למה לא צריך היום יותר מ4850 : - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה לא צריך היום יותר מ4850 :

navk2

Recommended Posts

תראו אני הייתי פעם מה שמכונה "זונת גרפיקה" יצא לי לקנות כרטיסים יקרים ולשדרג יותר מידי

אבל היום אני חושב שזה שטות ופותח הציון צודק -אולי לא בעניין של הHD4850 עצמו כי אם כבר הייתי מעדיף לחכות לכרטיס מקביל שתומך בDX11 שישמש את הקונה לטווח ארוך יותר

אבל ברמה הכללית אני כן חושב שהוא צודק תראו הראה כמה משחקים נחשבים היום הם פורטים מהXBOX360

אלו לא משחקים שבאמת מנצלים HD4850 ומעלה אלה דוחפים לכם אפשרויות בהגדרות שאפשר לעשות

לתת אולי הרגשה של עליונות לחומרה היותר חזקה אבל זה יותר משמעותי למסכים גדולים ולא לקטנים

בכל מקרה אני היום מבסוט מה8800GT שלי ולא מרגיש אף דגדוג לשדרוג קרוב

אז בסדר ששיחקתי בקריסס בזמנו התפשרתי על הגדרות אבל ברוב המשחקים ההגדרות טובות מאוד ויותר טובים מההגדרות בקונסולות

שגם ככה היו מספקות אותי

וזה לא שלא חשוב לי גרפיקה הייתי רוצה גרפיקה טובה יותר בWII וDS אבל שזה נוגע למחשב ההבדל בין ה8800GT שלי לאומת אפילו מערך של 4 מהכרטיסים הכי גדולים בשוק לא ניראה לי משמעותי היום כי המשחקים לא באמת מנצלים את זה

אולי אם הייתי משחק על מסך זה היה משמעותי :smile1: מבחינתי

בכל מקרה יוצא לי לשמוע על פיזיקה ופילטרים ובטיח אבל ששיחקתי בRE4 ובבאטמן אף בעיה במשחקים האלו לא היו בגרפיקה

וככה 95% מהמשחקים שיש היום מה לעשות שפורטים מה360 לא כאלו כבדים ואין כימאת משחקים נחשבים שמפותחים במיוחד למחשבים חזקים היום

אז היה קריסס לפני שנתיים אבל הקריסס הבא כבר הולך להיות מפותח לקונסולות

וכל מנוע גרפי נחשב סטים \אנריל 3 \המנוע של אובוויליון \המנוע של COD \ועוד מותאמים היום גם ל360 ובגלל זה הקפיצות בגרפיקה גם ככה נעצרו נישארנו אם כל מיני הגדרות AA וכו לשחק איתם אבל לא משהו ב"בפנוכו של המשחק " שמצדיק כרטיס חזק יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 134
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

נתחיל בזה שקרייסס מתחיל במשחק סינגל פלייר ונגמר בשעות רבות של כיף במולטי פלייר, עד 32 שחקנים באורינגל ועם 40 שחקנים במוד.

במולטי פלייר ה 260 שלי לא סוחב על יותר מ 20FPS בקטעים קשים עם הרבה שחקנים... HIGH-MED Graphic.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שנה אני בטח כבר ישדרג את המחשב שוב ;D

אני משאיר אותו מעודכן

כול שנה עוד 1000 שקל

4870 זה יותר מידי בשביל 1680X1850

חוץ מזה זה 250 שקל הפרש בשביל משחק אחד !!!

לדעתי :

חברות המשחקים רוצים שתיהיה גרפיקה טובה אבל עם דרישות המינימום יהיו 4870 אז הם מפסידים שליש מהקונים שלהם

אז הם מסדרים את המשחק כך שהוא לא יהיה כול כך כבד

לדוגמה UT3 האיכות שלו מעולה אבל הדרישות מערכת שלו לא כול כך בשמים כמו קרייסיס שלא נדבר על המהירות ש ל UT3....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שנה אני בטח כבר ישדרג את המחשב שוב ;D

אני משאיר אותו מעודכן

כול שנה עוד 1000 שקל

4870 זה יותר מידי בשביל 1680X1850

חוץ מזה זה 250 שקל הפרש בשביל משחק אחד !!!

