פלאפון מפרסמת את מחירי האייפון! - עמוד 11 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פלאפון מפרסמת את מחירי האייפון!

Born2Kill

Recommended Posts

איזה מידע בדיוק יש לך על הדסקטופ? תן דוגמאות ואל תתקמצן.

קובי, אני מודע לעובדה שזה קיים ב-3GS ולא ב-3G. אם כי יש לי חברים וחברות בארץ עם 3GS לבן והם מרוצים. אין להם שינויי צבע. מוזר.

אתה מודע לעובדה שהטאצ' הוא למעשה בלי הסלולר? פחות או יותר. זה מאפשר לאפל לעשות אותו דק יותר כמובן. אז מעניין שהטאצ' מצוין כנגן, שוב, למרות שהוא חסר רדיו, אבל האייפון לא משהו כטלפון. כך לדבריך לפחות.

1. עידכוני טוויטר ופייסבוק ? מניות ? מזג אויר ישר איך שאני פותח את הפלאפון ? אפליקציות RSS ? אנשי קשר שמקושרים לעידכוני הפייס בוק והמייל והתמונות שלהם והכל בלחיצה בודדת או שתיים ? זה סתם דוגמאות שכרגע רצות אצלי...

2. תעשה חיפוש ותראה שהבעייה קיימת ומשום מה לא זוכה לאף התייחסות מצד .

3. הטאצ' עולה גרושים ביחס לפרמייה האדירה שמוסיף האייפון עקב העובדה שיש לו יכולות פלאפון בינוניות בלבד, ויש לו יכולות חזקות הרבה יותר.. אולי זה למה האייפון מבחינת יכולות פלאפון דיי בינוני, הוא באמת סך הכל אייפוד טאצ' עם תוספת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 210
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה ההבדל בין תזוזה ימינה לאחד הטאבים שSENSE לבין לחיצה על אחד האייקונים?

ולמה אתה נותן את זה כדוגמה? הרי זה לא מייצג את האנדרואיד ובגישה הזאת הממשק הטוב ביותר הוא בכלל של WM (שהSENSE שם פשוט טוב יותר מזה של האנדרואיד)

אגב, הנה הגוגל פון שכולם מחכים לו מבית (HTC אבל ימותג כגוגל)

http://www.engadget.com/photos/google-phone-nexus-one-exclusive-photos/2531511

החוצפנים האלו הלכו על ממשק מיושן של אייקונים, מי היה מאמין (כן, 2.1)

nexus_main_2.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nexus_main_2.jpg

יאלה שיגיעה כבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מיוצר אצל HTC, אומנייה 2 זה לא.

ידוע.

אני מתכוון וסקרן בקשר לנתונים הטכניים שיבואו.

אם אני לא טועה זו טכנולוגיה שסמסונג משתמשת

וכרגע נמצאת במכשירים שלהם ועכשיו מתכוונת להשתמש בזה גם כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. עידכוני טוויטר ופייסבוק ? מניות ? מזג אויר ישר איך שאני פותח את הפלאפון ? RSS ? אנשי קשר שמקושרים לעידכוני הפייס בוק והמייל והתמונות שלהם והכל בלחיצה בודדת או שתיים ? זה סתם דוגמאות שכרגע רצות אצלי...

2. תעשה חיפוש ותראה שהבעייה קיימת ומשום מה לא זוכה לאף התייחסות מצד .

3. הטאצ' עולה גרושים ביחס לפרמייה האדירה שמוסיף האייפון עקב העובדה שיש לו יכולות פלאפון בינוניות בלבד, ויש לו יכולות חזקות הרבה יותר.. אולי זה למה האייפון מבחינת יכולות פלאפון דיי בינוני, הוא באמת סך הכל אייפוד טאצ' עם תוספת.

1. תחליט, או שיש לך את כל הדברים האלה רצים על המסך או שאתה מגיע אליהם בלחיצה על אייקון שנמצא על הדסקטופ שלך.

2. אני לא צריך לעשות חיפוש. אני מודע לבעיה. ככה זו . גם בבעיות במחשבים הניידים שלהם התגובה מגיעה בעצלתיים. אבל היי, זה לא כאילו שנוקיה ושאר יצרניות הסלולרים מגיבות תוך שניות בודדות. בוא לא נעוות את המציאות כן?

3. שוב, זה אתה אומר שיש לו יכולות בינוניות לא הופך את זה לאמיתי. אני מבין שהצלחת לשכנע את עצמך שהאייפון הוא חרא של דבר ולא שווה את הכסף. העניין הוא שהרוב, כך נראה, לא חושב כך, וזו בדיוק הסיבה שאפל כבר ממזמן עברה את הנתח שוק של אחוז אחד משוק הסלולר העולמי.

