מה אומרת ההכרזה הזאת לדעתכם? התפתחות מוזרה - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אומרת ההכרזה הזאת לדעתכם? התפתחות מוזרה

zoyaniv

Recommended Posts

המסך באיפון גם סובל מהבעיה הזאת?

לא

^

כן, רק שבעיית חילוף הצירים תשפיע רק על המשחקים.

כל שאר היישומים שציינת משתמשים במולטיטאצ' ברמה בסיסית ובתנועה מוגדרת שהתחלפות הצירים לא משפיעה על התפקוד בהם.

חוסר במולטיטאצ' "אמיתי" כלומר יותר מ2 מגעים משפיע בכמה צורות:

1.מקלדת בלי מולטי טאצ' היא פחות נוחה

2.כמעט אי אפשר לשחק משחקים מכיוון שבמכשיר שבו כל השליטה היא דרך מסך מגע, השליטה היא בד"ג ב2 ג'וייסטיקים וירטואליים שאחד מהם שולט על תנועה ואחד על ACTION כלשהו, זה פשוט לא עובד טוב בנקסוס

3.החיישן של הנקסוס/דזייר קצת פרימיטיבי - כשאתה תופס את המכשיר בכף היד, אם בטעות חלק כלשהו מכף היד נוגעת בקצה כלשהו של המסך - כל גלילה עלולה להתפרש כ PINCH TO ZOOM

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=459242.10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לאחוסר במולטיטאצ' "אמיתי" כלומר יותר מ2 מגעים משפיע בכמה צורות:

1.מקלדת בלי מולטי טאצ' היא פחות נוחה

2.כמעט אי אפשר לשחק משחקים מכיוון שבמכשיר שבו כל השליטה היא דרך מסך מגע, השליטה היא בד"ג ב2 ג'וייסטיקים וירטואליים שאחד מהם שולט על תנועה ואחד על ACTION כלשהו, זה פשוט לא עובד טוב בנקסוס

3.החיישן של הנקסוס/דזייר קצת פרימיטיבי - כשאתה תופס את המכשיר בכף היד, אם בטעות חלק כלשהו מכף היד נוגעת בקצה כלשהו של המסך - כל גלילה עלולה להתפרש כ PINCH TO ZOOM

השליטה במשחקים הייתה די בסדר, למרות שבחלק מהם 2 הבקרות יושבות על אותו ציר ואז זה היה בעייתי.

אבל הקטע של קצה המסך- זה פשוט הוציא אותי מדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיזו בחינה? צבעים או מגע?

מבחינת מגע אני מסכים איתך, מבחינת צבעים...

למרות שיש over-saturation בנקסוס/דיזייר עם overshoot לא ממש קטן באדומים/כתומים, אני אישית עדיין מעדיף בהרבה את ה של הנקסוס/דיזייר. הרבה יותר כיף להסתכל עליו, לשחק בו משחקים, לראות , והכל.

אני יודע שעל הנייר המיילסטון "מדויק" יותר מבחינת צבעים ביחס למציאות, אבל בתכל'ס, בשטח, העדפתי את המסכים של הנקסוס/דיזייר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או לחכות להפצה של ניופאן שתכלול לא רק תמיכה בעברית אלא עברות מלא של הממשק ואפשרות לקבל הפצות מקוריות של כי אין פריצה של הרוט או רומים

עברות מלא של הממשק אני לא באמת צריך כי אני לא סובל ממשק עברי.

בכל מקרה גם אם אני אקנה, אני לא מתכוון להתעסק ברומים לעת עתה. פשוט אין לי כוח לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכית.

אמנם לא צללתי אל מעמקי המערכת, אבל בהשוואה ל EVO (כן הוא גם היה שם), הוא הרבה, הרבה, הרבה יותר נוח וקליל ביד.

דבר אחד ששמתי לב אליו הוא שסמסונג פשוט העתיקו את מסך האפליקציות של בצורה גסה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש יעזור לי סמארטפון עוד שבוע.

אני טס לפסטיבל 4 ימים בבלגיה.

זה שטח עצום של קילומטרים.

הם הוציאו לסמארפונים של מפה+GPS.

יהיה הרבה יותר קל לנווט עם זה שם בשטח העצום בין ההמונים.

יש לי איזה שעתיים בין הטיסה לאמסטרדם והרכבת לבריסל.

אני תכננתי לקנות שם את הסמסונג אבל אני אצטרך לדעת מראש בדיוק איפה מוכרים את כמה שיותר קרוב לשדה התעופה.

אבל לך תבין הולנדית באינטרנט...

ואני גם לא יודע אם בכלל יש להם את זה בהולנד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכית.

אמנם לא צללתי אל מעמקי המערכת, אבל בהשוואה ל EVO (כן הוא גם היה שם), הוא הרבה, הרבה, הרבה יותר נוח וקליל ביד.

דבר אחד ששמתי לב אליו הוא שסמסונג פשוט העתיקו את מסך האפליקציות של בצורה גסה :lol:

ברגע שהרום הראשון יוצא יהיה אפשר להעיף את הטאצ'וויז הדוחה הזה. אני לא מבין למה עשו את זה, המצב סטוק של כ"כ הרבה יותר נוח :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...