לדעתי :

חברות המשחקים רוצים שתיהיה גרפיקה טובה אבל עם דרישות המינימום יהיו 4870 אז הם מפסידים שליש מהקונים שלהם

אז הם מסדרים את המשחק כך שהוא לא יהיה כול כך כבד

לדוגמה UT3 האיכות שלו מעולה אבל הדרישות מערכת שלו לא כול כך בשמים כמו קרייסיס שלא נדבר על המהירות ש ל UT3....

תמיד אומרים את זה.. זה לא יותר מידי!

יותר מידי זה אם כל משחק הוא היה מריץ על גרפיקה הכי גבוה + פילטרים ב60 FPS.. זה יותר מידי אבל הוא לא.

ובכלל לא קונים כרטיס בשביל שיהיה טוב למשחקים של היום אלה קונים למשחקים של מחר אז זה דבילי להגיד שזה מוגזם ..

יש לי חבר שקנה 8800GTX ב2500 שקל ועד היום הכרטיס הזה מריץ כל משחק ברמה גבוה אצלו במחשב.. אז אפשר לחלק את ה2500 ל2

ולהגיד שהוא יכל לקנות שני כרטיסים טובים שהיו נותנים בערך אותה תמורה.. אבל הוא אישית העדיף הכי חזק שיש ורצה עוצמה בלי פשרות!

גם עכשיו הוא חושב לקנות GTX285 ואין לו מסך גדול.. למה? כי הוא רוצה הכי חזק.

אני אישית ל22" אקנה כרטיס מסך שיתן לי מקסימום ביצועים.. גם אם יעלה 500 שקל יותר ממה שאני באמת צריך (לפי דעתכם) אבל אני אדע

שכל מה משחק שיצא יעבוד אצלי בצורה הטובה ביותר ולא אתבעס על נפילות פריימים ושטויות כאלה..

בקיצור אתם תמשיכו לנהוג במשפחתית מעפנה ואנחנו נקנה BMW מרצדסים ויגואר... הכל שאלה של תקציב ואם היה לכם תקציב

הייתם קונים מחשב חזק בלי פשרות גם אם לא הייתם מנצלים אותו לגמרי.. עדיף יותר מפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

swift and quick

קרייסיס= כלי לבנצ'מרק

מי שקונה כרטיס מסך כדי שיריץ את קרייסיס בmax הוא לא , הוא סתם פרפקציוניסט שמשחק לו מדי פעם.

חוץ מגרפיקה די מדהימה אין לקרייסיס מה להציע.

יום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור אתם תמשיכו לנהוג במשפחתית מעפנה ואנחנו נקנה BMW מרצדסים ויגואר... הכל שאלה של תקציב ואם היה לכם תקציב

הייתם קונים מחשב חזק בלי פשרות גם אם לא הייתם מנצלים אותו לגמרי.. עדיף יותר מפחות.

ותגיד באיזה מקום בדיוק אתה נוהג ביגואר שלך ?

אין כרגע "כבישים" (משחקים) שבאמת מצריכים יקרים וכניראה לא יהיו הרבה עד הדור הבא של הקונסולות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל באמת להנות ממשחק, כשלכל סוג משחק דרישת הפריימים שלו, צריך כרטיס שמריץ די קבוע באיזור ה45, כלומר שלא יהיו ירידות מתחת ל 30 ובכלל עדיף שתמיד ירוץ באיזור ה45.

תמיד יהיו משחקים כבדים יותר עם אופציות גרפיות מתקדמות יותר שדורשות כרטיסים חזקים יותר, תמיד יהיה מי שיעשה משחק כזה, והשאלה היא אם להנות ממנו בצורה הכי טובה שאפשר או פחות מזה. STALKER החדש למשלג םמפגין את השרירים האלו שמבקשים ממנו כל מה שהוא יודע לספק.