ולמה אתה נותן את זה כדוגמה? הרי זה לא מייצג את האנדרואיד ובגישה הזאת הממשק הטוב ביותר הוא בכלל של WM (שהSENSE שם פשוט טוב יותר מזה של האנדרואיד)

אני מסכים עם עמרי, Sense, שזה למעשה TouchFlo 3D, מציע לך בעצם את ה-Swipe של אבל בצורה קצת שונה. סוג של "אותה גברת בשינוי אדרת". לא שאני מזלזל חלילה ב-Sense, הוא מגניב למדי ובאמת שאהבתי אותו. אבל ההבדל בינו לבין הממשק של האייפון הוא לא כל-כך גדול.

עמרי, יכול להיות שגוגל פשוט החליטו שהם מעדיפים את הממשק שלהם, שהוא הממשק המקורי של אנדרואיד, על פני ה-Sense של . זה לא הופך אותו למיושן מבחינת ממשק, שהרי מי החליט ש-Sense הוא ממשק חדשני ופורץ גבולות שאנדרואיד חייב ליישם אותו ולהפוך לברירת מחדל? נראה שבגוגל מרוצים יתר מההמצאה שלהם, פחות מזו של . :)

אם אני לא טועה זו שסמסונג משתמשת

וכרגע נמצאת במכשירים שלהם ועכשיו מתכוונת להשתמש בזה גם כן.

AMOLED היא לא המצאה של סמסונג. זה בסך הכול ראשי תיבות של Active Matrix . זה אומר שמדובר במסך מבוסס מטריצה אקטיבית ולא פסיבית. מטריצה אקטיבית עדיפה יותר בהרבה מובנים ולרוב מגיעה אחרי הפסיבית, שהיא קלה יותר ליישום. כך גם היה בדור הראשון של מסכי ה-TFT LCD הראשונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMOLED היא לא המצאה של סמסונג. זה בסך הכול ראשי תיבות של Active Matrix . זה אומר שמדובר במסך מבוסס מטריצה אקטיבית ולא פסיבית. מטריצה אקטיבית עדיפה יותר בהרבה מובנים ולרוב מגיעה אחרי הפסיבית, שהיא קלה יותר ליישום. כך גם היה בדור הראשון של מסכי ה-TFT LCD הראשונים.

^^^

מרוב שאתה יורה תגובות אתה מכניס לי מילים לפה.

לא כתבתי שזו המצאה של סמסנוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלינק שננת, אם תסתכל, משהו קצת מזכיר את ה else

הגאווה הישראלית הבאה

nexus_1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. תחליט, או שיש לך את כל הדברים האלה רצים על המסך או שאתה מגיע אליהם בלחיצה על אייקון שנמצא על הדסקטופ שלך.

הכל על המסך בתצורת וידג'טים... עם קצת יותר מידע בזמן אמת על הדסקטופ וריבוי משימות כמו שצריך ? באמת כבר היה קונה אותי.

בניגוד למה שאתה חושב אני לא יצרתי לעצמי שום מחנה אני לא נגד האייפון בשן ועין, ויש מצב שה-4GEN בהחלט יפתיע. לכל הרוחות לפני שבועיים וחצי עמדתי איתו בידיים וכמעט קניתי :P. מבחינתי כרגע האנדרואיד מנצח וזה הבחירה שעשיתי. אני דווקא שמח שאתה מרוצה מהאייפון שלך, אני חושב שזו בערך הדרך לסיים איכשהו את הויכוח הזה לפחות כאן :)

מי יודע אולי עוד כמה חודשים אני אהייה עם GEN 4 ואתה עם ... מה שקצת מרתיע\מרגיז זה הפאנאטיות שרוב האנשים עם האייפון נמצאים בה, הוא לא מושלם, הוא רחוק מזה, וכמוהו רוב המכשירים כיום בשוק, וזו דרך האמצע כאן, אפשר פשוט להודיע שזו בחירה שנעשתה מצד המשתמש ושיש עוד חיות ביער שממש קרובות ואולי אפילו חס וחסה מתעלות על האייפון פה ושם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה את זה בדיוק הפוך

הפנאטיות היא של אנשים כמוך שעושים מהאייפון הרבה פחות ממה שהוא

ברור שהוא לא מושלם, אפילו לא קרוב, הוא בהחלט מציע (כיום, להבדיל מבעבר) הרבה מאוד בתור סמרטפון

יש לו גם מגוון חסרונות, בדיוק כמו שיש לHERO, לGALAXY, לN97 ולHD2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...