למה לא צריך היום יותר מ4850 : - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה לא צריך היום יותר מ4850 :

navk2

Recommended Posts

זה שטויות מכמה סיבות.

קודם כל, הוא לא משחק על Ultra High, כבר מפספס חלק מחוויית המשחק בגלל שהוא חסך את ה-500 ש"ח האלה.

שנית כל, שידבר איתנו כשיגיע Crysis 2.

שלישית כל, 26-30 במשחק FPS זה רחוק מלהיות משהו.

רביעית כל, אתה לא חושב על העתיד. בהמשך לקרייסיס, קח בחשבון שבעוד שנה-שנתיים ה-HD4770 יהיה ברמת של 6600GT כיום (Yes, its lame), כשה-4870 יחשב לרמה של ה-7800GT כיום (Much better).

אם אין מקום לחסוך - זה בכ. המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 134
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

זה שטויות מכמה סיבות.

קודם כל, הוא לא משחק על Ultra High, כבר מפספס חלק מחוויית המשחק בגלל שהוא חסך את ה-500 ש"ח האלה.

רביעית כל, אתה לא חושב על העתיד. בהמשך לקרייסיס, קח בחשבון שבעוד שנה-שנתיים ה-HD4770 יהיה ברמת של 6600GT כיום (Yes, its lame), כשה-4870 יחשב לרמה של ה-7800GT כיום (Much better).

עידן הכסף הפסיק אתמול לצמוח על העצים איפה שאפשר לחסוך קודם כל חוסכים וביג דיל לשחק CRYSIS של UH אני שיחקתי על UH עם AA16XQ וזה בסך הכל משחק נהנתי יותר מ HF2 ששם משהו היה בשבילי יותר מציאותי

ואני אישית משחק על CRYSIS עם 30FPS תחת GTX285 וזה רץ לי נפלא אולי אני לא מספיק מפונק לדרוש 60 ב CRYSIS.?

בשורה התחתונה אם מה שאתה עושה מהבוקר עד הערב זה במחשב משחק משחק משחק וואלה תשקיע במחשב אל תצא מהחדר אבל שזה משהו שולי בחיים שלך אין סיבה להשקיע במערכת על [הטעות שאני עשיתי שבקושתי אני במחשב שעה ביום בלילה אחרי העבודה וזה ל ופה לרוב].

בכל מקרה לא יודע מה הטווח גילאים של המגיבים פה אבל יש השקעות יותר חשובות מאיזה מאיץ גרפי ב2000 שלק או חצי מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש רק תגובה אחת בדיון לגבי הרעיון שמספיק 4770 או 4850.

בוא נעשה השוואה לעולם הלא וירטואלי - אפשר לומר שמספיק טוב פיאט פונטו ספייס1.3 L ידנית (שאגב ממש זולה) (הקבלה ל4770) - זה אומר שאף אחד לא יקנה יותר פג'ו (4850) או טויוטה (4890) או פולקסווגן (285) או מרצדס (5850) ?

הרי מי צריך כיסאות מעור (8AA) או מזגן במושב האחורי (16AF) או הגה כח (1920*1200) ?

אחינו.....העולם מתקדם ואתה שואף להישאר מאחור עם גרפיקה ברמה של ROLLCAGE 2....אם זה בגלל שאין בעיניך הבדל ברמה הגרפית של רזולוציה מקסימלית עם פילטרים מקסמיליים ולדובדבן שבקצפת פיזיקס.....אז סע בפיאט פונטו אפילו קורקינט.

אם זה בגלל שאין לך כסף......אז לא נורא מסתפקים בהכי טוב שאפשר.

אהבתי את ההשוואה, חבל שהיא לא מתאימה.

כיסאות עור והגה כוח זה פיצ'רים, אתה צודק במקרה ש 285GTX היה נותן למשל תמונה תלת מימדית או הגדרות מיוחדות שאפשר להפעיל רק עליו,

רק מה חבל שזה לא המצב וכל דבר שאתה תפעיל על 285 יפעל אותו דבר על 4850.

