר הרבה יותר מכמה שמותר היום), ואני לא חושב שיש סיכוי שיעלו את המהירות המותרת בשנים הקרובות. יש לובי חזק מידי נגד, לצערי.

אני רק מחכה ליום שבו הויכוח עם המקרה שבו מותר 120 אז המצלמה צריכה להיות מכוונת על 125 או 130 יהיה רלוונטי!

אתה מודע לכך שההבדל בין 120 ל130 מגיע תוך שניות ספורות ברכב מודרני ,ואלה אם כן יש לך איזה hud או קסדה מוזרה שנותנת לך את המידע הזה מול העיניים ,הסיכוי שתצליח לשמור על המהירות הזות הוא זניח .

וכשאר אמרתה ש"אם מותר 120 ותסע "רק" 115...." ,אז זהו שזה סוף העולם ,כי זו עובדה ידועה שמרבית הכבישים זורמים כמה קמ"ש מעל המותר ,לכן אם תסע אפילו במהירות המותרת ,אתה עדיין תעקב את זרימת התנוע ותסכן את עצמך ואחרים .

מצלמות המהירות היחידות שצריכות להיות (מלבד אלו ליד אזורים כמו גניי ילדים ) זה בקטעים מסוכנים ,וגם שם המצלמות האלו צריכות להיות מכוונת ללפחות 15-20 קמש מעל המהירות המותרת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לכך שההבדל בין 120 ל130 מגיע תוך שניות ספורות ברכב מודרני ,ואלה אם כן יש לך איזה hud או קסדה מוזרה שנותנת לך את המידע הזה מול העיניים ,הסיכוי שתצליח לשמור על המהירות הזות הוא זניח .

וכשאר אמרתה ש"אם מותר 120 ותסע "רק" 115...." ,אז זהו שזה סוף העולם ,כי זו עובדה ידועה שמרבית הכבישים זורמים כמה קמ"ש מעל המותר ,לכן אם תסע אפילו במהירות המותרת ,אתה עדיין תעקב את זרימת התנוע ותסכן את עצמך ואחרים .

מצלמות המהירות היחידות שצריכות להיות (מלבד אלו ליד אזורים כמו גניי ילדים ) זה בקטעים מסוכנים ,וגם שם המצלמות האלו צריכות להיות מכוונת ללפחות 15-20 קמש מעל המהירות המותרת .

cruse control, מגיע עם כמעט כל היום מעל לדגם הבסיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

cruse control, מגיע עם כמעט כל היום מעל לדגם הבסיס.

בתור אחד שכן נוסע על חדש שמצויד במערכת הזות ,אני חייב לומר שזה אחד האסונות הכי גדולים שיש ,זה פשוט מוציא את הנהג לחלוטין מהנהיגה ,אני מרגיש כאילו אני נוסע על הספה מהסלון ומשחק במשחק ,לכן אני אישית לא משתמש כלל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

::)קצת לא קשור אבל חלק מהמנהלים פה בדיון שהיה בזמנו על נושא אחר לגמרי, היו כ"כ צדיקים שאמרו שמעולם לא עשו שום עברה אבל מעולם! אמורים לעודד אכיפה כזאת מוגברת על מנת שאף אחד לא יעבור את המהירות המותרת. ::)

לא שאני בעד המצלמות האלה, כן?

בסוף יקרו אחד מהדברים האלה: או כשכמעט כל תושב מרכז הארץ יחטוף כל יום 2 דוחות ומעלה על מהירות ויהיה פה מרד והמערכת תושבת, או שכמעט כל תושב מרכז הארץ יחטוף פעם או פעמיים 2 דוחות ומעלה ביום בימים הראשונים של הפעלת המצלמת וכולם פשוט יתרגלו למדיניות החדשה :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבירה באדום היא עבירת תנועה לדעת רוב הנהגים. גם לסוע 80 בתוך העיר. מצד שני, אף נהג לא יגיד לך שלסוע 120 בכביש 6 זו עבירה.

ואגב כביש 6, אני מוכן להתערב ששם לא תראו את המצלמות האלה. לא שהכביש בטוח יותר מהמקטעים הישרים בכבישים האחרים בהם המצלמות כן יוצבו - פשוט אם אנשים לא יוכלו לסוע בו על 150 כשהכביש פנוי הם לא יסעו בו, וזה רע לזכיינית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...