פלאפון מפרסמת את מחירי האייפון! - עמוד 9 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פלאפון מפרסמת את מחירי האייפון!

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 210
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש כבר רומים של 2.1 שמסתובבים ברשת, לקשקש על 2012 זה קישקושים של אייפוניסטים עיוורים.

תיקון טעות קטן, אמרו כאן 2011, לא 2012. :)

מעניין שיש 2.1 עוד לפני ש-2.0 יצא. בהחלט מעניין.

יש לך טיטרינג ? וואו ! יש את זה מהאנדרואיד הראשון בערך... מעניין מתי יהיה לך בלוטות' או ריבוי משימות, זה באופק בכלל ? יש תקווה ? כי לאנדרואיד זה ממש מעבר לפינה עם ה-2.1...

שוב חזרנו ל-2.1 וזה שהוא מעבר לפינה עוד לפני ש-2.0 הגיע? :)

תודה, יש לי בלוטות' שעובד מעולה עם הדיבורית שלי ברכב. למעשה, עם כל דיבורית ניידת ואישית באשר היא.

ריבוי משימות? אתה צודק, לא קיים באייפון כרגע, לפחות לא בצורה רשמית או מושלמת.

מעניין שאתה כבר לא מנפנף בתירוץ של "לא השתמשת באייפון", כי השתמשתי בו כבר כמה ימים, אני לא רואה בו שום דבר מהפכני ולמעשה בשימוש יומיומי הוא גם יכול להציג צדדים מעצבנים לצד דברים חכמים, אך לא מהפכניים בשום צורה.

ממתי זה הפך לתירוץ? זה נכון לגבי כל מכשיר. למשל, לא יכולתי להגיד עד כמה ה-5800 של הוא חרא של טלפון, עד שיצא לי לעבוד איתו מספר שבועות.

ה-3GS מכשיר טוב מאד כבר (לעומת הדורות הקודמים שבמחינתי לא שווים התייחסות בכלל, איטיים, חלשים מבחינת וספיקר), לכל הרוחות כבר חשבתי לקנות אותו לפני שבועיים (לאחותי יש אחד) אבל אין בו פשוט שום דבר מיוחד, וזה למה המכשיר הזה דיי מעלה לי את העצבים, יות רנכון ההייפ סביבו הוא זה שמעלה לי את ה"עצבים" אין בו שום דבר שלא ראינו לפני כן, פשוט שום דבר והנה כל העיתונים בארץ רועדים כי האייפון הגיע כאילו מינימום עשינו קפיצת מדרגה עצומה. זה הייפ שיוצר מכשיר ולא מכשיר שיוצר הייפ, וזה רע לתעשיה כולה, ולא רק מאפל.

אתה קולט מה אתה אומר? אתה לא תקנה אותו כי מדברים עליו יותר מדי?! כאילו, WTF?!

אגב, אתה טועה, זה המכשיר שיוצר את ההייפ ולא להיפך. אין דבר כזה הייפ שיוצר מכשיר. :)

מעניין כי בתקופה שקנית את האייפון שלך היו בערך אותה כמות ב-APPSTORE כמו שיש עכשיו לאנדרואיד, ואם יש משהו שנראה שיתפתח חזק יותר בעתיד זה דווקא האנדרואיד - APPSTORE פשוט עושה חיים קשים מדיי למפתחים חדשים ודווקא העושר התוכני הוא זה שמתחיל להיות עקב האכילס של החנות - לפי מה שאתה אומר אתה כבר עכשיו צריך להיות עם אחד...

אתה מודע לעובדה שבזמן שחלף מאז שרכשתי את האייפון שלי כמות האפליקציות בחנות התוכנות של אפל גדלה, נכון? לא, כי זה נשמע כאילו שקהילת המפתחים של אפל דורכת במקום בעוד זו של רצה כאילו אין מחר. אז בוא נחזור לקרקע המציאות. רק כדי שלא נחיה באשליות. :)

ואל תדאג, אם יצא GEN 4 לממשק של תהייה בטוח שלא תוכל לשים אותו על ה-3GS ובטח בטח לא על ה-3G, ניסיון העבר פשוט מראה שאפל לא עובדת ככה.

אתה חושב שדור 4 יגיע ל-2G ? נראה...

לדעתי גם ל-3G הוא לא יגיע.

