Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

digitalseeker

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  1,595
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  643יום 9ש' 51דק' 12שנ'

דירוג

11 ניטרלי

אודות digitalseeker

 • דרגה
  Zone Freak
 • יום הולדת 16/01/1987

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. סתם מחשבה...הצעה מוזרה...לא יודע למה אני מציע...אבל חשבת אולי להתקשר לתמיכה הטכנית ?
 2. אני משתמש בגיבוי בענן של BACKBLAZE. אני חושש שגיבוי לכונן תמיד חשוף ל2 סכנות - 1.סכנה פיזית - אם יש שריפה או גניבה - במידה והוא יגנב או ינזק ביחד עם המחשב שלי - לא עשיתי כלום. 2.סכנה של וירוס או תוכנת כופר - מפאת חשש שהוא יושפע כאשר הוא מחובר למחשב שלי (במידה והמחשב שלי הושפע). לכן אני לא שולל גיבוי בדיסק חיצוני אך ממליץ בחום על גיבוי בענן. יתכן שיש פתרונות זולים יותר ממה שאני משתמש.
 3. אחת המגבלות של מעבר זה השפה. בין המקומות המומלצים לתנאים סוציאלים טובים זה ללא ספק אירופה ולא ארצות הברית. בדגש על פינלנד, גרמניה, שוויץ, שבדיה,נורווגיה. הבעיה היא השפה - מי מאיתנו יודע גרמנית או שבדית ? אולי אם נלמד ערבית לעומק יהיה לנו קל שם מי יודע.
 4. לי ולאשתי יש מחשב אישי...עם מארזים די גדולים. לכל אחד מאיתנו יש 2 כוננים בגודל 3.5" וכרטיס מסך (לי יש 1080 ולה יש QUADRO4400). הייתי שמח לצמצם נפח בחדר עבודה שלנו - ותהיתי אם יש מארז שיכול להכיל שתי מערכות.
 5. אני הייתי מנסה לבדוק בזק בינלאומי עם חבילת גיימר. אני רואה שיפור מהותי עם חבילת הגיימר בכל מה שקשור לסטרימינג.
 6. התרבות הישראלית מעודדת 100% בעלי דירות. משמע גם אם המדינה תספק כמות גבוהה של דירות לשכירות לטווח רחוק - עדיין הציבור יעדיף לשלם 50000% על ריבית ולקנות דירה. כדי להוזיל דירות לא צריך לסבסד דירות, לא צריך אפילו לספק פתרונות דיור, אפילו לא צריך דירות זולות, כל מה שצריך זה שהציבור באמת ירצה שהמחירים ירדו, וכל מה שצריך זה שהממשלה ובנק ישראל באמת ירצו שהמחירים ירדו. מה שקורה זה - יש לרוב הציבור בעלות על הדירות, וכמה שההורים שלי ושלך רוצים שאני ואתה נקנה דירה בחצי מליון שקל במקום מליון וחצי - הם לא מעוניינים שמחיר הנכס שלהם ירד ממליון וחצי לחצי מליון. (ואם להורים שלך יש דירה נוספת - דירה להשקעה - הם אפילו עוד יותר לא מעוניינים ששווי הנכסים שלהם ירד בצורה דרסטית). אפשר בעצם לומר - מנקודת מבט של הציבור (הצד שמחזיק דירות) - יש רצון לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה - מצד אחד רוצים שתהיה ירידת מחירים, מצד שני הם לא רוצים שהירידה תשפיע על הנכסים שלהם. מנגד - לא חסרים פתרונות שיכולים לתת מענה לציבור חסר הדירה מבלי לסבסד, מבלי ליצור פתרונות דיור, ומבלי לספק דירות זולות יותר. כמובן - שהמתנגד הראשי הוא בנק ישראל, והמתנגד השני הוא המדינה ואתן כמה אפשרויות: 1.ריבית של 0% משכנתה לזוגות צעירים (במקרה הזה המדינה צריכה לתת ערבות) - כמובן שבנק ישראל מתנגד וגם המדינה 2.הצעה שכחלון הציע לפני הבחירות - להוציא ממחיר הדירה את שווי הקרקע - ולאפשר לזוגות הצעירים לשלם כל שנה 4% ממחיר הדירה למשך 25 שנים (ללא ריבית, ללא צורך לקחת משכנתה כדי לשלם את זה). תשלב את 1+2 וכבר קיבלת הוזלה משמעותית לזוגות צעירים. 3.השקעה ענקית בתחבורה ציבורית מכל היישובים ה"מסכנים" ואף מהפחות מסכנים - קחו את ירושלים כדוגמה - יש מסביב לירושלים לא קצת ישובים, ולאף אחד מהם אין תחבורה ציבורית סבירה כדי להגיע לירושלים (סבירה משמע ללא פקקים עם תדירות גבוהה למשך כל היום והערב). צריך לדאוג לרכבות או מטרו-אוטובוס לכל ישוב קטן - היום, אני כעובד צריך לבחור על מה לוותר על שעות בפקקים או מאות אלפי שקלים במשכנתה. מיותר לציין שיש חובה ליצור תחבורה ציבורית איכותית גם בתוך הערים - תדירות גבוהה וללא פקקים, עם הגעה לכל מרכזי התעסוקה ! נ.ב. בנק ישראל ציין לא פעם ולא פעם שהוא מתנגד בתוקף לירידת מחירים משמעותית ומהירה - כי זה מסכן את הבנקים. כמובן שהמדינה לא רוצה להתערב ופשוט לתת ערבות לבנקים ולתת רשת בטחון כדי שבנק ישראל לא יפעל נגד הורדת המחירים.
