פלאפון מפרסמת את מחירי האייפון! - עמוד 8 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פלאפון מפרסמת את מחירי האייפון!

Born2Kill

Recommended Posts

זה לא כזה יפה שבהרבה מאוד דברים הוא לא מספק

המלצמה כרגע לא מספק הגלישה לא מספקת המחיר לא מספקים והמשחקים לא מספקים

במחיר שהGS3 32 גיגה נימכר בארץ אפשר לקנות סלולרי פשוט ויעיל אם GPS

DSI או PSP\ איכותית בהרבה וMP3 שמתאים לריצות

כדי שהאיפון יהיה באמת משתלם הוא צריך להיות מספיק טוב בלפחות חלק מהיכולות שלו ואני לא חושב שהוא כרגע הגיע לזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 210
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

את מי המצלמה לא מספקת? את מי הגלישה לא מספקת? ואת מי המשחקים לא מספקים?

זה שזה לא הכי מתקדם בשוק זה לא אומר שאתה צריך יותר מזה...

הגלישה? הגלישה אדירה וכל מה שתגיד כולל משהו על אתה סתם תצא חומוס

והמשחקים? זה פאקינג סלולרי לא קונסולה ותראה איזה מפלצת! לך תשחק באסאסן קריד או אספלט 5...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחייך, מצאת עם מי להתווכח. גם אם תטיח לו את האמת בפרצוף, מגובה בתמיכה גורפת של כל תושבי כדוה"א, הוא עדיין לא יסכים איתך.

אגב, מצחיק שאנשים ממשיכים לטעון ש"במחיר שהאייפון עולה בארץ אפשר לקנות הרים וגבעות וגם טלפון סלולרי זול יותר וטוב יותר" אבל שוכחים שזה ממש לא הטלפון היחיד בארץ שעולה בסביבות 3,000 ש"ח. כנראה שזה פשוט חלק מהקטע להיות "אנטי אפל" או "אנטי אייפון".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחייך, מצאת עם מי להתווכח. גם אם תטיח לו את האמת בפרצוף, מגובה בתמיכה גורפת של כל תושבי כדוה"א, הוא עדיין לא יסכים איתך.

אגב, מצחיק שאנשים ממשיכים לטעון ש"במחיר שהאייפון עולה בארץ אפשר לקנות הרים וגבעות וגם טלפון סלולרי זול יותר וטוב יותר" אבל שוכחים שזה ממש לא הטלפון היחיד בארץ שעולה בסביבות 3,000 ש"ח. כנראה שזה פשוט חלק מהקטע להיות "אנטי אפל" או "אנטי אייפון".

לא סלולרי זול טוב יותר אבל כן כמה דברים +סלולרי פשוט שיצאו הרבה יותר משתלמים עלות תועלת

עד שמישהו יצא אם סלידר או צדפה באמת טובים מה שהN97 לא הצליח לעשות

ואיזה אמת בדיוק ?

האמת זה של 3 מגה פיקסל בלבד ?

האמת שאין פלש בדפדפן ולגלוש אתה צריך לגעת באותו מסך שאתה מקבל מימנו את התמונה ?

האמת שהמשחקים לא קרובים למשחקים בDS שיצא שנים לפני ?

איזה אמת ?

אם בדור הבא האיפון יקבל סלידר או צדפה זה ישפר אותו בהמון -כרגע הוא עוד לא קיבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אם דבר כזה יקרה, כרגע זה לא נראה באופק. גם לא שליחת קבצים בבלוטות' וגם לא ריבוי משימות.

אני שמח, ואני רואה שכמוך, שלאנדרואיד נראה עתיד וורוד יותר עם יותר הקשבה למשתמש, 2.1 הולך להפוך את פלטפורמת האייפון למשהו מאד מיושן.

אכן, בקצב הנוכחי תקבל את 2.1 אי שם בסביבות 2011 לHERO שלך :-X

אני לא טוען שלאנדרואיד אין עתיד ורוד, כרגע הדשא של עדיין ירוק יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיזה אמת בדיוק ?

האמת זה מצלמה של 3 מגה פיקסל בלבד ?

האמת שאין פלש בדפדפן ולגלוש אתה צריך לגעת באותו מסך שאתה מקבל מימנו את התמונה ?