זה שטויות מכמה סיבות.

קודם כל' date=' הוא לא משחק על Ultra High, כבר מפספס חלק מחוויית המשחק בגלל שהוא חסך את ה-500 ש"ח האלה.

[/quote']

חבל שאתה לא קורא קצת לפני שאתה כותב שטויות.

עוד שנה שנתיים המצב יהיה בידיוק כמו שהוא היום, לא יהיה שום שיפור בגרפיקה, 3 זה סירוס של השני והוא יהיה פחות כבד, אלה אם הוא יתוכנת חרא שזה כבר משהו אחר אבל גם אם כן, אז אתה נשאר עם כרטיס מפלצת שמנוצל ב2 משחקים, כרטיס שהשקעת בו מאות שקלים יותר רק בגלל שני המשחקים האלא.

אבל זה לא אומר שזה תמיד פורט...

ותתפלא , יש מפתחות שכן ויש היום מנועים שיכולים לעשות את זה לשלושת הפלטפורמות הגדולות (PS3,XBOX360 וPC) במקביל.

נכון אבל עדיין, אתה לא תיראה פיצ'רים מטורפים וגרפיקה טובה פי כמה משל הקונסולות ממשחק שהוא מולטיפלטפורם והסיבה שקרירין הסביר פה מקודם.

תיאורטית זה כן אפשרי אבל זה פשוט לא משתלם, תחפש משחק אחד שקיבל פיצ'ר גרפיקה מיוחד שלא היה בקונסולות, הדוגמא היחידה שעלתה לי בראש זה 4 שאפשר להגדיל שם משמעותית את מספר הרכבים ואת הDRAW DISTANCE מהקונסולות אבל גם פה זה רק מתיחה של פיצ'ר קיים, לא משהו שבנו במיוחד לPC.

אני שוב פעם חוזר ואומר, אם לקנות כ.מ חזק וקיצוני עושה לכם טוב ואתם אוהבים את ההרגשה לכו על זה כי כמו שמישהו אמר פה, זה הכסף שלכם ואתם תהנו ממנו איך שאתם רוצים ואתם תעשו עם הכסף מה שיעשה לכם הכי טוב ולא את מה שמישהו אחר אמר לכם לעשות, אבל תחשבו קצת לפני שאתם משקיעים את הסכומים האלו, תחשבו אם אתם לא תתחרטו על הצעד הזה.

בנוסף אל תשדרו לכולם שזאת הדעה הנכונה, כי זאת רק דעה, ולמי שמחפש מחשב לגיימינג בינוני ולא מטורף, מישהו שמשחק פעם בכמה ימים ושהוא לא יישתגע אם הוא ייראה איזה חצי מדרגה פה ושם - לאחד כזה אל תמליצו על יותר מ 4850, פשוט כי עדיף לשים את הכסף בדברים אחרים שהוא ייהנה מהם הרבה יותר ושיעשו לו הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי את ההשוואה, חבל שהיא לא מתאימה.

כיסאות עור והגה כוח זה פיצ'רים, אתה צודק במקרה ש 285GTX היה נותן למשל תמונה תלת מימדית או הגדרות מיוחדות שאפשר להפעיל רק עליו,

אתה בטוח שזה אותו דבר ?

זתומרת לשחק משחק ב1920*1200 עם 16AAQX (או מה שזה לא יהיה) עם 16AF שמפוצץ בPHYSX , עם DISTANCE של 10 קילומטר , פרטי פרטים קטנים שאתה רואה ואפקטים מטורפים זהה לחלוטין ללשחק על 640*480 בלי AA בלי פילטרים וכמובן הדובדבן שבקצפת שלי - PHYSX ?

בכוונה הקנצנתי - יש הבדל - כמו שיש הבדל בין טויוטה לVOLVO - הוא לא חובה - אבל אם אתה אוהב אותו והוא בהישג ידך - קח אותו !!!!!!

