פלאפון מפרסמת את מחירי האייפון! - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פלאפון מפרסמת את מחירי האייפון!

Born2Kill

Recommended Posts

איזה חנות נותנת שנה אחריות לאייפון? ומהם תנאי האחריות, מה הם כוללים?

וכמה עולה בה המכשיר? אם אפשר לינק בבקשה. תודה.

עכשיו רק נשאר לחכות ולראות את ההצעה המדהימה שלך לקנות בחוץ במחיר שיהיה אטרקטיבי כולל אחריות ומשתלם יותר מחברות הסלולר

יאללה, אני מחכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 210
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לדוגמא

http://www.rocky-sport.com/products/145041

האזהרה, היא כמובן כנגד נעילת מכשיר כי הוא מגיע בגרסאת 3.1.2. כרגע

חוץ מהחנות הזאת

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=733100

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=732833

http://www.zap.co.il/search.aspx?keyword=iphone

מספיק טוב?

בנוגע לתנאי האחריות, חוץ מ12 חודשים לא ניתן לדעת מה הם כוללים חוץ מלפנות אליהם, אז בהצלחה לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדוגמא

http://www.rocky-sport.com/products/145041

האזהרה, היא כמובן כנגד נעילת מכשיר כי הוא מגיע בגרסאת 3.1.2. כרגע

חוץ מהחנות הזאת

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=733100

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=732833

http://www.zap.co.il/search.aspx?keyword=iphone

מספיק טוב?

בנוגע לתנאי האחריות, חוץ מ12 חודשים לא ניתן לדעת מה הם כוללים חוץ מלפנות אליהם, אז בהצלחה לך.

1.זה לא מכשיר סימפרי, כמובן שגם במפעילות הסלולריות לא אבל שם זה לא משנה (ואפשר לפתוח במחיר נמוך)

כשתצא גירסה חדשה שוב תצטרך לחכות לפירצה או במקרה הטוב כמו היום לפרוץ אחרי כל אתחול של המכשיר

איך אפשר להשוות בין המצבים?

טלפון שאתה קונה מהספקית שלך הוא שווה ערך לסים פרי מבחינתך

2.תנאי האחריות זהה לזו של היצרנית, כל עוד אין נזק פיזי (מסך שבור) ואפשר לעשות רסטור ככה שלא ישארו סימני JB תקבל אחריות

זה לא שונה מהאחריות של המפעילות כיום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין להכניס מכשיר עם מסך שבור למעבדה לתיקון, בחברות הסלולר, מאחר שהן מציעות תיקון בעלות נמוכה יותר מאשר בחוץ (בזמן אחריות יצרן) וברגע שהן רואות שהמכשיר פרוץ, מבחינתן האחריות יצרן מתבטלת.

ואז תשלם קנס, כי לא ישחררו לך את המכשיר בלי שתשלם יותר.

כמובן שבטח חברות הסלולר יוסיפו בחוזה התיקון, במידה והמכשיר פרוץ תצטרך לשלם X כסף.

לבין אם תכניס אותו למעבדה שממנה קנית את המכשיר ולשלם על עלות התיקון בלבד.

לא סתם הבאתי לך לינקים של זאפ

http://www.dim-phone.co.il/index.php?target=products&product_id=322

החנות הזאת לדוגמא נותנת לך מכשיר SIM FREE ו12 חודשי אחריות...

ולמה בדיוק אתה חושב שלפתוח את המכשיר לSIM FREE דרך חברות הסלולר יהיה עניין זול?

גם בנושא הזה דחפו את האף שלהם וקבעו את המחיר.

עדכון:

בכל מקרה, גם מכשיר שאינו סים פרי, ניתן לפריצה בקלות, נכון שאחרי HR תצטרך לפרוץ שוב, אבל עדיין, הפריצה קלה.