האמת שהמשחקים לא קרובים למשחקים בDS שיצא שנים לפני ?

איזה אמת ?

אם בדור הבא האיפון יקבל סלידר או צדפה זה ישפר אותו בהמון -כרגע הוא עוד לא קיבל

לא, האמת שמדברים איתך פה עליה היא שמבין הטלפונים הסלולרים הקיימים בשוק העולמי האייפון הוא המוביל היום עם פלטפורמת המשחקים החזקה ביותר וכל זה בזמן שהטלפון קיים בשוק קצת יותר משנתיים. אז אתה בא ומשווה אותו לקונסולת משחקים ניידים כמו ה-DS או ה-PSP כשהוא לא מתחרה בהן אפילו. הוא מתחרה בלטפונים סלולרים אחרים שאמורים להיות משווקים גם כפלטפורמת משחקים.

לגבי זה שאין תמיכה ב-Flash, אין מצלמה מתקדמת עם פלאש, אין מצלמה קדמית לשיחות וידיאו (ועוד) שהם בהחלט דברים חשובים, אף אחד לא מתווכח איתך. גם אני מתוסכל מהעובדה הזו. אבל כשאני חושב של יתרונות מול חסרונות אני מוצא שאני יכול לחיות בלי הדברים האלה כי נכון לעכשיו האייפון עונה על צרכים אחרים, שעבורי הם הרבה יותר חשובים. יש?

אני מאוד מקווה שהאייפון לא יקבל סלייד או צדפה - אחרת אני אפסיק להתחדש באייפון חדש. אם ייצאו גם עיצובים חדשים, נוסף על הקיים, זה משהו אחר. אבל במקום? אז הם יאבדו אותי כלקוח.

אכן, בקצב הנוכחי תקבל את אנדרואיד 2.1 אי שם בסביבות 2011 לHERO שלך :-X

אאל"ט מדברים על מחצית ראשונה של 2010, אבל זה עדיין לא משנה את העובדה שעד אז תגיע גרסה 3.2 לאייפון ואולי אפילו גרסה 4.0 (אני מנסה לנחש שהיא תושק יחד עם Gen 4 שצפוי להגיע בטח ביוני 2010).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתם לא מבינים זה שהבעייה של או כל פלטפורמה אחרת שתתיימר להתחרות באייפון היא לא טכנולוגית. יש לה פוטנציאל להיות הרבה יותר טובה מאייפון. הבעיה היא שאין לה את הקהילה החזקה שיש לאפל, שדואגת לפתח אותו בצורה אינטנסיבית ואיכותית.

למה האייפון נחשב כיום כמכשיר הכי מצליח, משום שהוא המכשיר הכי טוב? ממש לא, יש לו אין-ספור חסרונות ומגרעות. פשוט יש לו הכי הרבה ומשחקים.

אני אישית לא הייתי מוכן להחליף לאייפון, בעיקר בגלל המצלמה, כמה שיגידו שזה אמור להיות טלפון ולא , בשבילי זה אחד הדברים החשובים מכיוון שאני מצלם הרבה ולא נוהג להסתובב עם דיגיטלית קומפקטית.

לסיכום, המכשיר שינצח את האייפון הוא זה שיהיו לו כמות האפליקציות ומשחקים כמו לאייפון, וכמובן טובה, מולטיטסקינג וכולי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאל"ט מדברים על מחצית ראשונה של 2010, אבל זה עדיין לא משנה את העובדה שעד אז תגיע גרסה 3.2 לאייפון ואולי אפילו גרסה 4.0 (אני מנסה לנחש שהיא תושק יחד עם Gen 4 שצפוי להגיע בטח ביוני 2010).

גירסה 2 במחצית הראשונה של 2010

גרסה 2.1 אולי מתישהו גם תגיע :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסיכום, המכשיר שינצח את האייפון הוא זה שיהיו לו כמות האפליקציות ומשחקים כמו לאייפון, וכמובן מצלמה טובה, מולטיטסקינג וכולי.

לא תקום חיה כזאת...המחיר הזול והכמות החינמית של חלקן שימושיות וחלקן פחות...

