שרת Bad Company 2 באוויר (32 שחקנים) - הפרטים המלאים ! - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרת Bad Company 2 באוויר (32 שחקנים) - הפרטים המלאים !

ALÞHA

האם להשאיר את ה Killcam (הכוללת גם Spawncam) או לבטל?  

834 הצבעות

1. 1. האם להשאיר את ה Killcam (הכוללת גם Spawncam) או לבטל?

• להשאיר
    • לבטל (אני מודע לכך שגם ה Spawncam מתבטלת)

Recommended Posts

• תגובות 279
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יפה מאוד אבל ברגע שמישהו עושה זאת בשרת ישראלי כל הsquad הזה חוטף לתוך הבניין 700 מטולים ו300 CG .. :lol:

ואתה יודע מה קורה לFPS שלי כשהוא פוגש עשן ?

זה מה שקורה ששמים גרפיקה גבוהה עם כרטיס כזה... הכרטיס הזה הוא mid-range, הוא לא מיועד לגרפיקה גבוהה.

אפרופו אני משחק על med-high, בשביל שיהיה לי מקסימום FPS אפילו שאני עם 5850. יש לי יתרון ב1על1 בגלל זה באופן ברור. מבצבים של עשן בקושי יש לי ירידת FPS ובפיצוצים בכלל...

תשים על LOW חוץ מכמה על MED, ותראה שזה הרבה יותר אפקטיבי למוטיפלייר :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כרטיס מסך כמו שלך עם מעבד ישן יותר q6600

בדיוק הבוקר עשיתי כל מיני ניסויים בעניין והגעתי ל80 עם נפילות ל50-60

אבל עם לא מעט התפשרויות

[WindowSettings]
Width=1680
Height=1050
Fullscreen=true
RefreshRate=59.953999
VSync=false
[Sound]
Quality=medium
VoipEnable=true
SpeakerCount=0
[Graphics]
Effects=low
Soldiers=high
Vehicles=medium
Overgrowth=low
Undergrowth=low
StaticObjects=medium
Terrain=medium
Shadows=low
Bloom=false
HSAO=false
MSAA=0
Water=low
MainQuality=custom
Texture=high
DxVersion=9
Aniso=0
Detail=medium
RenderAheadLimit=2
Fov=75

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנו לו באן לצמיתות

http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/vagharshag

האפס הזה משחק רק עם גוסטב, הוא הרג אותי 4 פעמים איתו, ובכל פעם ראיתי את המצלמה עליו והוא ממשיך לירות עם הגוסטב, כמו כן גם ראיתי יורה טיל אחד, רץ מאחורי מבנה(כדי לטעון) חוזר אל לפני המבנה ויורה עלי טיל, כשאין שום סיכוי בעולם שהוא הספיק להחליף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו יש מצב מישהו אומר לי מה זה הנשק הזה שאתם מדברים אליו? (גוסטב)

באיזה CLASS הוא נמצא?

שאלה פדיחה קצת אבל באמת שאני לא רוצה להשתמש בטעות בלי לדעת מה זה..

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני משחק אכשיו עם הנשק הזה רק כדי לקבל נקודות עליו ולהתקדם בדרגה ולפתוח נשקים חדשים.

שיחקתי אכשיו במשחק ואחד האדמינים רשם לי הודעה ולא הספקתי לקרוא אותה, אפילו לא נתקנו לי הזדמנות לקרוא ונתנו לי קיק לשעתיים.

אפשר בבקשה הסבר, האם אסור להשתמש בו? אסור להשתמש בו על אנשים? אסור להשתמש רק בו? או שיש סיבה אחרת?

תודה

אני נקרא Stas_007.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

aLpha איך אתם עושים את הNOTICE הקבועים כל פרק זמן?

אני מנהל את השרת של , ואני מעוניין לעשות את זה גם, יש סיכוי שתסביר לי?

אתה ניגש לקובץ "pbsvuser.cfg" ומוסיף לו את השורות הרלוונטיות עבורך, לדוגמא -

pb_sv_task 150 500 admin.say "Welcome to HWzone.co.il Public Ranked Server - Enjoy !" all
pb_sv_task 153 500 admin.say "Public Mohawk (VoIP) Server - 212.150.254.3:9156" all
pb_sv_task 156 500 admin.say "Mixed Game Types - Rush & Conquest !" all

*במידה וקובץ ה pbsvuser.cfg כבר מכיל נתונים קיימים, פשוט תוסיף את השורות בתחתית או בראש הקובץ (לא עקרוני).

קבוצת המספרים הראשונה (15x) היא נקודת זמן בו תוצג ההודעה במסגרת פרק זמן המחזור (500) שאתה מגדיר מראש. לצורך העניין במקרה שלנו, מחזור ההודעות הוא כל 500 שניות, כשבשניה ה 150 מתוך אותו מחזור תוצג ההודעה Welcome to HWzone.co.il Public Ranked Server - Enjoy, ובשניה ה 153 הודעה נוספת אחריה וכן הלאה...

חשוב לשים לב לגרשיים בתחילת ובסוף כל הודעה, ולאחר מכן ל all - בדיוק כפי שמוצג.

כמובן שאתה יכול להוסיף עוד שורות ולשנות את נקודות הזמן ומשך המחזורים כפי שתראה לנכון.

קח בחשבון שהקליינט (המשחק) מסוגל להציג עד 4 שורות בו-זמנית, בלי לדרוס את הקודמות (בין אם הוצגו ע"י ה task scheduler, או ע"י שחקנים אחרים).

לכשסיימת, שמור את הקובץ וגש לקונסולת ה PB ב ProCon/Guardian/WolfCon והקש pb_sv_restart. הפקודה הזו תאתחל אך ורק את שרת ה PB (תהליך שלוקח כ 30 שניות) בלי לאתחל את השרת עצמו ולבעוט את כל השחקנים במידה והשרת כבר מאוכלס.

אין לך מה לחשוש מכך שהסרבר של ה PB נופל ל 30 שניות, מאחר ואיך שהוא חוזר לרוץ, הוא אוטומאטית מסתנכרן מחדש גם מול PBBANS (שלמיטב זכרוני כבר הוגדר גם אצלכם).

כששרת ה PB חזר (לאחר שהשורות הסתיימו לרוץ) תקיש pb_sv_tlist בשביל לראות אם השינויים שביצעת באמת נכנסו לתוקף.

*הערה קטנה נוספת : אתה יכול לשנות את admin.say ל admin.yell - אבל זה יגרום להודעות להבהב בגדול במרכז המסך, מה שעשוי לעצבן לא מעט חבר'ה. :cool2:

אם משהו לא ברור, אני זמין בה"פ כאן באתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...