פלאפון מפרסמת את מחירי האייפון! - עמוד 7 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פלאפון מפרסמת את מחירי האייפון!

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 210
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עזוב, יש לו איזו שנאה מוזרה ולא מוסברת לאייפון. :)

אני דווקא מאוד מקווה להצלחה של . אשמח להחליף ב-2010 את האייפון למשהו אחר, מבוסס , אם הפלטפורמה תמשיך להתפתח. כרגע, אין סיבה להחליף את האייפון כשכמעט כל מה שאני צריך קיים בו, מה שלא קיים בו קיים בחנות התוכנות של , ומה שלא קיים שם קיים בסידיה. ומה שלא קיים, יהיה קיים מחר. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החנות של אנדרואיד מתפתחת יפה, היא עדיין קטנה מאוד יחסית לזו של אפל

גם המפתחים הרציניים כמו חברת המשחקים המובילה לניידים GAMELOFT מעדיפים את הפלטפורמה של אפל

http://www.tgdaily.com/mobility-features/44758-gameloft-chooses-iphone-over-android

ואתה יכול לראות את זה גם בכל האפליקציות הישראליות שיצאו עכשיו לאייפון (בנקים/רשתות טלוויזיה/אתרים/שירותים מבוססי מיקום ישראליים)

האנדרואיד הגיע כבר (יחסית) מזמן לארץ (רשמית) ולא ראינו כאלו עדיין.

אפל הצליחו לתת דחיפה טובה לאיפון בהרבה ארצות כולל

אבל אני חושב שהמיתוג של האיפון כאיזה קונסולת משחקים מוצלחת מאוד לא נכון

המשחקים של האיפון מוצלחים מול סלולרים אחרים אבל רובם לא ברמה של המשחקים בDS וPSP

פשוט רוב המשחקים מאוד בסיסים אבל ככה זה שמשחקים מתומכרים בין 1 ל10 $ בדרך כלל

במקום 30-40$ בקונסולות הנידות

חוץ מזה בגלל שאין סלידר או כפתורים רגילים צריך להשתמש במסך לכפתורים ואז חלק גדול מהמסך לא רואים שמשחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקת פעם במכשיר? אני לא מתכוון לכמה שניות מחבר או משהו, אלא באמת לשחק בו?

ראיתי ביקורות סריקות וסרטונים

חוץ ממשחקים כמו לדוגמה נדיר למצוא שם משחקים טובים ואותו יצא גם לDS וגם לPSP

תראה בתקופה האחרונה יצא לDS מאריו RPG החדש (לא זוכר את השם האמיתי ) \קינדום ארטס \וזלדה חדש

מה כבר יצא לאיפון ? גרסה של COD שניראת כמו חראה טהור ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח מי קונה פלאפון כדי לשחק?

קנו ,קנו PSP הזה וכל השטויות האלה..אפילו אייפוד אם אתם כל כך אוהבים אפל

אבל לשלם סכום כזה על האייפון בגלל המשחקים שיש לו שהרי גם ככה אי אפשר להנות מהם במסך 3 נקודה משהו אינצ'ים זה די *****

עכשיו הבנתי למה הם כאלה מצליחים האפל האלה ובמיוחד האייפון, בגלל הקהל שרץ לקנות פלאפון מהסיבות הלא נכונות..=\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני נתתי עוד דוגמאות

כרגע האייפון מציע יותר מבחינת אפליקציות גם מהאנדרואיד הפתוח

אולי בעתיד ישתנה, כרגע , זה מה יש.

זה הולך להשתנות בגדול, כל עוד לא מעוניינת לתמוך בפלטפורמת פלאש/פלקס של אדובי.

והמתחרים כן יקבלו תמיכה לפלאש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי ביקורות סריקות וסרטונים

חוץ ממשחקים כמו לדוגמה נדיר למצוא שם משחקים טובים ואותו יצא גם לDS וגם לPSP

תראה בתקופה האחרונה יצא לDS מאריו RPG החדש (לא זוכר את השם האמיתי ) \קינדום ארטס \וזלדה חדש

מה כבר יצא לאיפון ? גרסה של COD שניראת כמו חראה טהור ?

אז שתשחק בו תתחיל להבין, כותבי הביקורות תמיד תיהיה להם אג'נדה נסתרת...

אני לא אומר שכל המשחקים של המכשיר אדירים אבל בתור אחד שהיה לו גם PSP וגם IPHONE

אני יכול להגיד לך בכנות שהם לא נופלים אחד מהשני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל יכול להשתנות ביום אחד בהיר, באותו יום שבו סטיב ג'ובס קם על הרגל הנכונה ומאשר תמיכה בפלאש.

מעניין אם דבר כזה יקרה, כרגע זה לא נראה באופק. גם לא שליחת קבצים בבלוטות' וגם לא ריבוי משימות.

אני שמח, ואני רואה שכמוך, שלאנדרואיד נראה עתיד וורוד יותר עם יותר הקשבה למשתמש, 2.1 הולך להפוך את פלטפורמת האייפון למשהו מאד מיושן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז שתשחק בו תתחיל להבין, כותבי הביקורות תמיד תיהיה להם אג'נדה נסתרת...

