עבור לתוכן
 • צור חשבון

zoyaniv

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  2,591
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  132יום 1ש' 1דק' 34שנ'

דירוג

0 ניטרלי

אודות zoyaniv

 • דרגה
  Zone Addict
 • יום הולדת 08/08/1978

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. זה מה שעשיתי לפי הסרטון, תודה רבה לכולם, בינתיים עובד (-: הוצאת הסוללה הייתה נקודת המפנה, עכשיו רק נשאר לחבר את הכונן גיבוי.
 2. טוב אז ניתוק הסוללה עבד והצלחתי להיכנס לביוס ויש תצוגה והכונן מזוהה, אבל המחשב לא מזהה עליו מערכת הפעלה. אבל אי אפשר בלי לעשות שטויות (-: אז שרציתי להתקין את המערכת הפעלה, מחקתי את הכונן nmve כדי לאחד מחיצות ועכשיו הוא לא נותן לי להגדיר את הכונן מחדש ולהקצות מחדש את השטח שלו אז אני לא יכול להתקין עליו מערכת הפעלה. טוב נראה לי שזה הסתדר, עשיתי מה שמופיע בסרטון הזה
 3. תודה, כן חשבתי להוציא את הסוללה ולראות אם יעזור, אני אנסה יותר מאוחר.
 4. תודה, כן חשבתי להוציא את הסוללה ולראות אם יעזור, אני אנסה יותר מאוחר.
 5. לא צריך להגזים (-: מבחינת מפרט, בגדול לוח ג'יגה בייט h370 hd3, מעבד אינטל i5 8500 וזכרונות של קורסאייר, שני מודולים של 8 ג'גה כל אחד. כרטיס מסך ti560 מה שמוזר שבהתחלה זה עבד גם עם הכונן nmve ורק אחרי שחיברתי את ה ssd הישן ומחקתי אותו, התחילו הבעיות.
 6. הוצאתי והרכבתי מחדש, לא רואה איזה נזק עליו. רשמתי מההתחלה, אני מדליק את המחשב ואין אפילו את המסך של הביוס, לפני שניתקתי אבל את הכונן ssd הישן היה בסדר ולא נגעתי אחרי זה בכרטיס מסך.
 7. טוב, ניתקתי ופירקתי את ה nmve, עדיין אותו מצב. חיברתי ssd ריק במקום, גם לא קרה כלום. המקלדת והעכבר כן נדלקים, אז אני מתחיל לחשוב שאולי בטעות, דפקתי את הכרטיס מסך בזמן שניתקתי וכו' ולכן אין תצוגה בכלל.
 8. שהסתכלתי פעם אחרונה שעלה, היה מופיע uefi ולא לגסי, עוד משהו שצריך לבדוק? לשנות?
 9. אתה מסתכל בחתימה? כנראה לא מעודכן. הלוח תומך, גיגה בייט h370 hd3, יש שני חיבורי nmve
 10. אוקיי, תודה. ומה השלב הבא? איך להגדיר נכון או מה לעשות הלאה כדי להגדיר נכון?
 11. שלום, היו לי במחשב כונן ssd עם מערכת הפעלה וכונן רגיל לגיבוי. ניתקתי את שניהם, התקנתי כונן nmve והתקנתי עליו מערכת הפעלה, חיברתי שוב את הוכננים העברתי מידע וכו' והכל עבד חלק. אחרי שפרמטתי את הכונן ssd ועשיתי שוב אתחול המחשב לא עולה ואני לא מצליח לראות את הביוס. המחשב מחובר עם hdmi חברתי גם dvi ועדיין לא עובד. לצערי שהכל עבד כיביתי את הכרטיס מסך המובנה דרך הביוס ואת התמיכה ב csm. מה אני אמור ויכול לעשות כרגע?
 12. זה קשור למערכת הפעלה (ולאפשרות של כרטיס המסך שלך, לחבר שני מסכים) , לא למסך. זה בהגדרות תצוגה, הרחבת מסך.
 13. גם לסדרה s יש מסך כםי שרשמתי, שאפשר לחבר עם usbc, לדעתי גם לסדרה p אבל לא מצאתי חנויות שמוכרות בארץ.
 14. לדל יש כמה דגמים שעובדים עם usb c מהסדה היותר יקרה u2719dc ומהסדרה הביתית s2719dc, ה u עם ארגונומיה יותר מתקדמת ועוד שני חיבורי usb ה s עם פרי סינק ובהירות גבוהה יותר שעומדת בתקן של HDR600, האיכות בניה של ה u טובה יותר. אני גם מתלבט כרגע עד שאחליט כנראה בנובמבר שאז אקנה באילת, או מחו"ל כי לא ראיתי בארץ שמוכרים את ה s
 15. במחשב נייד של דל, הפעלתי שירות שהיה צורך והיה מעולה. הגיעו למחרת כפי שהתחייבו עם ניידת שירות, טיפלו במחשב במקום והחליפו מה שצריך בלי יותר מידי דיבורים.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close