שרת Bad Company 2 באוויר (32 שחקנים) - הפרטים המלאים ! - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרת Bad Company 2 באוויר (32 שחקנים) - הפרטים המלאים !

ALÞHA

האם להשאיר את ה Killcam (הכוללת גם Spawncam) או לבטל?  

834 הצבעות

1. 1. האם להשאיר את ה Killcam (הכוללת גם Spawncam) או לבטל?

• להשאיר
    • לבטל (אני מודע לכך שגם ה Spawncam מתבטלת)

Recommended Posts

מי היה האדמין היום בשעה 19:30 ? באמת שלא ראיתי כזאת חוצפה בחיים שלי. אני מעיר למישהו שמשמתש כל הזמן ב 40mm ומקבל קיק ? ועוד מעז לרשום לי watch your mouth kid מאיפה החוצפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 279
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ככל שהשרת מאוכלס ביותר שחקנים, במשך יותר שעות ביום ומשמר את זה במשך מס' ימים - הדירוג שלו מטפס בהתאם. הדירוג עצמו (וזה עדיין לא ברור במאת האחוזים) הוא ככל הנראה ביחס לשרתים אחרים ברמה האיזורית/יבשתית, מאחר ויצא לי לראות שרתים אירופאיים המאוכלסים במשך כמעט כל שעות היממה (להבדיל מאצלינו, שזה בד"כ מתחיל בסביבות 9-10 בבוקר, ומתרוקן בסביבות 2-3 לפנות בוקר לכל המאוחר), ואלו נמצאים במיקום 700+.

מה FAQ של GameTracker

How does server ranking work?

GameTracker ranks servers based on the past 30 days of activity. In simple terms, it is the average players but the average players value is not what GameTracker will look at. It will look at the trend of players throughout the month and recent activity plays an important role that can push you up or down. Naturally, larger servers will rank higher than smaller servers. Things like the total number of players in the stats, total scores, and length the server has been on GameTracker (more than 30 days) do not affect ranking.

[br]פורסם בתאריך: 17.04.2010 בשעה 20:23:28

במקום לחנך אנשים תראה איך הסרבר שלך מתנהל, אף אחד לא שם על החוקים

במקום לחפש את מי שיצא חוץ ממך לא בסדר, תשלים עם הקיק שקיבלת. תחזור על ההתנהגות הזו, תיאלץ למצוא לך סרבר אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדירוג רלוונטי אך ורק לאתר gametracker, שלו מקום די מוכר בקהילות הגיימינג (אפשר גם לראות את כמות הצפיות בעמוד השרת באתר, שגם היא יחסית גבוהה) - אין לו חשיבות באתרים אחרים המציגים מידע על שרתי משחק.

אני אישית לא מייחס לכך יותר מדי חשיבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החוקים לגבי הנשקים תקפים לשימוש ממושך, או לשימוש באופן כללי?

אם למשל אני אהרוג מידי פעם משהו עם מטול אני עובר על החוקים?

ואגב, אם כבר שמתם חוקים, למה לא לאסור גם את הM60?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...