אגב בהשוואה פחות מוקצנת - 4850 זה כמו פג'ו 106 ידנית ללא הגה כח ומזגן חלש , וה285 הוא כמו פג'ו 207 אוטומט עם כל הפיצ'רים של הבטיחות + נוחות שקיימים.....

חובה לקנות 207 ? לא

אבל האם לא לקנות 207 כי לא חייב אוטומט ? (או AA)

כמו שהיום לא תראה סרט שהוא פחות מ720P עם DTS של 5.1.....הרי מה לא מספיק איכות של רגיל ?

לי לא מספיק !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם כל דבר שתפעיל על 8400GS יפעל אותו דבר על HD4850 לא כך? (שאלה רטורית)

תאמין לי שההבדל לפעמים יכול להיות כמה מונים אפילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היתי אמר דבר כזה בכזה ביטחון ... הבנו 4850 כרטיס חזק ומשתלם למחיר שלו אבל להשוות אותו לGTX285? קצת אנשים מזלזלים ביכולת העיבוד הגרפי של הכרטיס

מילא היתה אומר לי 4890 ו GTX285 היתי אומר אולי..

זה עדין 4850 בוא לא נצא מפרופוציות ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nono:

לא, לא הבנתם.

אם תיקח משחק מסויים ותשחק אותו על 4850 ואחרי זה על 285 על 1680*1050 עם הגדרות מקס' בלי פילטרים, ב99% מהמשחקים אתה תקבל אותה הנאה.

נכון שב 285 ה FPS יהיה הרבה יותר גבוה אבל זה כבר לא ישנה כי גם ה 4850 אוכל היום הכול בלי בעיה.

ואפשר אפילו עם פילטרים, ברוב המשחקים עדיין 4850 יעבור את רמת ה FPS הנדרשת.

עכשיו אתה יכול להגיד לי שני דברים :

הראשון הוא שעדיף 285 כי אתה רוצה להפעיל פילטרים, אז אם אתה מוכן לשלם מאות שקלים בשביל כמה פילטרים במשחק מועט של משחקים, אין לי מה להגיד.

הדבר השני שאתה יכול להגיד לי זה שאתה רוצה לשחק ב 1% האחד הזה על המקסימום ושאתה לא מוכן להוריד חצי הגדרה ולחסוך מאות שקלים, אז שוב פעם, אין לי מה להגיד לך.

שיהיה ברור, 4770 מריץ את קרייסיס על HIGH, כולל Sun shafts, כולל Shaders על V.HIGH(ביררתי עם חבר וזה היה בסוף על HIGH) חלק לגמרי על רזו' של 1680*1050.

ולמי שלא בקיא, 4850 חזק מ 4770.

משהו קטן, ל24" אני כבר ממש לא אמליץ על 4850 אם יש תקציב.

ד"א, לא, רגיל בהחלט לא מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר NAVK....אז תגיד שאתה מתכוון שמי שיש לו מסך קטנטן לא צריך יותר מ4850 וכולנו נסכים איתך.

אבל להגיד שלא צריך יותר מ4850 (שזאת גם הכותרת) פשוט אבסורד......כי איך הגעת למסקנה שלכולם יש מסך קטן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה טענה נגדית, אני לא מנסה להתוכח אלא קצת לפלפל את הדיון.

אני משתמש בSTEREOSCOPIC 3D שזה רינדור משולש, לרנדל 3 פעמים זה עסק בכלל לא פשוט

ה-GTX285 שלי ממש נופל לברכיים כשמדובר במשחק כבד יחסית

לברכיים.

לגביי HD4850 למסך 22'', אתה צודק לגמריי כמו שאמרי בעבר, הכרטיס הזה לא רע בכלל ובחודשים האחרונים רק השתפר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו מדברים פה על דברים קונבנציונליים.

הדגשתי גם שמי שיש לו מסך של 30" הת'רד הזה לא תקף עליו.

רוב האנשים על מסך של עד 22" ללא רינדור משולש.

