האם השמאל "הישראלי" באמת ירד לתת מוסרי ומעוניין לאבד את מדינתו (פרשת הריגול) - עמוד 18 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם השמאל "הישראלי" באמת ירד לתת מוסרי ומעוניין לאבד את מדינתו (פרשת הריגול)

ellell

Recommended Posts

• תגובות 300
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

באמת שלא בקשר לטרול הנוכחי , אבל .

דבר שמטריד אותי כבר הרבה זמן בקשר למילהה כיבוש , מה היא ההגדרה למילה הזו ???

השמאל משתמש במילה הזו כאילו היא מוסכמה , הפלסטינים משתמשים במילה הזו כאילו היא מובנת מאליה , אני לא מבין על מה הם מדברים , גבול 67/48 , מה יקרה אם אנחנו נסכים להגדרה של הפת"ח אבל החמאס יעלה לשילטון ( קרה בעזה ! ) ?

הישראלים מגדירים אותו אחרת

הפלסטינים מגדירים אותו אחרת

הישראלים :

החרדים - טוענים שהציונים הם כובשים את המדינה שאותה היה אמור המשיח לתת לעם כלומר הם בעד הארץ אך נגד המדדינה

הדתיים לאומים - טוענים שבפשטות הערבים הם הכובשים של "נחלת האבות"

החילוניים הימנים - טוענים שהכיבוש הוא נעשה ע"י הפלסטינים , עובדים זרים והכל הוא למעשה "מסחרה" של שטחים תמורת שלום וכו'

החילונים השמאלנים - טוענים שישראל היא שכובשת את הפלסטינים עד גבול 67/48 מדינת כל אזרחיה .

הפלסטינים :

הפת"ח / אש"ף - טוען שישראל כובשת עד גבול 48 מוכן לדבר על 67 רוצה החזרה של פליטים למיסמוס המדינה הישראלית

החמאס - טוען שישראל כובשת את כל המדינה

השיעים טוענים שישראל אמורה לא להתקיים כלל וכל העולם בכלל צריך להיות מוסלמי .

אז על מה מדברים כאשר אומרים כיבוש ?

האם יש הסכמה למה זה כיבוש ?

האם לא רואים שיש כאן מילחמה והמילה שמשתמשים בה היא איננה עקרונית כלל ?

אני טוען שהשמאל מתאדה מהסיבה הפשוטה , הם אינם יכולים להחליט על היכן עובר גבול הכיבוש !

לפי שיטת השמאל בסופו של דבר אנחנו צריכם להסכים לתאוריה האירנית !

"אם אתה מתחיל ללכת שמאלה , אתה גומר בים "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אין דבר כזה שמאל וימין פוליטי, מה שיש זה שמאל וימין כלכלי זה השורש גם לדעות הפוליטיות

2. אתה צודק במה שאתה רושם, וכולם משתמשים בזה כי זה נוח, נקלט, וזה מונע מהם להסתכל למציאות (כך גם הם מחליטים החלטות לפי ימין/שמאל ולא לפי כל מצב לגופו)

"אם אתה מתחיל ללכת שמאלה , אתה גומר בים "

+1

אם הולכים ימינה אז גומרים עם רוב פלסטיני שיזרוק אותנו לים

לכן:

שמאל פולטי=ימין פוליטי=חבורה של שטופי מוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@רפי

אכן .

@מיני

אז מה טוען השמאל , אני לא ממש מבין ? איך השמאל מתכוון להסתדר עם אלו שרוצים להשמיד את המדינה בכלל דוגמת האירנים/שיעים/חמאס וכו' ?

לבא ולהגיד את המילה "כיבוד" זו חוכמה קטנה מאוד , אבל להסכים על פירוש אחיד , זו בעיה , אני עדיין לא יודע מה ההבדלים בתוך השמאל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק כבר עם השטויות האלה, אף אחד לא רוצה להשמיד את המדינה! מה שהשמאל רוצה זה צדק חברתי ושוויון זכויות בין אזרחים ללא קשר לגזע ודת, דבר שבמקרה מתנגש עם העקרונות של ציונות: "מדינה ליהודים בעלת רוב יהודי". ניקח לדוגמה את חוק השבות, למה חוק השבות הוא ליהודים בלבד? ומה עם הערבים שגורשו מהמדינה במהלך הכיבוש, אין להם זכות לשוב בגלל שהם לא יהודים?! מה, ה"שוויון" הזה בכלל לא מזכיר לכם את תקופת האפרטהייד בדרום אפריקה? כרגע המדינה הזו היא יהודית ודמוקרטית: דמוקרטית כלפי יהודים, ויהודית כלפי ערבים. ובאמת חבל, שכל מה שאתה מסוגל להגיד על זה זה שאני טרול ושהשמאל לא רוצה שוויון זכויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@מיני

אז מה טוען השמאל , אני לא ממש מבין ? איך השמאל מתכוון להסתדר עם אלו שרוצים להשמיד את המדינה בכלל דוגמת האירנים/שיעים/חמאס וכו' ?

