שרת Bad Company 2 באוויר (32 שחקנים) - הפרטים המלאים ! - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרת Bad Company 2 באוויר (32 שחקנים) - הפרטים המלאים !

ALÞHA

האם להשאיר את ה Killcam (הכוללת גם Spawncam) או לבטל?  

834 הצבעות

1. 1. האם להשאיר את ה Killcam (הכוללת גם Spawncam) או לבטל?

• להשאיר
    • לבטל (אני מודע לכך שגם ה Spawncam מתבטלת)

Recommended Posts

• תגובות 279
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^

התווסף (מקווה שההגדרות גם יישמרו הפעם). כאמור השינויים אינם קבועים נכון לשלב זה, אם זה באמת ישפר את איכות המשחק, תענוג.

אגב, nucleo - ביטול ה crosshair מעלים את האינדיקציה של טעינת ה mortar במשקפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם מעלים את הקרוסר כשבאים לתקן כלי .

אני עובר לשרת אחר - המשחק ככה הרבה יותר קשה ולא מהנה - מי שיש לו red dot יכול להשתמש בנשק קל - כל השאר צריכים רובה צלפים.

לגבי FF: יש באג בהעפה של השחקנים אחרי מספר גדול של TK. כרגע עפתי מהשרת בלי לעשות אפילו TK אחד עם סיבה: "too much TK".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז מה הקטע

כאילו לא מספיק שכל אחד הוא סופרמן אז גם יש הגבלות במקום כבר לעשות את כל החבילה?

ועכשיו זה לכל החכמולוגים - מעניין את התחת שזה משחק ולא מציאות, אני לא מכיר אף משחק אחר שאני צריך להוריד כל כך הרבה כדורים במולטי על אוייב בשביל שהוא ימות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביטול ה-Crosshair משפיע לרעה על המטול הרבה פחות ממה שהוא משפיע על נשקים אחרים - בעיקר מכיוון שזה שלא דורש פגיעה מדויקת, ויחסית קל לכוון אותו. לא ברור לי מה המטרה של הורדת ה-Crosshair, לדעתי זה דווקא יעודד יותר אנשים להשתמש במטול - כי קשה עד בלתי אפשרי להשתמש בנשקים ללא כוונות אופטיות בטווחים בינוניים ומעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו שאני חושב על זה... הממממממ

אני כבר רגיל ללא כוונת משרתי הרדקור אז אולי עכשיו אני אכסח אנשים

דרך אגב, ללא כוונת דופק גם כמה נשקים כמו המכונת יריה M36 הזאת שהכוונת שלה זה RED DOT מובנה ובלי כוונת מבטל את זה וגם אי אפשר להתקין על זה RED DOT או כל דבר אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, ה F.F בוטל. נכנסו שלושה חבר'ה ישראלים והתחילו סשן מטורף של הריגות קבוצתיות (משתגרים כמדיק, הורגים חבר לקבוצה ומבצעים בו החייאה וחוזר חלילה - מנגנון הבעיטה האוטומאטי כנגד TKיים התברר כלא יעיל ולא בעט אותם אחרי מס' פעמים, כפי שהוגדר) במידה ואין אדמין בשרת - הם יכולים להתחיל להגיע לניקוד הזוי בלי שאף אחד יעצור אותם.

כמו שחשבתי - ביטול ה F.F בשרת ישראלי לא רק שגורר עוד התבכיינות, אלא מזמין גם חכמולוגים כאלה.

3d spotting ו crosshair נשארים מבוטלים (אם כי עדיין נוצר מצב שהם חוזרים לפעול בחלק מהראונדים, פייל של DICE).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...