למה לא צריך היום יותר מ4850 : - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה לא צריך היום יותר מ4850 :

navk2

Recommended Posts

תמיד אומרים את זה.. זה לא יותר מידי!

יותר מידי זה אם כל משחק הוא היה מריץ על גרפיקה הכי גבוה + פילטרים ב60 FPS.. זה יותר מידי אבל הוא לא.

ובכלל לא קונים כרטיס בשביל שיהיה טוב למשחקים של היום אלה קונים למשחקים של מחר אז זה דבילי להגיד שזה מוגזם ..

יש לי חבר שקנה 8800GTX ב2500 שקל ועד היום הכרטיס הזה מריץ כל משחק ברמה גבוה אצלו במחשב.. אז אפשר לחלק את ה2500 ל2

ולהגיד שהוא יכל לקנות שני כרטיסים טובים שהיו נותנים בערך אותה תמורה.. אבל הוא אישית העדיף הכי חזק שיש ורצה עוצמה בלי פשרות!

גם עכשיו הוא חושב לקנות GTX285 ואין לו מסך גדול.. למה? כי הוא רוצה הכי חזק.

אני אישית ל22" אקנה כרטיס מסך שיתן לי מקסימום ביצועים.. גם אם יעלה 500 שקל יותר ממה שאני באמת צריך (לפי דעתכם) אבל אני אדע

שכל מה משחק שיצא יעבוד אצלי בצורה הטובה ביותר ולא אתבעס על נפילות פריימים ושטויות כאלה..

בקיצור אתם תמשיכו לנהוג במשפחתית מעפנה ואנחנו נקנה BMW מרצדסים ויגואר... הכל שאלה של תקציב ואם היה לכם תקציב

הייתם קונים מחשב חזק בלי פשרות גם אם לא הייתם מנצלים אותו לגמרי.. עדיף יותר מפחות.

כרטיס שמסוגל להפעיל את GTAIV ב 40 FPS מסוגל להפעיל משחקים אחרים על60 FPS

אתה חושב ש 4870 הוא טוב בשביל 22"(1680*1050)?

אני חושב שבישביל התוספת שהוא נותן (ועוד רק בקרייסיס) הוא לא שווה את ה 250 שח

כשל4850 יתחיל להיות קשה והוא כבר יהיה חלש מידי

4870 יישאר אולי עוד חודש ואז גם הוא יהיה חלש מידי

וכמו שאמרו פו לפני 4850 יותר משתלם מבחינת יחס מחיר לעלות

מכוניות זה משהוא אחר

אתה תהנה מיגואר יותר ממשפחתית מאפנה גם עם תיהיה רק על 100 קמש

אצל אתה לא תרגיש את ההבדל (אולי רק בקרייסיס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 134
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

תראה.. אני לא ראש בקיר, אני לא אקנה את ההכי טוב או או X2 וכו'..

אבל בכל זאת אני אקנה כרטיס שיוכל להריץ משחקים חלק ברזולוציה גבוה, כי מי יודע אולי אקנה מסך יותר גדול עוד חצי שנה..

עכשיו אני קונה כרטיסים בין 1000-1500 שקל בערך פעם בשנה או שנתיים תלוי בהתפתחות ופה גם בצורך כמובן כי אם יהיו משחקים טובעניים

והכרטיס יבכה לי אני אחליף..

אני כרגע עם 9600GT מחכה לכרטיסים של ה300GTX יכלתי לקנות מזמן אחרים אבל העדפתי לקנות יד שניה בנתיים..

האמת כל משחק עובד טוב ואפילו עם פילטרים.. אני לא חייב להחליף ואני יכול להמשיך לשחק.. אבל זה לא זה.

לא יודע אני כניראה יקנה מסך FHD 32-37 עוד כמה חודשים ואני לא חושב שאני ישדרג בקרוב את ה8800GT שלי

אז בסדר נקצץ בהגדרות לקבל רזולוציה טבעית וגם אין לי בעיה לגרד הגדרות נמוכות כל עוד הפרימים לשניה טובים והמשחק ניראה מספיק טוב

גם ככה ברוב המשחקים אני יקבל תמונה טובה יותר מה360\PS3 ואני באמת לא צריך יותר מזה כרגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסקתי מהת'רד הזה שאולי מי שבאמת יש לו את המשאבים לקנות לעצמו מחשב אובר חזק, שייקנה אבל למה לתת

לכל האנשים פה את הדעה המוטעת שבאמת צריך כזה מחשב ?!

ערכתי את ההודעה הראשית למי שרוצה לקבל את התמצית עד עמוד 4. (כמובן רק את מי שתמך בדעה)

מקווה שהחנויות לא ייכעסו עליי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסקתי מהת'רד הזה שאולי מי שבאמת יש לו את המשאבים לקנות לעצמו מחשב אובר חזק, שייקנה אבל למה לתת

לכל האנשים פה את הדעה המוטעת שבאמת צריך כזה מחשב ?!

ערכתי את ההודעה הראשית למי שרוצה לקבל את התמצית עד עמוד 4. (כמובן רק את מי שתמך בדעה)

מקווה שהחנויות לא ייכעסו עליי :P

קראתי את העידכון, אתה חי בבועה.

הכי הצחיק אותי שאתה אפילו מוחק חלק מהדברים רק בשביל שיראו לך יותר טוב..

גם אף אחד לא צריך 4 ליבות, בטח שלא I7 או I5 זה בזבוז מטורף של כסף.. מי צריך את זה.. ::)

מזל באמת שאתה לא מוכר מחשבים היית פושט רגל מזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

עבור רוב המישחקים , מעבד E6300+כרטיס HD4850 + 2 גיגה יספיקו להפעיל את המישחקים על הגדרות מספיק גבוהות , כרטיס מסך חזק יותר יתן יותר אפשרויות של הפעלת פילטרים ברמה גבוהה יותר ,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4850 באמת מספיק לדעתי לרוב הגיימרים כיום, מריץ את כל המשחקים בצורה טובה וחלקה גם ב1920X1200 ככה שסך הכול הוא נותן אחלה תמורה לכסף.