פשוט אין קהילה כזאת שמשקיעה חזרה בקהילה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גירסה 2 במחצית הראשונה של 2010

גרסה 2.1 אולי מתישהו גם תגיע :P

ואו! אם זה נכון, אז הרשה לי לחזור לכך שקובי מקשקש שטויות בלי הבחנה. קובי, אל תכעס, אבל זה פשוט כך. :(

אני מסכים שקהילת המפתחים של האייפון היא אחד הדברים הכי הכי הכי שהאייפון מציע ובגלל זה יש כל כך הרבה יישומיפ ופיתוחים. זו בדיוק הסיבה שרכשתי בזמנו. אין שום סיבה שדבר דומה לא יקרה גם עבור . אם זה יקרה, אין ספק שתראו אותי עם סלולרי מבוסס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל הרוחות רשמתי תגובה ארוכה ונמחק !

עיקרה :

1. יש כבר רומים של 2.1 שמסתובבים ברשת, לקשקש על 2012 זה קישקושים של אייפוניסטים עיוורים.

2. יש לך טיטרינג ? וואו ! יש את זה מהאנדרואיד הראשון בערך... מעניין מתי יהיה לך בלוטות' או ריבוי משימות, זה באופק בכלל ? יש תקווה ? כי לאנדרואיד זה ממש מעבר לפינה עם ה-2.1...

3. מעניין שאתה כבר לא מנפנף בתירוץ של "לא השתמשת באייפון", כי השתמשתי בו כבר כמה ימים, אני לא רואה בו שום דבר מהפכני ולמעשה בשימוש יומיומי הוא גם יכול להציג צדדים מעצבנים לצד דברים חכמים, אך לא מהפכניים בשום צורה.

4. ה-3GS מכשיר טוב מאד כבר (לעומת הדורות הקודמים שבמחינתי לא שווים התייחסות בכלל, איטיים, חלשים מבחינת סוללה רמקול וספיקר), לכל הרוחות כבר חשבתי לקנות אותו לפני שבועיים (לאחותי יש אחד) אבל אין בו פשוט שום דבר מיוחד, וזה למה המכשיר הזה דיי מעלה לי את העצבים, יות רנכון ההייפ סביבו הוא זה שמעלה לי את ה"עצבים" אין בו שום דבר שלא ראינו לפני כן, פשוט שום דבר והנה כל העיתונים בארץ רועדים כי האייפון הגיע כאילו מינימום עשינו קפיצת מדרגה עצומה.

זה הייפ שיוצר מכשיר ולא מכשיר שיוצר הייפ, וזה רע לתעשיה כולה, ולא רק מאפל.

"אני מסכים שקהילת המפתחים של האייפון היא אחד הדברים הכי הכי הכי שהאייפון מציע ובגלל זה יש כל כך הרבה יישומיפ ופיתוחים. זו בדיוק הסיבה שרכשתי בזמנו. אין שום סיבה שדבר דומה לא יקרה גם עבור . אם זה יקרה, אין ספק שתראו אותי עם סלולרי מבוסס ."

מעניין כי בתקופה שקנית את האייפון שלך היו בערך אותה כמות אפליקציות ב-APPSTORE כמו שיש עכשיו לאנדרואיד, ואם יש משהו שנראה שיתפתח חזק יותר בעתיד זה דווקא האנדרואיד - APPSTORE פשוט עושה חיים קשים מדיי למפתחים חדשים ודווקא העושר התוכני הוא זה שמתחיל להיות עקב האכילס של החנות - לפי מה שאתה אומר אתה כבר עכשיו צריך להיות עם אחד...

ואל תדאג, אם יצא GEN 4 לממשק של תהייה בטוח שלא תוכל לשים אותו על ה-3GS ובטח בטח לא על ה-3G, ניסיון העבר פשוט מראה שאפל לא עובדת ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם רומים של 2 במיילסטון, בHERO הרשמי האחרון הוא 1.6 לדעתי.

HEREO יקבל 2 במחצית הראשונה של 2010

מה עם עדכונים עתידיים? התשובות אצל HTC

ובקשר לפיסקה האחרונה? פחחחחחח

עד עכשיו זה עבד בדיוק ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...