תוכן zoyaniv - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

zoyaniv

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  2,609
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי zoyaniv

 1. התכוונתי כמובן לחיבור לכרטיס מסך, שמגיע אצלי בתור 6+2 ולא לחיבור ללוח אם עצמו.
 2. הסתדר תודה רבה (-: אחרי ההתקנה, כן הלפעיל את intel rapid storage?
 3. זה מה שרציתי לעשות, למחוק מהדיסק התקנה, אבל פתאום זה לא מזהה את הכוננים. אבדוק לגבי שאר הדברים שכתבת.
 4. מקורי של אסוס (זה לוח שלהם לא של ג'גהבייט)
 5. שלום החלפתי לוח ומעבד והתקנתי מחדש את מערכת ההפעלה, ללא בעיות. בהתחלה היא הייתה מותקנת על כונן nmve של corsair mp510, הוספתי כונן נוסף של wd sn770 ואז אחרי ההחלפה של הלוח התקנתי עליו את מערכת ההפעלה מחדש. מפה לשם, רציתי לפרמט את הכונן הישן ולא הצלחתי, כי יש עליו מערכת הפעלה. כשאני מנסה עכשיו למחוק את הכונן או להתקין מחדש או לא משנה מה, שאני מעלה את ההתקנה של הווינדוס מדיסק און קי, הוא פתאום לא מזהה את הכונני m.2. בביוס רואים את שניהם, אבל אני יכול לבחור לעשות בוט רק מהכונן הישן, כשאני כן עושה בוט אני יכול לבחור את שתי מערכות ההפעלה כדי להתחיל לעבוד וזה עובד בלי בעיה. איך אני יכול שהכוננים יוצגו שוב בהתקנה של ווידונס ואיך אני יכול לפרמט כונן עם מערכת הפעלה עליו? כשיש לי עוד כונן עם מערכת הפעלה במחשב.
 6. שלום, יש לי ווינדוס 10,לא עשיתי שום שינוי לאחרונה. משום מה שאני מחליף בין משתמשים פתאום יש מסך שחור לבערך חצי דקה, עד שזה עובר למשתמש המבוקש.
 7. תודה רבה, ראיתי שיש בלוחות אם תמיכה ב pcie 4 שאפשרית רק בדור 11 ולא 10, זה משמעותי?
 8. זיכרון יש לי, לוח ומעבד כמו שאמרתי לא יודע מה המחירים היום כל כך, שיהיה הכי משתלם כלכלית אבל עם שיכלול את הפיצ'רים שנחשבים חשובים היום. אין דרישה ל oc אז ככה שהמעבד יכול להיות די בסיסי אבל לא מהסדרה הכי חלשה נגיד. מה הטווח מחירים הריאלי ל mid end?
 9. תודה, ואיזה מעבד של אינטל דור 10 או amd סדרה 5000 יהיה יותר טוב אם המחיר זהה לצורך העניין? השימושים משחקים, אבל לא צריך oc וכו' אינטרנט, עבודה משרדית.
 10. כבר כמה שנים לא החלפתי לוח ומעבד, אז כבר לא הכי מעודכן בסדרות החדשות. ראיתי שאינטל בדור 10 ו 11 כבר, מה נחשבים אצלם המעבדים התקציביים והמשתלמים? מה נחשב המשתלם והאיכותי ב AMD? איזה ערכות שבבים. מתאימות למעבדים מבחינת לוח אם, שיהיו את הפיצרים החשובים, לא בסיסי מידי אבל גם לא high end?
×
 • צור חדש...