אני לא אומר שכל המשחקים של המכשיר אדירים אבל בתור אחד שהיה לו גם PSP וגם IPHONE

אני יכול להגיד לך בכנות שהם לא נופלים אחד מהשני

זה לא רק עניין של הביקורות הביקורות מתיחסות גם למחיר הנמוך

הבעיה הגדולה ביותר לדעתי שיש לך מסך שהוא גם ככה קטן ובהרבה משחקים אליו יש עוד כפתורי מגע כדי שתוכל לשחק (המשחק מיצר את הכפתורים כמובן )

ככה שזה דופק לו הרבה מהחוויה

גם בגלישה בדפדפן השטח של המקלדת על המסך דופק אותך אם אתה רוצה לכתוב הרבה ולגלוש ביחד

בגלל זה אני מעדיף צדפות וסלידרים או שמינימום יתנו כמה כפתורים רגילים מחוץ למסך

האיפון חומריתית יותר חזק מהPSP וDS אבל פשוט לא טוב להרבה משחקים בגלל מגבלות הממשק

וגם עניין התמחור של המשחקים די דופק אותו כי חברות מפתחות משחקים נידים גדולים במטרה למכור אותם בין30 ל40$ בהשקה

ככה זה בDS וPSP באיפון רוב המשחקים הנחשבים זה 10$ שאולי זה טוב לצרכן אבל גם מזיק לו כי לא מגיעים מספיק משחקים באמת טובים

ועוד דבר שחסר זה צד ראשון

נינטנדו וסוני הם מחברות המשחקים הטובות בעולם

לאפל אני לא יודע אם יש אפילו צוות אחד למשחקים

אולי בעתיד כן יהיה אבל כרגע יש הרבה חסרונות מבחינתי ואני יעדיף לחכות ל"סופר DS" מאשר לחכות לאפל שיפתרו את הבעיות שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אם דבר כזה יקרה, כרגע זה לא נראה באופק. גם לא שליחת קבצים בבלוטות' וגם לא ריבוי משימות.

אני שמח, ואני רואה שכמוך, שלאנדרואיד נראה עתיד וורוד יותר עם יותר הקשבה למשתמש, 2.1 הולך להפוך את פלטפורמת האייפון למשהו מאד מיושן.

מוזר, בפעם האחרונה שבדקתי Tethering באייפון עובד מצוין.

כשתגיע גרסה 2.1 נדבר. אל תשכח שבאפל כבר עובדים על גרסה 3.2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רק עניין של הביקורות הביקורות מתיחסות גם למחיר הנמוך

הבעיה הגדולה ביותר לדעתי שיש לך מסך שהוא גם ככה קטן ובהרבה משחקים אליו יש עוד כפתורי מגע כדי שתוכל לשחק (המשחק מיצר את הכפתורים כמובן )

ככה שזה דופק לו הרבה מהחוויה

גם בגלישה בדפדפן השטח של המקלדת על המסך דופק אותך אם אתה רוצה לכתוב הרבה ולגלוש ביחד

בגלל זה אני מעדיף צדפות וסלידרים או שמינימום יתנו כמה כפתורים רגילים מחוץ למסך

האיפון חומריתית יותר חזק מהPSP וDS אבל פשוט לא טוב להרבה משחקים בגלל מגבלות הממשק

וגם עניין התמחור של המשחקים די דופק אותו כי חברות פיתוח מפתחות משחקים נידים גדולים במטרה למכור אותם בין30 ל40$ בהשקה

ככה זה בDS וPSP באיפון רוב המשחקים הנחשבים זה 10$ שאולי זה טוב לצרכן אבל גם מזיק לו כי לא מגיעים מספיק משחקים באמת טובים

ועוד דבר שחסר זה פיתוח צד ראשון

נינטנדו וסוני הם מחברות פיתוח המשחקים הטובות בעולם

לאפל אני לא יודע אם יש אפילו צוות פיתוח אחד למשחקים

אולי בעתיד כן יהיה אבל כרגע יש הרבה חסרונות מבחינתי ואני יעדיף לחכות ל"סופר DS" מאשר לחכות לאפל שיפתרו את הבעיות שלהם

בקשר למה שאמרת על המחיר, להוציא משחק פיזי עולה יותר מלעלות אותו לAPPSTORE עלויות של הדיסק, הצריבה שלו העטיפה והכל ועל זה אתה משלם בעצם

כמו שאייפון הוא לא פלטפורמת משחקים מטורפת וגם לא מתיימר להיות (אגב ככה בקטנה יש שמועה מאוד מאוד מאוד מאוד חזקה שאפל עובדת על קונסולת משחקים לא ניידת), בכל מקרה אני אחדד את מה שניסיתי להגיד, נכון להיות למכשיר שמשלב הכל אין לו תחרות כל אחד יכול להגיד למכשיר X יש נוח יותר

מכשיר Y הוא מכונת משחקים מטורפת ובמכשיר F המוזיקה נשמעת טוב יותר, היופי פ זה שהכל במכשיר אחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...