תגיד, אתה בטוח שאתה יודע על מה אתה מדבר? או שבכלל השתמשת באייפון? כי זה לא נראה ככה. יש לי 3G שרצה עליו מערכת הפעלה מדור 3.0. למעשה 3.0 רצה גם על מהדור הראשון, רשמי, אם כי בתשלום. אז למה ש-4.0 לא תרוץ על 3GS? או 3G?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

למעשה 3.0 רצה גם על אייפון מהדור הראשון, רשמי, אם כי בתשלום.

.. מה? :s05:

על איזה תשלום אתה מדבר? (יש לי 2G ששידרגתי ל3.1.2 דרך itunes לפני שפתחתי אותו לsim, לא נדרשתי לשלם שום דבר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי בקרוב לקנות 3G, האם כדאי לקנות משומש או חדש?

ואם כבר חדש אני מעדיף מחיר ברזל.

איך שלא תסתכלו עליו מאז שהוא ייצא הוא נחשב מכשיר מהפכני.

אני מעוניין להתקין אותו בקטנוע שלי ולהשתמש ב- שלו:

DSC03569.JPG

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך שלא תסתכלו עליו מאז שהוא ייצא הוא נחשב מכשיר מהפכני.

לא נכון.

אני מעוניין להתקין אותו בקטנוע שלי ולהשתמש ב-GPS שלו:

http://www.vanjohnson.com/wp-content/uploads/2009/10/DSC03569.JPG

אולי תפסיק להיות ערס צעצוע? אתה לא מבין שהטוסטוס שלך לא מעניין אף אחד ולא קשור לדיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון.

צודק

הוא בכלל לא שינה לגמרי את עולם הסלולר

לא שינה כלום בגישת הממשק (נוקיה לא ניסתה לשדרג את הסימביאן וכשהבינה שכשלה עברה לMAEMO, סמסונג לא מפתחת את הBADA, לא הוציאה מערכת מתחרה, אפילו מייקוסופט הודתה בטעות שלה בפומבי)

אף חברה סלולרית לא הלכה בעקבותיו ופתחה חנות יישומים, אף חברת לא העבירה את מכשירי הקצה העליון שלה להיות מבוססי מסך מגע בכלל וקפסטיבי בפרט.

בכלל זה טלפון זניח שלא השאיר את חותמו בהיסטוריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקון טעות קטן, אמרו כאן 2011, לא 2012. :)

מעניין שיש 2.1 עוד לפני ש-2.0 יצא. בהחלט מעניין.

יכלת לרשום גם 2025, זה יצא הרבה לפני כל מה שרשום כאן.

שוב חזרנו ל-2.1 וזה שהוא מעבר לפינה עוד לפני ש-2.0 הגיע? :)

תודה, יש לי בלוטות' שעובד מעולה עם הדיבורית שלי ברכב. למעשה, עם כל דיבורית ניידת ואישית באשר היא.

אהה, כי דיברתי על שליחת קבצים וכ"ו, מאד מרגש עניין הדיבורית.

אתה קולט מה אתה אומר? אתה לא תקנה אותו כי מדברים עליו יותר מדי?! כאילו, WTF?!

אגב, אתה טועה, זה המכשיר שיוצר את ההייפ ולא להיפך. אין דבר כזה הייפ שיוצר מכשיר. :)

לא, אני לא אקנה אותו כי עדיין יש בו מספר פאקים קריטיים, שפשוט מבחינתי מעיבים על כל נוצצת.

תגיד, אתה בטוח שאתה יודע על מה אתה מדבר? או שבכלל השתמשת באייפון? כי זה לא נראה ככה. יש לי 3G שרצה עליו מערכת הפעלה מדור 3.0. למעשה 3.0 רצה גם על מהדור הראשון, רשמי, אם כי בתשלום. אז למה ש-4.0 לא תרוץ על 3GS? או 3G?

ההימור שלי שהיא לא תעבוד, בטח לא על GEN 2\3G, זה הימור, בדיוק כמו ההימור שלך שאנדרואיד 2.1 לא תצא לפני סוף 2011 :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכלת לרשום גם 2025, זה יצא הרבה לפני כל מה שרשום כאן.

ומה עם מי שקנה את המג'יק? ומי שקנה את הגלקסי?

וב2010 אתה תקבל לHERO את 2 ואפילו את 2.1

כשתצא גירסה 2.5/3 גם תקבל? וגם אז זה יהיה באיחור אופנתי של כמעט שנה?

