מה אומרת ההכרזה הזאת לדעתכם? התפתחות מוזרה - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אומרת ההכרזה הזאת לדעתכם? התפתחות מוזרה

zoyaniv

Recommended Posts

חוץ מהמסך (שהוא מעולה אבל לא מדהים) של HTC DESIRE, מה מונע ממנו להיות מושלם?.. לדעתי אין בכלל מה לחכות. אם יש לכם את הכסף ואת הרצון לעשות הזמנה מחו"ל של גלאקסי החדש להנות ממסך שיעבוד טוב גם בשמש אבל לוותר על הפלאש - תקחו אותו.

אין מה לחכות ל"המכשיר המושלם"... כי תמיד יהיה עוד פיצ'ר... ושיצא מכשיר "מושלם" זה דיי נדיר. אין מה לחכות. לדעתי, דיסייר או גלקסי וזהו.

אישית אני לא ממש מרוצה מהסט שמקבלים בסנאפדראגון של קוואלקום. יחסית לצ'יפ שאמור להיות Cutting edge ומבוסס על A8 CORTEX (או V7, איך שתרצו), ממה שהבנתי אין לו תמיכה ב neon extention command set, וה GPU שכלול בו די חלש.

בשביל אחד כמוני לדוגמה, שגם רוצה לשחק משחקים ברמה גבוהה על הנייד (ובמחירים שהמכשירים האלו עולים... אין שום סיבה שלא נהנה גם מזה), ה GPU מאכזב.

-בנוסף, למרות שפה זו טיפה קטנוניות, באמת יכלו להתאמץ ולהשתמש בפאנל מגע Synaptics clearpad 3000 במקום 2000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

-בנוסף, למרות שפה זו טיפה קטנוניות, באמת יכלו להתאמץ ולהשתמש בפאנל מגע Synaptics clearpad 3000 במקום 2000.

זה לא קטנוני!

זה מחרפן אותי בנקסוס

וזאת הסיבה היחידה שאני מחליף אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קטנוני!

זה מחרפן אותי בנקסוס

וזאת הסיבה היחידה שאני מחליף אותו

פאנל המגע הכוונה למקשים למטה (אפשרויות, בית, חיפוש...)? או לפאנל המסך?

אם אתם מתכוונים למקשים אני לא מבין אותכם. בהתחלה באמת קצת מעיק אבל התרגלתי. לא מפריע לי היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאנל המגע הכוונה למקשים למטה (אפשרויות, בית, חיפוש...)? או לפאנל המסך?

אם אתם מתכוונים למקשים אני לא מבין אותכם. בהתחלה באמת קצת מעיק אבל התרגלתי. לא מפריע לי היום

המסך.

במיוחד בהצלבת צירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם מה שאני חושב.. שזה יותר מציק פסיכולוגית מאשר שיש לזה באמת שימוש חשוב כלשהו.

הדבר היחיד שבאמת מציק לי הוא חיי הסוללה של כל הטאץ' סקרינים האלה..הם כ"כ קצרים שזה כבר שובר את ההגדרה ל"טלפון סלולארי", כי הוא כל הזמן צריך להיות בהטענה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

כן, רק שבעיית חילוף הצירים תשפיע רק על המשחקים.

כל שאר היישומים שציינת משתמשים במולטיטאצ' ברמה בסיסית ובתנועה מוגדרת שהתחלפות הצירים לא משפיעה על התפקוד בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...