 7. עוד פעם השאלה המפגרת הזאת ? אתה שולח כרטיס מת ליצרן....איך בדיוק הוא יודע אם הכרטיס נשרף בגלל MINING או בגלל GTA ? בודאי שהיצרן לא יודע וגם לא ידע - אלא אם כן יש לו אפשרות להעלות את נשמתו של הכרטיס באוב.
 8. מה "מה שטוב בחו"ל"...הם מדברים על רכישה מEBAY של כרטיסי מסך ששימשו MINING. והם אומרים שיש לודא את הדברים הבאים: אפשרות החזרה לבדוק את הכרטיס עם תוכנות של מאמץ בדיון שלנו למוכר יש אפשרות החזרה ליצרן - או בשמה היותר מוכר - אחריות !
 9. לדעתי קיצור החיים של הכרטיס פשוט יהיה לא רלוונטי. למשל - בוא קח את הVOODOO 3 3000 שיש לי פה במגירה. הוא עדיין עובד. זה תורם לי משהו שהוא עובד ? לא. אז בסדר, הכרטיסים הללו ימותו עוד 6 שנים במקום 10....אסון. לדעתי - אם יש אחריות לתקופה שמספקת אותך, ומחיר זול, שווה לקחת את ה"סיכון". ואם דבריך נכונים - אני מאחל לקונה שהכרטיס מסך יתפגר לפני תום האחריות ע"מ שיזכה לקבל כרטיס חדש. רק להוסיף לדיון שני מאמרים שאומרים שאפשר לקנות, רק לודא שהמוצר תקין ושיש אפשרות החזרה (או במקרה שלנו אחריות). https://www.howtogeek.com/342079/is-it-safe-to-buy-used-gpus-from-cryptocurrency-miners/ https://www.pcgamer.com/is-it-safe-to-buy-a-used-graphics-card-thats-been-mining-247/
 10. אתה אמיתי ? אתה חושב שמעבדים לשרתים תוכננו לעבוד 15 שנים ברציפות על 80-100% LOAD ? ואתה חושב שהם עשויים מסיליקון שונה ? להזכירך שחברות לרוב מחליפות שרתים כל 3 שנים...לא 30. אתה צודק - יחד עם זאת השרתים שדיברתי עליהם - יש להם לוחות אם שעובדים 15 שנים ברציפות. להערכתי - רוב הבעיות של רכיבי החשמל לאו דווקא נובעות מכמות השימוש בהם. לא פעם ולא פעמיים נשרפים רכיבים אלקטורניים - ללא קשר לכמות השימוש שלך. לא חסר פה אנשים בפורום שמת להם הכרטיס מסך - מבלי לעשות MINING. לא חסר פה אנשים שמת להם ההארד דיסק - מבלי עבודה מאומצת. בקיצור אתם נוקטים במשנה זהירות - וזו זכותכם. יחד עם זאת אני לא מסכים איתכם - במיוחד במקרה שיש לך אחריות לשנה-שנתיים.
 11. כמה אפשר להתברבר על כרטיס מסך. מדובר על רכיב אלקטרוני - וחלאס עם השטויות של הבלאי הללו. בואו אליי למשרד תראו מעבדי XEON שעובדים ברצף כבר 15 שנים - ולא הם לא תוכננו לעבוד כל כך הרבה. "לא תהיה לך אחריות אם היבואן יגלה שעשו בו MINING" - יש דברים שאי אפשר לגלות. תכף תדמיינו שהיצרן יגלה באיזה משחק שיחקת בפעם האחרונה עם הכרטיס מסך. בקיצור ולעניין - די עם הפרנויה והבדיקות המיותרות. יש אחריות ? יופי אורך האחריות מספקת אותך ? יופי הכרטיס לא קורס בבדיקת מאמץ ? נהדר! אילולא הכרטיס היה מתחמם יותר מדי - נחש מה היה קורה ? המחשב שלך היה נתקע ! בקיצור - 6 עמודים על שאלה כזאת מפגרת. אם המחיר מתאים לך, יש אחריות מספיק ארוכה, והכרטיס עובד בצורה תקינה - כן תקנה אותו. למי אכפת אם הוא עשה MINING או ילד בן 15 שיחק בו GTA במשך 4 שעות כל יום. זה כמו המודעות פרסום "המעבד לא עבר OC" - כאילו אפשר לדעת אם הוא עבר או לא. יאללה אנשים - תתפקחו !
 12. לא נראה לי שההשוואה נכונה. לרכב יש רכיבים מכניים שהבלאי שלהם הרבה יותר ניכר ממעבד זה או אחר "שנטחן". אם יש אחריות לאורך זמן שמספק אותך - אין מה לחשוב פעמיים - בודאי שלקנות. מעבר לכך, המוכר גם לא מחויב ולא צריך לציין שזה היה לMINING. זה כמו השאלות הללו "האם לקנות מעבד שהשתמשו בו עם OC"....נו באמת.
 13. יותם, סלח לי שאני חוזר על השאלה שוב ושוב. אם יש KEYGEN לWINDOWS 10....מדוע מתקינים KMS בשביל אקטיבציה פרוצה ? למה לא בKEYGEN עם אקטיבציה בשרתי מיקרוסופט ? לפני שאתה עונה אני ממליץ לך לצפות בסרטון הבא -
×
 • צור חדש...