תוכן Yehudaa - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
 • צור חשבון

Yehudaa

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  4,882
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  3

כל דבר שפורסם על-ידי Yehudaa

 1. https://ubuntu.com/ זאת ההפצת לינוקס הכי ידידותית שאפשר
 2. אתה לא חייב להצמיד לקיר אפשר לקחת קצת מרחק , או לשים על סטנדים בשביל רמקולים מדפים .
 3. היום יש חומר למידה ברשת בכל התחומים , וכל מקצוע שתבחר תראה לקחת אותו ברצינות וללמוד כמו שצריך . צריך הרגל של למידה עצמית , ואחר כך אפשר לחשוב איך לשפר את קורות החיים . תתחיל ללמוד לבד ותראה אם יש עינין , אם לא הכי בדיוק תפנה להתמקצע בתחום שמענין אותך יותר .
 4. מברר דגם לוח , שם לב איזה REV הלוח אם(כתוב על הלוח ) , הולך לאתר הבית של הדגם , שם יהיה את הקובץ של הביוס האחרון וגם את תוכנת ההפלשה .
 5. נו אז איך אתם מסכמים את ווינדוס 10 ?
 6. רסיבר קולנוע ביתי מחברה טובה , ודגם לא פשוט אלא קצת יותר גבוה יעשה מוזיקה מצוין ללא שום בעיה וזה יהיה עדיף למי שרואה גם סרטים שיהיה לו יותר נוח אלא אם מראש אתה אתה מסתפק בשתי ערוצים אז עדיף מגבר סטיראו וזה די והותר לסאונד טוב . מי שמעדיף מגבר סטיראו יעודי , זה יותר מי שתחום הסטיראו חשוב לו , ולא מוכן לקחת פשרות ולהשקיע בתחום . אז מעדיף לסטיראו מגבר סטיראו .
 7. תראה בוודאי כל אחד רוצה להרוויח טוב ולמה לא בעצם ? אבל צריך לפנות לכיוון שנוכל להצליח בו . תכנות זה תחום שבקלות אפשר לראות אם מתאימים לא , כי יש בלי סוף חומר ברשת . תנסה ללמוד לבד ותראה אם זה מושך אותך ויש עינין .
 8. כבל HDMI TO DVI עובד טוב מאוד , אצלי מחובר ככה .
 9. סטיראו לבית זה לא עינין של עוצמה כמו אלו של הגברה חיצונית , אלא יותר עינין של איכות מציע לך להתענין בתחום ולקרוא חומר
 10. סימפוטמים כאלה יכול להיות בעיית מגעים של מגע רופף , קודם תבדוק עם כבלים אחרים לשלול בעיה מהם . אם לא יעזור אז זה בעיה ברמקולים , יכול להיות בעיית מגעים בחיבורים , שהיא פשוטה לתיקון אצל כל מעבדה , או שיש בעיה אחרת ברמקולים , צריך לבדוק בשביל לאבחן את הבעיה .
 11. כל החברות הידועות והמפורסמות טובות , אם אתה מחפש משהו איכותי , אז SSD כדאי לך של CRUCIAL , ו HDD כדאי של WD מהדגמים החדשים , ולא של החסכונים שלהם .
 12. תנסה קודם למחוק הכל קבצים ומחיצות , ואז לפרמט .
 13. אתה צריך כונן בחיבור SATA ולא M.2 ובלוח אם צריך לחבר לחיבור SATA 3 , כתוב לך את זה על הלוח , כדי לקבל מקסימום מהירות . אפשר להתקין ווינדוס 10 , אין בעיה . חג שמח , מועדים לשמחה .
 14. פה https://www.hifiengine.com/manual_library/yamaha/htr-5850.shtml תירשם לאתר ותוריד
 15. תקנים AC או אחרים זה משהו שלא קשור להגדרות , אלא ככה בא לפי איך שבנו את הכרטיס רשת או ראוטר . TYPE C , אני לא יצא לנסות צריך לשאול מי שמבין בזה , אבל כעקרון כל כרטיס רשת USB אמור לעבוד טוב .
 16. הראוטר בטח לא עובד בתקן AC אלא בתקן N , אבל גם עם תקן N צריך לקבל מהירות גבוהה יותר מ 30 , אלא אם יש מגבלה בכרטיס רשת שלך . תבדוק במקום אחר ותיהיה חכם יותר .
 17. שלום רוב הראוטרים מאפשרים איזה טווח חלק יותר חלק פחות , תפרט יותר איך הקליטה למעשה איך בכל מרחק ואיזה מהירות . דרך אגם בשביל להנות מ הפייבר 1G צריך כרטיס רשת WIFI לפחות בתקן AC1200 .
 18. לא נהוג לעשות הנחתה רק עם נגדים , ובונים איזה מעגל אלקטרוני מיוחד בשביל העניין , וכפי הנראה במקרה שלך חבל על המאמץ ועדיף לקנות שנאי ב30 שח .
 19. אבל עם כל התלונות עדיין KSP ואייבורי הם המועדפים עלי לקניה של חלקים וזה בגלל מלאי גדול וזמינות לקבל על המקום את המוצר , ומי שיודע להסביר את עצמו אם חלילה יש בעיה , אז יתנו לו אחריות ולא יתנערו ממנו .
 20. לי יצא לממש פעם אחת אחריות ב KSP בגלל כרטיס קול תקול של אסוס , במעבדה בדקו אותו לידי היה סוג כזה של התממות של לנסות להראות שאין בעיה , אבל הכרטיס באמת היה תקול ותכף שחיברו את הסאונד והיה רעש קפצתי ואמרתי הנה יש בעיה , לא יכל להתווכח ונתן לי כרטיס חדש .
 21. התחתברתי לפני יומיים לסלקום פייבר 1G , קצת מוקדם לתת חוות דעת אבל עובד טוב לבינתיים . היה לי עד עכשיו 100 מגה של הוט , וזה שיפור רציני , במחירים של היום לא כדאי עוד להחזיק חבילות פשוטות .
 22. תראה הבקשה שלך לחבר בלוטוס את האוזניות למגבר היא בניגוד למה שמקובל , למגבר מחברים אוזניות בכבל בשביל להנות מהגברה האיכותית יותר שיש במגבר . לחבר בבלוטוס את האוזניות אתה צריך לחבר למקור סאונד , שהוא יכול להיות הפלאפון או נגן אחר . הבלו טוס שיש במגבר מיועד בשביל מקור סאונד כמו הפלאפון או טאבלט , ולא בשביל אוזניות .
 23. סאונד בר זה פתרון בסיסי , ולא למי שמחפש איכות שמע בתקציב הזה תוכל להביא איזה זוג רצפתים ומגבר מיד2. יש שם כמה מציאות טובות תבדוק בלוחות השונים ובפייסבוק .
 24. אם אתה מחבר משהו אחר אוזניות או רמקולים אחרים , יש עדיין בעיות או לא ?
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר