שרת Bad Company 2 באוויר (32 שחקנים) - הפרטים המלאים ! - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרת Bad Company 2 באוויר (32 שחקנים) - הפרטים המלאים !

ALÞHA

האם להשאיר את ה Killcam (הכוללת גם Spawncam) או לבטל?  

834 הצבעות

1. 1. האם להשאיר את ה Killcam (הכוללת גם Spawncam) או לבטל?

• להשאיר
    • לבטל (אני מודע לכך שגם ה Spawncam מתבטלת)

Recommended Posts

• תגובות 279
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין למה אסור להשתמש במטול, שמצד שני מותר להשתמש בM60.

הM60 אסור בכל אתר שיצר חוקים תחרותיים למשחק הזה.

נשק כל כך OVERPOWERED שזה עצוב.

ואגב אני אשאל עוד פעם, איזה תוכנה לניהול שרת אתם משתמשים? אני מבין שלא בGUARDIAN

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספון רייפ שאני מישה ג'וני והאנטר אכלנו אתמול בפורט ואלדז היה אחד המעצבנים שהיו לי בחיים

ואדון דקסטר לאורך כל המשחק, בנלסון גיי, פורט ואלדז וולפריסו הרגת אותי איזה עשר פעמים וכולם היו עם קארל גוסטב או מטול (אני מודה, הייתה פעם אחת עם xm8)

ואתה יחד עם סיידוינדר ועוד אחד התווכחתם עם מישה ואמרתם שלא צריך להקשיב לחוקים ולא רק זה אלא קראתם גם למשתמשים האחרים לא להקשיב לחוקים.

יכול להיות שזה היה אחיך ולא אתה. זה תירוץ שאני שומע המון לאחרונה.

בכל מקרה דבר איתו ותבהיר לו שחוקים כשמם כן הן ולא עוברים עליהם. זה כולל להתחצף לשחקנים אחרים ומנהלים בפרט.

אישית כשאני נותן לחבר לשחק לי בחשבון אני מבהיר לו את החוקים קודם ומסביר לו בשיא הרצינות שאם הוא מקבל באן שאני לא מצליח להסיר הוא קונה לי משחק חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בונא אתה חוצפן.. אני זוכר אותך ואת sidewinder6 טוב מאוד אומרים לשחקנים כי הם יכולים להשתמש בכל הנשקים ושאתם לא שמים ז** על החוקים ובעצמכם משתמשים בנשקים אסורים ועושים spawnrape בין היתר.

בכל מקרה, תחשוב טוב לפני שאתה מתחצף לאחרים שאומרים שיש חוקים לשרת. לא מוצאים חן בעיניך החוקים ? אתה מוזמן לחפש לך שרתים אחרים לפזר שם מטולים לכל עבר.

אתה לא מממן את השרת אז כשאתה משחק איפשהו תציית לחוקים של אותו מקום. או שתקנה שרת בעצמך ותעשה בו מה בראש שלך!

ולשבוע הקרוב אתה מוזמן לעבור לשרת Real people, האדמין שלהם ממליץ על שימוש במטולים![br]פורסם בתאריך: 15.04.2010 בשעה 00:42:44

נחש על מי דיברתי...

תאמין לי לפני זה לא ידעתי מה זה CG בכלל .. אבל כשכל הזמן אני נהרג מ 40MM זה מעצבן תאמין לי .. כשרוא חצי מהסרבר לא שמים ז** על החוקים למה שאני אשים ? אבל עזוב למדתי את הלקח מעכשב כל מי שהורג אותי בנשקים אסורים אני אדווח עלו[br]פורסם בתאריך: 15.04.2010 בשעה 10:44:00

הספון רייפ שאני מישה ג'וני והאנטר אכלנו אתמול בפורט ואלדז היה אחד המעצבנים שהיו לי בחיים

ואדון דקסטר לאורך כל המשחק, בנלסון גיי, פורט ואלדז וולפריסו הרגת אותי איזה עשר פעמים וכולם היו עם קארל גוסטב או מטול (אני מודה, הייתה פעם אחת עם xm8)

ואתה יחד עם סיידוינדר ועוד אחד התווכחתם עם מישה ואמרתם שלא צריך להקשיב לחוקים ולא רק זה אלא קראתם גם למשתמשים האחרים לא להקשיב לחוקים.

יכול להיות שזה היה אחיך ולא אתה. זה תירוץ שאני שומע המון לאחרונה.

בכל מקרה דבר איתו ותבהיר לו שחוקים כשמם כן הן ולא עוברים עליהם. זה כולל להתחצף לשחקנים אחרים ומנהלים בפרט.

אישית כשאני נותן לחבר לשחק לי בחשבון אני מבהיר לו את החוקים קודם ומסביר לו בשיא הרצינות שאם הוא מקבל באן שאני לא מצליח להסיר הוא קונה לי משחק חדש.

אני מודה בזה ואני מתצער פשוט עצבנו אתי כמה שחקנים שהיו אתכם בקבוצה עם ה 40MM סליחה עוד פעם :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעת על המדליות ? מה לעשות אם אכבל 5000 על מדלית זהב אני עולה רמה מהר :nixweiss: כבר הפסקתי לשתמש ב CG

ורוב הזמן אני משחק ב RICON & MEDIC מה שאין להם 40MM ו CG

שיהיה לך יום נעים אמרתי סליחה ואני לא אתחנן שתסלחו לי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אחי, מה זה מדליות?

אני עדיין לא קיבלתי סיכה של חמש הריגות עם RPG בגלל שכל פעם שאני מחסל טנק האנשים כבר ברחו ממנו

אם הייתי מחליט שאני יורה סתם על אנשים כבר מזמן הייתי מקבל את הסיכה הזו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...