שרת Bad Company 2 באוויר (32 שחקנים) - הפרטים המלאים ! - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרת Bad Company 2 באוויר (32 שחקנים) - הפרטים המלאים !

ALÞHA

האם להשאיר את ה Killcam (הכוללת גם Spawncam) או לבטל?  

834 הצבעות

1. 1. האם להשאיר את ה Killcam (הכוללת גם Spawncam) או לבטל?

• להשאיר
    • לבטל (אני מודע לכך שגם ה Spawncam מתבטלת)

Recommended Posts

לא מדוייק.

השירות עליו משלמים ל Hypernia הוא בעבור מה שנקרא Per-Slot Service, שזה למעשה אומר שהשרת שלי, רץ ביחד עם עוד אלוהים יודע כמה שרתי משחקי נוספים, על פיצה אחת שרצה על מעבד 486 עם 8 מגה SDRAM ו Hypernia דואגים לכל השדרוגים והעדכונים כדי שהעסק ימשיך לתקתק. מאידך יש אפשרות לרכוש פיצה שלמה שתיהיה מיועדת אך ורק לי, עליה אני אוכל להתקין אילו שרתי משחק שיתחשק לי (במגבלות הנפח והתעבורה שמוקצים לי), עם גישה מלאה לשדרוגים/שנמוכים וכל מה שמתחשק. ההבדל הוא כמובן במחיר.

כרגע משלמים להם כמה עשרות דולרים בחודש. מעבר לשרת ייעודי עם חומרה ידועה מראש, יצריך מינימום 150 דולרים בחודש ( ROFLZ0RZ!!!111) וכפי שאתה רואה, השירות גם ככה לא מוצע בישראל, כך שגם אם היה מתחשק לנו והיה מאיפה לממן את זה, זה לא ממש פרקטי.

http://www.hypernia.com/dedicated_game_servers_us.php

לא ידוע אם הפיצה עליה השרת שלנו רץ באמת אשמה בכך, אני כן יכול לומר שהשרת היה מאוכלס יחסית מהתחלה ולא היו את כל הבעיות האלה. הפינגים נראים תקינים.

אבל כל זה לא משנה בשורה התחתונה את העובדה שמשלמים ל Hypernia על משהו שלא עושה את העבודה כמו שצריך. לא מעניינת אותי הסיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 279
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הציד האחרון שלי:

rraayy השתמש הרגע בתור ראשי בגוסטב ובגאג'טים פיצוצים עוצמתיים ויותר טילים, וזה היה בהגנה בנקודה האחרונה בולפריסו שאין שמה כלי .

FASTGAME אמר זובי על החוקים ואמר שזה שרת של אוהבי בנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הציד האחרון שלי:

rraayy השתמש הרגע בתור ראשי בגוסטב ובגאג'טים פיצוצים עוצמתיים ויותר טילים, וזה היה בהגנה בנקודה האחרונה בולפריסו שאין שמה כלי .

אתה כאילו הילד שהולך להלשין לגננת / השוטר הצבאי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הציד האחרון שלי:

תהרוג אותו מה אתה בה לבכות ? ::)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בתור דיון , זה האשכול על השרת ופה אמורים לדווח על זה לא?

ודווקא שגיא היה אתמול ולא עשה עם זה שום דבר, שיחק כמה דקות והלך...

זה לא דיון על מי ירה יותר 40mm.

אתה צודק כי הם ירו רק 40MM וגוסטב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...