מי שרוצה לקנות כרטיס מפלצת כמו 285 בשביל רינדור משולש ייהנה מאוד אין לי ספק אבל חבל סתם לשפוך כסף שלא צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בנאדם מבקש המלצה לכרטיס בתקציב מסויים, אני יחפש עבורו את הכרטיס שיתן לו הכי הרבה בתקציב המדובר,

כמובן עם התחשבות בשאר המפרט (מוודא שלא יהיה צוואר בקבוק משמעותי).

בשביל זה נותנים תקציב. לתקציב גבוה משייכים דרישות גבוהות. לפי התקציב אפשר להבין פחות או יותר את רמת הביצועים\ויזואליות הרצוייה.

אם תחפש רכב בתקציב גבוה אני לא ימליץ לך על רכב בתקציב נמוך "כי לא צריך יותר", ובכלל גם עם אופנוע אפשר להסתדר.

אז אתה לא צריך היום יותר מ-4850 ? יופי לך, אילו הדרישות הבינוניות שלך. אל תשליך את זה על כולם.

אם אתה לא מבין למה אנשים רוצים יותר מ-4850 (שוק ה-midrange זה הטופ עבורך) כנראה שאתה לא הבנאדם להמליץ על בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה כבר להאחז בקטנות

אני חושב שמה שהוא ניסה להסביר ואני מסכים איתו זה שאין טעם היום לשפוך כסף על כרטיסי דרג גבוה וכל הדברים שקשורים בזה

כמו CF או ושטויות אחרות

ועזבו בכלל נגיד שיש תקציב של 2000 שקל לכרטיס מסך -אם מחלקים את הכסף ל2 או 3 חלקים וכל פעם שצריך משדרגים

המערכת תחזיק הרבה יותר זמן והכרטיס השני או השלישי יהיה כבר חזק משמעותית מכרטיס ב2000 שקל שניקנה בהתחלה

אבל זה רק דבר אחד אבל יש עוד חישוב שצריך להבין וזה היום אם כל עניין המולטיפלטפורם

מאוד יכול להיות שיצא בעתיד הXBOX720 או הPS4 (לא חושב שה"סופר יהיה חזק חומרתית )

הם יגרמו למחשבי גימרים שיש היום להראות מיושנים ויצריכו קנית מחשב חדש למי שירצה לשחק במשחקי מחשב כבדים

ובהנחה שהדור הבא של הקונסולות יגיע עוד שנתיים או 3 שנים -מחשב היום וזה כולל מחשבים יקרים מאוד

יחזיקו בערך את השניים שלוש העלו ואז גימרים יצתרכו להתאים את המחשב לפורטים של הקונסולות החדישות

מה שדרך אגב היה בדור הזה שפורטים מה360 התחילו להגיע למחשב

ככה שלזרוק היום 4000 ויותר על מחשב משחקים ניראה לי מיותר -אני חושב שהיום 3000 ניראה הרבה יותר מתאים עלות תועלת

ומחשב כזה יכול להחזיק שנתיים שלוש אם מתפשרים על הגדרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שמה שהוא ניסה להסביר ואני מסכים איתו זה שאין טעם היום לשפוך כסף על כרטיסי דרג גבוה וכל הדברים שקשורים בזה

ואני חושב שאין טעם היום לשפוך כסף על סלולארי דרג גבוה וכל הדברים שקשורים בזה.

אני גם חושב שאין טעם היום לשפוך כסף על יוקרתית וכל הדברים שקשורים הזה.

אני גם חושב שאין טעם היום לשפוך כסף על ביגוד ממותג ויקר.

אני גם חושב שאין טעם היום לשפוך כסף על מקלחת של יותר מ-5 דקות.

אני גם חושב ש... רגע, באמת מעניין אותך מה אני חושב ?

יש לי רעיון, בוא נשנה את סטיקי הכרטיסים המומלצים ל 4850 ומטה, בואו נקבע פה אחד שלכרטיסי high end אין מקום בפורום הזה.

תעשו לי טובה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...