כמובן שצריך להפעיל את השכל ולא לעדכן את המכשיר תוך שנייה לגרסא החדשה, אלא רק אחרי הפריצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכשיר בלינק שהבאת הוא לא סים פרי

וכן, הפריצה קלה אחרי כל ריסט, רק חבל שאתה צריך מחשב מחובר בUSB כדי לבצע אותה כל פעם.

האחריות במפעילה הסלולרית מקיפה יותר מזו של הרשתות הנ"ל ובכל מקרה הסיכוי שלא תוכל לבתי רסטור הוא ממש נמוך

(למשל אם נשבר המסך) ואז אתה תמיד יכול ללכת ולשלם במעבדה שזה מה שהיית בכל מקרה עושה אם היית קונה בחנות

אחריות יצרן לא תופסת מראש למקרים כאלו.

עוד לא הצלחת להבין שיש רק יתרונות בסיפור הזה לטובת החברות הסלולריות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד אפל לא מעוניינת לתמוך בפלטפורמת פלאש, אין טעם להתקרב למכשיר בכלל.

אגב, אדובי כן ניסתה לפתח פלאש עבור , אבל לא סיפקה אפילו את ה-SDK לאייפון (קווייק-טיים, משחקים בכסף אמרנו...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMRIJ אתה סתם אוהב להתווכח נכון?

א) בשביל לעדכן גרסא גם תצטרך מחשב עם , ועל הדרך תוכל לפרוץ

ב) עובדה שכל בעלי הIPHONE הלא פרוץ עד היום שרדו את מה שאתה טוען שלא ניתן לשרוד.

ג) בנוגע לאחריות אמרתי לך כבר, שבר במסך זה משהו שתשלם בנוסף, אבל העלות משתנה בין המקומות, וכמובן זולה יותר במפעילות הסלולריות עד שהן יגלו שהמכשיר נעול.

חוץ מזה יש בעיות אחרות שאינן שבר במסך שיכולות למנוע ממך לבצע HR.

ד) צודק, הדגם הזה לא SIMFREE, הSIMFREE בחנויות עולה כ4K ומעלה. אבל מצד שני תבדוק כמה עולה SIM FREE ברשתות הסלולר ואז נדע מה הסכום האמיתי שם

ה) שכחת את נושא ההחזרים?

ניתן לקנות מכשיר סלולרי מחוץ לרשת הסלולרית ועדיין לקבל החזרים, וזה די מסכם שמומלץ מאוד לא לקנות מחברות הסלולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שאני אוהב, אתה פשוט מתווכח על דברים שאין לך מושג בהם (כמה מפתיע...)

א.נכון, אבל לא תצטרך מחשב אחרי כל רסטרט (נגיד התקנת תוכנה, המכשיר עשה רסטרט והופ הוא נעול)

ב.כי עד הBOOT החדש, לא היתה בעיה כזאת, פריצה החזיקה עד הרסטור הבא

ג.ועדיין במרבית המקרים פשוט תעשה רסטור ותוכל לממש אחריות בקלות, במקרים היחסית נדירים בכל מקרה האחריות לא תכסה ותצטרך ללכת למעבדה חיצונית

ד.אתה לא מצליח להבין שאם אני באורנג' מכשיר שנקנה באורנג' הוא בדיוק כמו סים פרי מבחינתי?

ה.ואז אתה מתחייב לאחת החבילות, אז מה זה משנה מאיפה קנית? כי זה יוצא יותר זול באורנג' כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מכרתי כלום לאף אחד, אני פשוט לא דמגוג

המחיר של המכשיר הוא לא 6,000 ש"ח ואם אתה לא מצליח להבין את זה מצבך קשה.

(אלא אם אתה מקבל שיחות/SMS/DATA בחינם כרגע ואז אתה צודק)

אגב, מעניין מי הבחור שנרשם לפני 3 דקות לפורום בשביל להגיב לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חסרים מקרים שהתקלה עדיין באחריות, אבל לא ניתן לבצע HR.

שוב פעם, התקלה לא חייבת להיות שבר במסך.