אם היינו חיים בעולם היפוטטי בו כל כרטיס היה עולה 90 ש"ח בדיוק, והיו כרטיסים שמציגים את כל המשחקים ואף אלו שבעתיד הקרוב סביב ה45FPS - אז אני מאמין שכולם היו מעדיפים את הכרטיס הזה אפילו אם ב60 אחוז מהמשחקים הוא מריץ 100 FPS, על פני כרטיס שרק ב 60 אחוז מהמשחקים מריץ סביב ה 45FPS ובכל השאר פחות.

אז בואו לא נהיה תמימים.

תפרידו "צורך" לעומת "כדאיות".

בוודאי שצריך כרטיס יותר חזק מה4850 בשביל הנאה מלאה מהכל, אין סיבה להיות תמימים. הרי אם GTX285 היה עולה בדיוק כמו ה4850 כולם כאן בטוח היו קונים אותו וגם נהנים ממנו הרבה יותר (אני לרגע מתעלם כאן ממסכים קטנים וספקים חלשים).

ברגע שנכנס המחיר אז המשוואה משתנה וכל אחד מכניס את הפרמטרים של תועלת שכל כרטיס מביא לו אישית.

כשGTX285 עולה קרוב ל 2000 ש"ח ו 4850 שמספק ביצועים לא רעים בלא מעט משחקים על רזולוציות ופילטרים סבירים ואף יותר מזה, עולה רק 600 ש"ח, אז זה כבר יותר מסביר את כל מה שכולם מדברים עליו כאן.

אבל כל הקטע של ה"צורך" שהוזכר כאן נראה לי קצת מוגזם ונופח כאן יותר מדי.

תיקחו את כותרת התרד, ותשנו את המילה השגוייה "צריך" במילה "כדאי" ופתאום הכל יהיה נכון והגיוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותגיד באיזה מקום בדיוק אתה נוהג ביגואר שלך ?

אין כרגע "כבישים" (משחקים) שבאמת מצריכים יקרים וכניראה לא יהיו הרבה עד הדור הבא של הקונסולות

באלי לשים אותו בחניה להסתכל עליו להתחרמן עליו לנקות אבק.. עושה לי טוב..

ואם יפתחו כביש חדש שיהיה מותר בו 200 אני אוכל לנצל אותו 8)

כמו שכולם קונים מסכי ענק פול HD ורואים חדשות. סרטים? פעם בחודש וגם לא בפול HD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקחו את כותרת התרד, ותשנו את המילה השגוייה "צריך" במילה "כדאי" ופתאום הכל יהיה נכון והגיוני.

מסכים בהחלט

באלי לשים אותו בחניה להסתכל עליו להתחרמן עליו לנקות אבק.. עושה לי טוב..

כמו שכולם קונים מסכי ענק פול HD ורואים חדשות. סרטים? פעם בחודש וגם לא בפול HD

בסדר גם אני לא הייתי מתנגד לאיזה יגואר

אבל מבחינת עלות תועלת יגואר לא משתלם לרוב האנשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים בהחלט

בסדר גם אני לא הייתי מתנגד לאיזה יגואר

אבל מבחינת עלות תועלת יגואר לא משתלם לרוב האנשים

תראה.. אני לא ראש בקיר, אני לא אקנה את ההכי טוב או או X2 וכו'..

אבל בכל זאת אני אקנה כרטיס שיוכל להריץ משחקים חלק ברזולוציה גבוה, כי מי יודע אולי אקנה מסך יותר גדול עוד חצי שנה..

עכשיו אני קונה כרטיסים בין 1000-1500 שקל בערך פעם בשנה או שנתיים תלוי בהתפתחות ופה גם בצורך כמובן כי אם יהיו משחקים טובעניים

והכרטיס יבכה לי אני אחליף..

אני כרגע עם 9600GT מחכה לכרטיסים של ה300GTX יכלתי לקנות מזמן אחרים אבל העדפתי לקנות יד שניה בנתיים..

האמת כל משחק עובד טוב ואפילו עם פילטרים.. אני לא חייב להחליף ואני יכול להמשיך לשחק.. אבל זה לא זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...