אהה, כי דיברתי על שליחת קבצים וכ"ו, מאד מרגש עניין הדיבורית.

גם את זה אפשר לסדר בלי מאמץ, כמו כמעט כל חסרון שהבאת בעבר לאייפון

ההימור שלי שהיא לא תעבוד, בטח לא על GEN 2\3G, זה הימור, בדיוק כמו ההימור שלך שאנדרואיד 2.1 לא תצא לפני סוף 2011 Tongue

רגע, מקודם טענת שזאת הדרך של ,

אז גילית שאפילו האייפון הראשון עדיין מקבלים עדכונים סדירים והפכת את זה להימור?

כן, כנראה שהHERO יקבל את גירסה 2 (ו2.1 שלא שונה מהותית מ2) ב2010

אני אזכיר לך את הת'רד הזה בגירסאות אחרי, שתקבל אותם (אם בכלל) שוב באיחור שנה.

זה ההימור שלי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק

לא שינה כלום בגישת הממשק (נוקיה לא ניסתה לשדרג את הסימביאן וכשהבינה שכשלה עברה לMAEMO, סמסונג לא מפתחת את הBADA, לא הוציאה מערכת מתחרה, אפילו מייקוסופט הודתה בטעות שלה בפומבי)

אף חברה סלולרית לא הלכה בעקבותיו ופתחה חנות יישומים, אף חברת לא העבירה את מכשירי הקצה העליון שלה להיות מבוססי מסך מגע בכלל וקפסטיבי בפרט.

כזכור לי היה לה את ה-App Store עוד לפני שלנוקייה היה את ה-Ovi.[br]פורסם בתאריך: 13.12.2009 בשעה 15:18:09

אולי תפסיק להיות ערס צעצוע? אתה לא מבין שהטוסטוס שלך לא מעניין אף אחד ולא קשור לדיון?

מה הקשר למה שאמרתי לבין מה שאתה אומר?

זה כמו שיהיה לי ואני ייאמר שאני רוצה להשים את האייפון ברכב ואתה תגיד: "תפסיק עם הסיוויק השחורה הערסית שלך". :s07::smile1:

כאילו... WTF?! :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פולגז, אתה צודק, למעשה, ה-Ovi Store הושקה במאי השנה, בעוד ה-App Store של אפל ב-11 ביולי 2008. ב-4 בנובמבר השנה, כלומר, קצת יותר משנה לאחר השקתה, החנות של טפל ל-100 אלף אפליקציות.

קובי, הנה, הנתונים הבאים הם במיוחד עבורך, כי אני רואה שקשה לך להודות במציאות. ה- Market הושק ב-22 באוקטובר 2008, ארבעה חודשים לאחר ה-AppStore. נכון לאמצע חודש נובמבר כולל השירות 16,200 בלבד, ביחס ל-App Store, שכוללת היום יותר מ-100 אלף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק

הוא דיבר בציניות :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו. שזה בכלל לא טלפון.

זה מחשב כף-יד עם צ'יפ סלולרי (מחורבן) שמוסיף לו יכולות סלולריות (מחורבנות). אפשר לחשוב.

זה לא משנה את העובדה שכטלפון סלולרי הוא חרא של מכשיר. הוא היה ככה מהיום הראשון (שבו אפילו סלע מהתקופה הפרה-היסטורית היה מועיל יותר) והוא ככה גם היום למרות שהוא עבר איזה 17 דורות קדימה.

כמו כל מוצר של - גוש חרא עטוף בעטיפה לבנה ויפה, והמון מיליונים לאנשי שיווק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר למה שאמרתי לבין מה שאתה אומר?

זה כמו שיהיה לי ואני ייאמר שאני רוצה להשים את האייפון ברכב ואתה תגיד: "תפסיק עם הסיוויק השחורה הערסית שלך". :s07::smile1:

כאילו... WTF?! :lol:

מה WTF? הייתי מתפלא עליך אם לא היית מוכיח כבר עשרות פעמים שאין לי שום סיבה לעשות את זה.... (ע"ע קסנון לא חוקי וטענה דבילית ש"לא אכפת לך שזה לא חוקי ומסכן אנשים, בגלל שיש על הכביש דברים מסוכנים יותר אז הקסנון הלא-חוקי שלך הוא בסדר").

התמונה הדבילית של הטוסטוס שלך שדחפת לדיון הזה בלי שום קשר לעולם - זה מה שלא קשור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...