בנוגע ל:

א) שוב פעם, אם תתקין תוכנה, אתה תעשה זאת בחיבור USB דרך התוכנה היעודית.

ב) לא בטוח שזה נכון, מצד שני אין לי , כמו שאתה לא הגבת לשאלתי אם יש לך .

ג) אני חוזר, לא כל תקלה מאפשרת HR. ולא בהכרח לא מכוסה.

מעבדה חיצונית מבטלת אחריות של היבואן., ואז דפקת את האחריות של הרשת הסלולרית.

ד) תגובה נכונה, אבל עדיין המכשיר נעול רק לאורנג', ואם תרצה לנייד אותו לרשת אחרת אתה לא תוכל אלא אם כן תפתח אותו דרכם, שמי יודע כמה זה יעלה.

ה) צודק לפי החוק, בהנחה שאתה קונה את אחד מ3 הדגמים המפורסמים, אבל, אם תרכשו דגם שונה ממה שהם מוכרים אז תקבל זיכויים ללא התחייבות, כמו 3G 16GB

או שתחכה מעט שהחנויות החיצוניות יורידו מחירים (כמו שקרה לכל מכשיר עד היום, המחיר החיצוני היה גבוה עד שרשתות הסלולר הביאו אותו), אז כן ישתלם לקנות מבחוץ.

OMRIJ, בנוגע ל-ה' שלך, מה הקשר אורנג' בדיוק?

הם אפילו לא פרסמו מחיר.

אתה באמת עובד שלהם?

ועוד משהו, למרות שצריך לחכות שLIRAN92 יגיב.

אם אתה קונה מכשיר SIM FREE בחו"ל כמו הדוגמא שהבאתי, למכשיר שעלה 3250 שקלים באופן עקרוני יש לך אחריות יצרן בינלאומית שאמורה להתקבל גם בארץ, והדוגמא הזאת הרבה יותר משתלמת מרכישת המכשיר בחברות הסלולר.

(אך גם כאן, אתה באותם תנאים של חברת הסלולר מבחינת האחריות, והאחריות בלבד, אתה יכול להצמיד איזה מסלול שתרצה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חסרים מקרים שהתקלה עדיין באחריות, אבל לא ניתן לבצע HR.

שוב פעם, התקלה לא חייבת להיות שבר במסך.

בנוגע ל:

א) שוב פעם, אם תתקין תוכנה, אתה תעשה זאת בחיבור USB דרך התוכנה היעודית.

ב) לא בטוח שזה נכון, מצד שני אין לי , כמו שאתה לא הגבת לשאלתי אם יש לך .

ג) אני חוזר, לא כל תקלה מאפשרת HR. ולא בהכרח לא מכוסה.

מעבדה חיצונית מבטלת אחריות של היבואן., ואז דפקת את האחריות של הרשת הסלולרית.

ד) תגובה נכונה, אבל עדיין המכשיר נעול רק לאורנג', ואם תרצה לנייד אותו לרשת אחרת אתה לא תוכל אלא אם כן תפתח אותו דרכם, שמי יודע כמה זה יעלה.

ה) צודק לפי החוק, בהנחה שאתה קונה את אחד מ3 הדגמים המפורסמים, אבל, אם תרכשו דגם שונה ממה שהם מוכרים אז תקבל זיכויים ללא התחייבות, כמו 3G 16GB

או שתחכה מעט שהחנויות החיצוניות יורידו מחירים (כמו שקרה לכל מכשיר עד היום, המחיר החיצוני היה גבוה עד שרשתות הסלולר הביאו אותו), אז כן ישתלם לקנות מבחוץ.

OMRIJ, בנוגע ל-ה' שלך, מה הקשר אורנג' בדיוק?

הם אפילו לא פרסמו מחיר.

אתה באמת עובד שלהם?

ועוד משהו, למרות שצריך לחכות שLIRAN92 יגיב.

