האם השמאל "הישראלי" באמת ירד לתת מוסרי ומעוניין לאבד את מדינתו (פרשת הריגול) - עמוד 19 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם השמאל "הישראלי" באמת ירד לתת מוסרי ומעוניין לאבד את מדינתו (פרשת הריגול)

ellell

Recommended Posts

^^^

ניתן לקרוא לעומק על הדעות שהצגתי באתרים הבאים:

http://www.hagada.org.il/hagada/html/ ו http://www.faz.co.il/story_2176

עכשיו, כל מי שיש לו בעיה עם המידע המוצג באתרים אלה, מוזמן לכתוב מייל לכתבים בטענה שאלה לא הדעות שהשמאל מייצג, lol.

כאן: http://www.hagada.org.il/hagada/html/modules.php?name=Search&file=index2 וכאן: http://www.faz.co.il/story_2176 בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 300
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם הוא טרול, ואתם יודעים שהוא טרול ובא להרוס כל דיון באקטואליה ותרבות עם התגובות המטומטמות שלו, אני לא רואה סיבה להשאיר אותו באתר (AKA BAN).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היגיון מעוות .

אז ההיגיון שלך הוא לחפש את המפתח מתחת לפנס ???

אתה והשמאל שכמותך עושים מה שנוח להם ולכן השמאל הזה הוא שום דבר כמו השמאל שהקים את המדינה , השמאל שהקים את המדינה היה בעד המדינה ורק אחר כך בעד הערכים שיהיו בה , אתה ושכמותך קודם כל בעד הערכים ורק אחר כך אם בכלל בעד המדינה .

כמה טיפשים אתם , אתם לא יודעים שערכים לא יכולים להיות קיימים בלי מדינה שתישם אותם :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ToMuSH, למה לסתום פיות? למה לא לאפשר הצגת דעה אלטרנטיבית? אם זאת הדרך היחידה שאתה יודע לנהל דיון, אני משתתף בצערך...

בבקשה חברים, בואו לא נרד לפסים אישיים ונמשיך בדיון. להלן כתבה מעניינת בנושא: עיתונאים ישראלים בסיכון גבוה (מאת: חדוה ישכר, הגדה השמאלית)[br]פורסם בתאריך: 9.05.2010 בשעה 13:09:50

בנוסף, ברצוני להפנות את תשומת לבכם למאמר הבא: סמרטוט אדום - נחשף הסוד הגלוי (מאת: גדעון ספירו) המציג את הדעות של השמאל המתון שאני מנסה לקדם כאן. תקראו בבקשה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אני רוצה לציין שהטרול הזה לא מייצג אף אדם שפוי במדינה, לא מהימין, לא מהמרכז ובטח שלא מהשמאל - ואני מבקש שתפסיקו להתייחס לפרובוקציות שלו, או לחשוב חס וחלילה שכך נראה השמאל. אף אחד בשמאל לא חולם אפילו בסיוטים הכי גרועים שלו על מדינת כל אזרחיה, או על זכות שיבה לפלשתינים.

מינימייזר, הלוואי והיית צודק - אבל לצערי (בלי ציניות) אתה לא. יצא לי להתקל אישית בכמה אנשים, יהודים תושבי , שתומכים ברעיון של מדינת כל אזרחיה - ובמקרה ספציפי אחד, "מדינה סוציאליסטית פלסטינאית" במקום .

האנשים האלה רחוקים מלהיות מדגם מייצג של השמאל, כמובן, אבל מסוכן להתכחש לקיומו של המיעוט הזה בטענה שהוא מיעוט זניח - כי דווקא המיעוט הזה עושה את מירב הנזק ההסברתי לישראל ולו בגלל שהוא נותן ליגיטימציה ישראלית כביכול לשקרים של הערבים מעל לכל במה אפשרית, ובו בזמן מהווה סתירה ישראלית לחוקיות מעשי הממשלה והצבא ולמעשה לחוקיות של עצם קיומה של המדינה.

נ.ב.