מצד שני לא חסרים שרוצים ומוכנים להשקיע יותר כסף ולקבל עוד פילטרים ורזולוציה יותר גבוהה ככה שזה תלוי במשתמש.

אני אישית יש לי 4850 ואני מבסוט ממנו מבחינת התמורה למחיר.

כמובן שאם הייתי יותר פתוח בתקציב הייתי משקיע יותר אבל זה בגלל שאני מהגיימרים היותר כבדים והיותר חולי ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לראות שלאט לאט מתחיל להכנס קצת שכל לאנשים פה. אני כבר המון זמן אומר שאנשים

קונים שהם דברים שהם לא צריכים, אני לפעמים מודיע שהפורום הזה התדרדר ברמות מטורפות

רק כי אני רואה איזה מפרטים (מבוזבזים) בונים פה, שלא נדבר על כך שיש חריגות מטורפות

מהתקציב למען ביצועים שאין ולא יהיה לעולם למבקש המפרט שימוש בהם.

לדעתי מי שקונה כרטיס מעל הHD4770 הוא אידיוט, עדיף להשקיע 500 שקל עכשיו ו500 שקל

בעוד שנה וחצי, שנתיים מאשר עכשיו 1000 ש"ח בטח אם מדובר בכרטיסי מסך. מאידך מתפשרים

על ביצועים (שלא ברור לי מדוע הם נדרשים) אבל מקבלים מחשב שיחזיק לאורך זמן רב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי מי שקונה כרטיס מעל הHD4770 הוא אידיוט, עדיף להשקיע 500 שקל עכשיו ו500 שקל

מי שקונה יותר מהHD4770 הוא אידיוט?

טוב, אז אני אידיוט, אידיוט שרוצה ביצועים מעולים ללא פשרות ב1920X1200.

והיה לי על המערכת שלי HD4850, אני לא עיוור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור אתם תמשיכו לנהוג במשפחתית מעפנה ואנחנו נקנה BMW מרצדסים ויגואר... הכל שאלה של תקציב ואם היה לכם תקציב

הייתם קונים מחשב חזק בלי פשרות גם אם לא הייתם מנצלים אותו לגמרי.. עדיף יותר מפחות.

העיניין שביגואר תוכל להינות ממקסימום ביצועים גם אחרי שנתיים. יגואר תישאר יגואר שנים רבות.

היא לא תרד פתאום במהירות המקסימלית מ200 ל100.

הבעיה בלהוציא סכום גבוה על כרטיס מסך הוא לא המחיר, זו העובדה שגם אם תקנה כרטיס ב3000 שקלים, מהר מאוד תיזדקק לשדרוג

במידה ואתה חולה ביצועים, והכסף הולך לפח. גם אם יש לי את הכסף לקנות כרטיס ב4000 שקלים, אני לעולם לא יקנה כרטיס מעבר ל1000+- שזה גם לא ממש סכום מועט. אם צריך, שנה, שנה וחצי אחר-כך אני אשדרג, ואני יהנה לא פחות מהאדם שקנה כרטיס ב3000.

לא חסרים דברים ששווים השקעה כספית גבוהה להנאה לתווך ארוך, מחשב זה לא אחד מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:goodposting:

קראתי את העידכון, אתה חי בבועה.

הכי הצחיק אותי שאתה אפילו מוחק חלק מהדברים רק בשביל שיראו לך יותר טוב..

גם אף אחד לא צריך 4 ליבות, בטח שלא I7 או I5 זה בזבוז מטורף של כסף.. מי צריך את זה.. ::)

מזל באמת שאתה לא מוכר מחשבים היית פושט רגל מזמן

אני מוחק את מה שלא רלוונטי, הדבר היחידי שבאמת שיניתי משהו זה בהודעה של קרירין שהוא רשם משהו רק ברזו' גבוהות (אני כבר לא זוכר)

ומחקתי את זה. קטנוני.

ואם אנחנו מדברים על גיימינג, ורק גיימינג, אז עד שה I7 ינוצל במספר מכובד של משחקים אתה תוכל לקנות מערכת שלמה ומכובדת שתיהיה עדיפה במחיר של המעבד + הלוח + זיכרון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי מקודם בגלל עניין הפורטים מהקונסולות היום יש פחות חשיבות לשדרוג חומרה

זוכרים שיצאו דום 3 וHL2 ? אז התחיל מרוץ שדרוג כי אלו היו 2 משחקים שפותחו במיוחד למחשב

והיה להם גם מנוע גרפי ששימש לעוד משחקים

אבל תראו מה קורה היום חוץ מקריסס (אני מדבר רק על משחקים נחשבים) כל המשחקים הנחשבים הכבדים הם פורטים מהקונסולות

אין פה מיוחד למחשב שמצדיק כרטיסי דרג גבוה וכניראה לא יהיו בקרוב

וגם המנוע של קריסס עובר התאמה לקונסולות מה שכניראה יגרום לו להיות יחסית קל

ובגלל זה אני ובטח הרבה מאוד גימרים לא מרגישים צורך בשדרוג בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אל תשכח שהפורטים מהPS3 ומהXBOX360

והם באמת לא הולכים לשום מקום

אבל עדיין, מתחילה מגמה שלמרות שיש משחק ל3 הלפטמפורמות, גרסאת המחשב נראית הכי טוב.

זה הולך לקרות בלא מעט משחקים שעומדים לצאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...