אם אתה קונה מכשיר SIM FREE בחו"ל כמו הדוגמא שהבאתי, למכשיר שעלה 3250 שקלים באופן עקרוני יש לך אחריות יצרן בינלאומית שאמורה להתקבל גם בארץ, והדוגמא הזאת הרבה יותר משתלמת מרכישת המכשיר בחברות הסלולר.

(אך גם כאן, אתה באותם תנאים של חברת הסלולר מבחינת האחריות, והאחריות בלבד, אתה יכול להצמיד איזה מסלול שתרצה).

א. דןדן, אתה מבין את ההבדל בין רסטרט לרסטור?

במידה וכן, זה יענה לך על א.

ב.כי אתה מגיב בדברים שאתה לא מבין בהם? לצורך העניין היה לי , כרגע אין, אני עדיין יודע על מה אני מדבר (להבדיל ממך)

ג.נדיר ביותר, אתה מוזמן ללכת ולעשות סטטיסטיקות בפורומים של (ומה גם שזה לא פשע לשלם דולרים בודדים על תוכנות, הרבה פעמים הן שוות את זה ולא חייבים באמת לפרוץ את המכשיר)

ד.אפשר תמורת תשלום, בכל מקרה זה עשרות מונים עדיף מהמצב של מכשיר לא סימפרי, אגב אם תרצה זיכויים גם ככה תצטרך להתחייב

ה.איפה תקבל זיכויים ללא התחייבות? זה רק ללקוחות חדשים בהצטרפות לחבילות שמזכות בהחזרים (והן עם התחייבות)

ו.לא יודע למה דווקא אורנג' (אולי כי זה בתת מודע שלי, בכל זאת לקוח שלהם), לא אני לא עובד בחברה סלולרית, הכוונה היתה למחירים של פלאפון כמובן.

פרטנר ,או אורנג' לא פירסמו את המחיר והחבילות של האייפון אז איך הגעת למסקנה שהכי משתלם לקנות שם??

המחיר של המכשיר זה 6000 בול פלוס הוצאות גלישה מיותרת בקיצר זה מחלבת כסף אנא ממך הפסק לשווק את החברה הסלולרית שבה אתה עובד!!!

טעות סופר, הכוונה היתה לפלאפון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי צריך להסביר לך כל דבר שכותבים

א) אתה ציינת שאולי תתקין תוכנה, המכשיר יפעיל את עצמו ואז יתקע -> כלומר תצטרך לבצע HR -> כלומר הכל ימחק והפריצה תנעל -> כלומר תצטרך מחשב בשביל לפרוץ מחדש -> אתה בכל מקרה מחובר בכבל USB למחשב.

עכשיו אתה מבין את התגובה שלי?

ב) גם לי כרגע אין אבל זה לא אומר שלא התנסתי בו מספיק זמן...

ג) נדיר או לא, יש תקלה, אכלת אותה, שילמת מאות שקלים.

ד) פתיחת המכשיר עולה כסף, לא ידוע לא לי ולא לך כרגע כמה זה עולה, ואני מסכים איתך שמכשיר שאוטומטית פתוח לרשת שאתה רוצה עדיף, אבל עדיין זה ממש לא בעשרות מונים, וזה לא מצדיק את ההתחייבויות הרציניות שיש כאן.

ה) הכוונה לחוסר התחייבות - היא כוונה להתחייבות למסלולים השוחטים הללו.

אתה מתחייב למסלולים רגילים לבחירתך ומקבל זיכוי.

ושים לב, לא משנה איך אתה תרצה לקנות את המכשיר מהרשת הסלולרית עדיין תצטרך להתחייב, בין אם זה למסלול השוחט ובין אם זה למסלולים העדינים יותר.

לכן בין אם תקנה מכשיר שקיים ברשת אחרי שהמחירים שלו ירדו (בחנויות החיצוניות), ובין אם תקנה את הIPHONE 3G 16GB, עדיין זה ישתלם יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...