לאמור אין שום קשר למר רדיואקטיבי אישית, שכן הוא אכן טרול גמור ובאמת הגיע הזמן שמישהו יביא לו באן על כך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

vic07, יש גם אנשים שמצביעים לחד"ש (שהיא מפלגה קומוניסטית) ולמפלגות ערביות. האנשים האלו הם לא שמאל, הם קיצונים בדיוק כמו ברוך מרזל - הם רוצים להביא לקצה של מדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית, ולא צריך לייחס להם משקל רב יותר ממה שיש להם בפועל, הם בערך כמו נטורי קרתא - אל תתן להם תשומת לב, והם ייעלמו. אני לא חושב שגורמי ימין קיצוני מייצגים את הימין, ובוודאי שגורמי שמאל קיצוניים לא מייצגים את השמאל.

הבאתי קישור לפני כמה שבועות ל"שמאל הלאומי" - מה שכתוב שם מייצג באופן מדויק למדי את הדעות של מחנה השמאל - נסיגה לגבולות 67 עם חילופי שטחים, הקמת גדר הפרדה לאורך כל הגבול, אין ולא תהיה לפלשתינים זכות שיבה לישראל ושצריך יהיה לעודד את ערביי ישראל להגר לפלשתין.

ניתן לקרוא לעומק על הדעות שהצגתי באתרים הבאים:

http://www.hagada.org.il/hagada/html/ ו http://www.faz.co.il/story_2176

עכשיו, כל מי שיש לו בעיה עם המידע המוצג באתרים אלה, מוזמן לכתוב מייל לכתבים בטענה שאלה לא הדעות שהשמאל מייצג, lol.

האנשים שכותבים בגדה השמאלית הם אפסים (נפולת של נמושות, אם לצטט אדם שמאלני אמיתי). הם מעין Real Life Trolls, ממש כמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ToMuSH, למה לסתום פיות? למה לא לאפשר הצגת דעה אלטרנטיבית? אם זאת הדרך היחידה שאתה יודע לנהל דיון, אני משתתף בצערך...

בבקשה חברים, בואו לא נרד לפסים אישיים ונמשיך בדיון. להלן כתבה מעניינת בנושא: עיתונאים ישראלים בסיכון גבוה (מאת: חדוה ישכר, הגדה השמאלית)[br]פורסם בתאריך: 9.05.2010 בשעה 13:09:50

בנוסף, ברצוני להפנות את תשומת לבכם למאמר הבא: סמרטוט אדום - נחשף הסוד הגלוי (מאת: גדעון ספירו) המציג את הדעות של השמאל המתון שאני מנסה לקדם כאן. תקראו בבקשה.

לסתום פיות כי:

1. אתה טרול.

2. אנשים כמוך הם רעל במדינה שלנו. אני יודע שאתה עושה זאת בכוונה בשביל לעצבן פה אנשים, אבל האמת היא שיש אנשים כמוך שצריך באמת ובתמים - לכל הפחות - להכניס למאסר עולם (וזה עונש קל בשביל זבל כמוך).

המאמר שהבאת מצדד בבלאו ובקם. תענה לי על זה:

אם באמת זיאד צובחי מחמד בלאישה לא היה מחוסל, והיה הורג את כל משפחתך בפיגוע חבלני, היית ממשיך לדבר כך? אני מניח שלא, לכן כל דעותיך הם חארטה אחת גדולה ותו לא, וגם כל דעותיהם של אנשים השמאל הקיצוני, שעד שזה לא יגיע אליהם לא יידעו על מה הם מדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

vic07, יש גם אנשים שמצביעים לחד"ש (שהיא מפלגה קומוניסטית) ולמפלגות ערביות. האנשים האלו הם לא שמאל, הם קיצונים בדיוק כמו ברוך מרזל - הם רוצים להביא לקצה של מדינת כמדינה יהודית ודמוקרטית, ולא צריך לייחס להם משקל רב יותר ממה שיש להם בפועל, הם בערך כמו נטורי קרתא - אל תתן להם תשומת לב, והם ייעלמו. אני לא חושב שגורמי ימין קיצוני מייצגים את הימין, ובוודאי שגורמי שמאל קיצוניים לא מייצגים את השמאל.