מה זאת אומרת איך? איך "הימין" מתכוון להסתדר עם אלו שרוצים להשמיד את המדינה? מה זה השאלה המפגרת הזאת?

להזכירך, רובם המוחלט של המבצעים הצבאיים רחבי ההיקף שיזמה לאורך כל ההיסטוריה שלה, התרחשו בתקופתן של ממשלות שמאל מובהקות.

הימין, לעומת זאת, דגל בתפיסה של "בואו ניתן לטילים של החיזבאללה להחליד". GG.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בנוגע לזכות השיבה ליהודים לשטחים ?

השטחים לאיפה שהם גירשו את הפלסטינים בכוח, על בסיס לאומני? הם באו ממדינות שונות, אז שישובו למדינות מאיפה שהם באו! זאת זכות השיבה שלהם, נמאס כבר מהכיבוש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@

רדיואקטיב

אז למה ה"שמאל " לא עובד במקומות בהם הוא נחוץ יותר , כמו למשל בעזה ? הרי שם חוסר השיוויון הוא עצום , האפליה כנגד נשים , שילטון הדת והמנהיגים הרוחניים שלהם , העדר דמוקרטיה , דיכוי חמור , רצח על בסיס אדיאולוגי , למה אתם לא פועלים שם ? או אולי באירן ? או אולי בסודן ? למה אתה בא לפעול כאן ? שאולי יש אחוזון קטן של אמת במה שאתה אומר שאין כאן שיוויון וכו' , אבל באיזה מקום יש שיוויון ? ולמה אתה לא נלחם בשביל העדה האתיופית למשל ? יש כל כך הרבה חוסר שיויון וצדק חברתי שחסר יותר במקומות אחרים ובצורה יותר דחופה , למה אתה לא מרכז משאבים שם ?

השמאל הליכאורה שמאל הזה , אידיאולוגי עד כדי חוסר אחראיות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק כבר עם השטויות האלה, אף אחד לא רוצה להשמיד את המדינה! מה שהשמאל רוצה זה צדק חברתי ושוויון זכויות בין אזרחים ללא קשר לגזע ודת, דבר שבמקרה מתנגש עם העקרונות של ציונות: "מדינה ליהודים בעלת רוב יהודי". ניקח לדוגמה את חוק השבות, למה חוק השבות הוא ליהודים בלבד? ומה עם הערבים שגורשו מהמדינה במהלך הכיבוש, אין להם זכות לשוב בגלל שהם לא יהודים?! מה, ה"שוויון" הזה בכלל לא מזכיר לכם את תקופת האפרטהייד בדרום אפריקה? כרגע המדינה הזו היא יהודית ודמוקרטית: דמוקרטית כלפי יהודים, ויהודית כלפי ערבים. ובאמת חבל, שכל מה שאתה מסוגל להגיד על זה זה שאני טרול ושהשמאל לא רוצה שוויון זכויות.

אני אגיד לך בדיוק למה אין חוק שבות לערבים פה (לפחות סיבה אחת מיני רבות):

כי יש 22 מדינות מוסלמיות, ורק אחת יהודית.

SO FUCK OFF.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אני רוצה לציין שהטרול הזה לא מייצג אף אדם שפוי במדינה, לא מהימין, לא מהמרכז ובטח שלא מהשמאל - ואני מבקש שתפסיקו להתייחס לפרובוקציות שלו, או לחשוב חס וחלילה שכך נראה השמאל. אף אחד בשמאל לא חולם אפילו בסיוטים הכי גרועים שלו על מדינת כל אזרחיה, או על זכות שיבה לפלשתינים.

השמאל תומך בכך שליהודים תהיה הזכות להגדרה עצמית במדינת , בגבולות 67 (עם תיקוני גבולות וחילופי שטחים), ושלפלשתינים תהיה הזכות להגדרה עצמית במדינת פלשתין (על בסיס אותם גבולות). לעולם לא תהיה לפלשתינים "זכות שיבה" לישראל. אך ורק לפלשתין. אך ורק בגבולות 67.

נ.ב. חוק שבות קיים במדינות רבות בעולם, לא רק בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...