שרת Bad Company 2 באוויר (32 שחקנים) - הפרטים המלאים ! - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרת Bad Company 2 באוויר (32 שחקנים) - הפרטים המלאים !

ALÞHA

האם להשאיר את ה Killcam (הכוללת גם Spawncam) או לבטל?  

834 הצבעות

1. 1. האם להשאיר את ה Killcam (הכוללת גם Spawncam) או לבטל?

• להשאיר
    • לבטל (אני מודע לכך שגם ה Spawncam מתבטלת)

Recommended Posts

יש לי שאלה. למה אחרי שהרגתי משהו ממטול זרקו אותי מסרבר. היה כתוב שPB זרק אותי, משהו לפי חוקי ADMIN כי ישתמשתי במטול ל120 דקות...

מה זה אמור להיות??

זה אומר שקיבלת באן לשעתיים על שימוש אסור במטול.

החוקים לגבי הנשקים תקפים לשימוש ממושך, או לשימוש באופן כללי?

אם למשל אני אהרוג מידי פעם משהו עם מטול אני עובר על החוקים?

ואגב, אם כבר שמתם חוקים, למה לא לאסור גם את הM60?

מצוין במפורש שניתן להשתמש בכל הנשקים במידה מסויימת , אין להשתמש במטול/CG להרג בשטח פתוח לעומת זאת , אם יש אנשים תחת מחסה , אתה יכול להשתמש בהם ולירות במבנה.

לגבי הM60 , בניגוד למטול ולCG , הM60 הוא ראשי ולא משני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 279
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/lolik

בופריסו הוא יורה בין בסיסים עם גוסטב

עריכה:

הוא הפסיק להשתמש בזה אחרי שאמרתי לו להפסיק, אבל מישהו אחר אמר שהוא שם עלי *ין וזה לו עין.

SCAR..

עריכה 2:

טוב זה כבר ממש נמאס, שיחקתי עכשיו נגד קבוצה שלמה שלא אנשים עם גוסטב, אני מרים את הראש מהמחבוא ואני רואה ש

, מה אני צריך לעשות כדי שאני יוכל לתת קיקים???
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חווה את התופעה בכל שרתי Hypernia, לרבות Gamer ו RPC וגם שניים שיצא לי לבדוק הממוקמים באמסטרדם. ב VGAMES נראה שהכל תקין. אם גירסת השרתים שתשוחרר מחר לא תפתור את הבעיה, השרת ייסגר בסוף החודש.

ב Hypernia ממשיכים להאשים את E.A/DICE, אני כבר לא קונה את הבולשיט הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חווה את התופעה בכל שרתי Hypernia, לרבות Gamer ו RPC וגם שניים שיצא לי לבדוק הממוקמים באמסטרדם. ב VGAMES נראה שהכל תקין. אם גירסת השרתים שתשוחרר מחר לא תפתור את הבעיה, השרת ייסגר בסוף החודש.

ב Hypernia ממשיכים להאשים את E.A/DICE, אני כבר לא קונה את הבולשיט הזה.

ואין אפשרות לעבור לחברת שרתים אחרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שמעניין. הפינגים (כשאתה לוחץ על TAB במשחק) תקינים - כשאני עושה PING ו TCPING לכתובת השרת, אני מקבל החזרים תקינים גם כן - כך שהגורם לתופעה לא נראה חומרתי (אם כי בהחלט מרגיש כך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשרתים הישראליים זה אף פעם לא קרה לי, קרה לי בשרת בחו"ל, מה שכן קורה בשרת שלנו לפעמים זה בscope x12 של הrecon לפעמים חיילים שנמצאים מאד רחוק, קופצים קדימה-אחורה בצורה כזו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה Rubber-Banding. תשים לב כשזה קורה, שעם חיילים הקרובים אליך זה אמנם עדיין קורה, אבל בצורה הרבה פחות אינטנסיבית.

אני די משוכנע שהתופעות הנ"ל התחילו מאז העדכון האחרון ששוחרר למשחק, בשילוב גירסת השרתים מאז גירסת R7. ביקשתי מ Hypernia לשנמך את גירסת השרת חזרה ל R6, רק בשביל לראות אם זה עדיין קורה. הם נענו בשלילה.

בחו"ל ישנם אדמינים נוספים המתלוננים על התופעה, ולא רק עם Hypernia.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה Rubber-Banding. תשים לב כשזה קורה, שעם חיילים הקרובים אליך זה אמנם עדיין קורה, אבל בצורה הרבה פחות אינטנסיבית.

אני די משוכנע שהתופעות הנ"ל התחילו מאז העדכון האחרון ששוחרר למשחק, בשילוב גירסת השרתים מאז גירסת R7. ביקשתי מ Hypernia לשנמך את גירסת השרת חזרה ל R6, רק בשביל לראות אם זה עדיין קורה. הם נענו בשלילה.

בחו"ל ישנם אדמינים נוספים המתלוננים על התופעה, ולא רק עם Hypernia.

זה משהו שאני לא מבין אם השרת שלך את ראשי לעשות בו מה שתרצה אז למה הייפרניה מחליטים?

הם מקבלים את הכסף שיסתמו את הפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...