הדגשתי בעצמי שהם לא מייצגים את השמאל, כך שאין לך צורך לשכנע אותי בעניין הזה, אבל גם הדגשתי בדיוק למה אסור להתעלם מהם בשום פנים ואופן - הערה שכנראה פספסת. הם עושים נזק עצום למדינה במישור ההסברתי ומוציאים שם רע לשמאל כולו בעיני חלק נכבד מהעם, כולל אנשים שמסתייגים מהם לחלוטין (כמוך) אך עדיין מגדירים עצמם כ"שמאל".

בנוסף, אני כלל לא בטוח עד כמה עמדתך בעניין "גורמי ימין קיצוני לא מייצגים את הימין" היא מייצגת בקרב מחנה השמאל על גווניו. לא מעט תומכי שמאל מצהירים שבעל דעות ימניות הוא משיחיסט הזוי כאילו כולנו מרזל.

הבאתי קישור לפני כמה שבועות ל"שמאל הלאומי" - מה שכתוב שם מייצג באופן מדויק למדי את הדעות של מחנה השמאל - נסיגה לגבולות 67 עם חילופי שטחים, הקמת גדר הפרדה לאורך כל הגבול, אין ולא תהיה לפלשתינים זכות שיבה לישראל ושצריך יהיה לעודד את ערביי להגר לפלשתין.

שני דברים יש לי להגיד כאן... הראשון יהיה חזרה על הנקודה הקודמת שלי - אני לא בטוח עד כמה עמדתך מייצגת, בייחוד בעניין של "עידוד הגירה לפלשתין". רבים בשמאל, לפחות אלה שדיברתי אתם ושאינם קיצונים כלל וכלל, יגדירו עמדה כזו בתור "גזענות".

השני והמהותי יותר הוא שאני (כימני) מסכים עם עמדתך, אבל לא בהכרח מסכים על הנסיבות בהן יש ליישם אותה. האם מצב שבו "מנהיג" מחצית הערבים שקוראים לעצמם פלסטינאים חש עצמו רשאי לדרוש כל מה שעולה על רוחו כי בבית הלבן יושב אדם ששמו האמצעי חוסיין, שבו הנהגת החצי השני קוראת להשמיד את כל ולעולם לא תסתפק בקווי 67, ושבו חוץ משני הגורמים המרכזיים הללו קיימים עוד פלגים שלעולם לא יכבדו שום הסכם שנחתם בין לבין הפלסטינאים, ופשוט יקבלו גישה נוחה יותר למטרות יהודיות מרוכזות (בדמות אפשרות לירי ממזרח ירושלים למערב, למשל - וכאן שום גדר הפרדה לא תעזור) בעוד שישראל תפחד להגיב כי ישר יקפצו האירופאים והאמריקאים ויגידו שישראל מסכנת את ה"שלום" השברירי - הוא הזמן, המקום והצורה ליישם את דבריך? סליחה שאני לא מסכים אתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני דברים יש לי להגיד כאן... הראשון יהיה חזרה על הנקודה הקודמת שלי - אני לא בטוח עד כמה עמדתך מייצגת, בייחוד בעניין של "עידוד הגירה לפלשתין". רבים בשמאל, לפחות אלה שדיברתי אתם ושאינם קיצונים כלל וכלל, יגדירו עמדה כזו בתור "גזענות".

למה גזענות? אם הם רואים את עצמם כפלשתינים, שיעברו למדינת פלשתין. מה יש להם לחפש במדינת ישראל? וישראל, כמדינה יהודית, צריכה לעודד הגירה כזו.

זה אפילו לא קשור לשמאל/ימין - זה הגיון בסיסי ביותר, שאדם שרוצה להגדיר את עצמו כ-X יגור במדינה של הלאום ה-Xי. ברור שהוא לא יוכל להגדיר את עצמו כ-X במדינה של הלאום ה-Yי. ליהודים יש זכות להגדרה עצמית בישראל, לפלשתינים תהיה בפלשתין.

לגבי הנקודה השניה - זה בכלל לא משנה מי המנהיג ביהודה ושומרון ומי יושב בבית הלבן. אף אחד לא מבטיח שיהיה שלום אם ניסוג מהשטחים - למעשה, כנראה שלא יהיה. כנראה שגם אחרי שנצא מהשטחים ימשיכו לירות משם קסאמים. אבל הפתרון לזה הוא לא לשבת בשטחים ולשפוך מיליארדים כל שנה על תחזוקה ותשתיות ובניה (כשברור שבסופו של דבר, בעוד 10 או 20 או 30 שנה, ניסוג משם ונשאיר את כל זה לפלשתינים), אלא להגיב בצורה כזאת שתיצור מאזן אימה אמיתי (ועוד קוריוז משעשע זה שמי שהוציא לבסוף לפועל את עופרת יצוקה הייתה ממשלת שמאל, אחרי שנים שבהן הימין הבליג והבליג והבליג).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להפנות רגע את אור הזרקורים לעבר radioactive שכולנו מכירים בתור "הטרול שבא להרוס כל דיון אקטואליה".

פשוט עולה לי אותה השאלה כל פעם שאני רואה את הצורה בה מגיבים לו.

האם הוא באמת טרול? כי אני לא רואה אף מאפיין של טרול - פשוט שמאלני מאוד קיצוני.

האם באמת הגענו למצב האטום בו אנו לא מסוגלים לראות מעבר להשקפה שלנו? ברור ששמאל קיצוני כמו רדיואקטיב (למזלנו אין הרבה כאלו) זה רעל למדינה, אבל האם זו סיבה לא להתדיין עימו? אולי הוא יחשף לדעות שונות ויראה שכל טיעוניו בטלים ויזנח את ההשקפה הקיצונית בה הוא מחזיק.

אין באמור שום כוונה של הסכמה עם הבחור או עם דעותיו, אישית אם הייתי מכיר אותו פשוט הייתי נותן לו אגרוף כל פעם שהוא מתבטא ככה, אבל אני חייב לדעת, למה באמת סותמים לו את הפה.

רדיואקטיב, לפני שאתה מגיב - קח בחשבון שהתגובות שלך קיצוניות מבחינת היחס, ושאני כן מסכים שאפשר לתת לך באן על גזענות (אתה מתבטא ביהירות ובהתלהמות, וזו לא התנהגות רצויה כאן), אבל זה הכל שאלה של ניסוח. אני לא חושב שצריך לתת לו באן על הדעות שלו, אולי על היחס.

בבקשה תסבירו לי למה מגיע לו באן (מעבר ליחס). אני מקווה שאני טועה ושהוא באמת טרול...

אגב מגיע ולקבל זה שני דברים שונים - הנהלת האתר יכולה לתת באן למי שהיא רוצה כי האתר אינו דמוקרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שהוא טרול כי הוא הודה בזאת לפני בפרטי, לאחר שביקשתי ממנו יפה להפסיק להרוס דיון שפתחתי. בנוסף, תמיד יש את הכלי החביב "הראה הודעות אחרונות של משתמש זה" שבו ניתן לראות אמירות פוליטיות שונות לחלוטין בעברו של הבחור.

באן מגיע לו כי הוא טרול שאינן מחפש לתרום לדיון, אלא לשלהב את היצרים ע"י התבטאויות קיצוניות. ההבדל היחיד הוא שהוא עושה את זה באופן קצת יותר אלגנטי מטרול ממוצע, עד כדי שאנשים נופלים בפח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית אם הייתי מכיר אותו פשוט הייתי נותן לו אגרוף כל פעם שהוא מתבטא ככה, אבל אני חייב לדעת, למה באמת סותמים לו את הפה.

מר גולדהורן,אתה יודע,חשבתי פעם שאם יפתחו דיון שכותרתו:"מיהם לדעתכם המשתמשים הכי חכמים בפורום",הייתי כותב:

"כל אחד שקוראים לו יואב יכול להתאים".אתה הורס לי את הסטטיסטיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...