למה לא צריך היום יותר מ4850 : - עמוד 7 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה לא צריך היום יותר מ4850 :

navk2

Recommended Posts

לא לשכוח שהמלצה היא לא רק לפי התקציב אלא גם לפי הדרישות והיכולות של מה שיש לאותו בנאדם שמבקש המלצה.

גם אם למישהו יש 1000 ש"ח ומסך 17 אינצ' לא ימליצו לו על כרטיס כמו ה4870 ומעלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 134
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין איך אתה יכול בכלל להיתייחס לבנצ' הזה... מאיפה הביאו אותו ? ולא רשום בכלל אם יש או אין פילטרים, תמוהה למדי.

ו43 זה באמת גבולי ל FC2, למרות שאני שיחקתי עם 30 ומשהו ממוצע ונהניתי מאוד אבל היו קטעים שזה רץ חלק מאוד ואז שזה חזר לממוצע הרגיל שלו זה היה מרגיז.

זה הבאנצ' הראשון שמצאתי בגוגל.

והגדרות ultra high לא אומר מספיק על הפילטרים? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לשכוח שהמלצה היא לא רק לפי התקציב אלא גם לפי הדרישות והיכולות של מה שיש לאותו בנאדם שמבקש המלצה.

גם אם למישהו יש 1000 ש"ח ומסך 17 אינצ' לא ימליצו לו על כרטיס כמו ה4870 ומעלה...

למרות שבכמה תגובות האחרונות פה רשומים דברים שבד"כ הייתי משתגע מהם, אחרי תגובה כזאת אני מרגיש שעשיתי את שלי.

חבל שאנשים פה לא הבינו בכלל את הטענה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שבכמה תגובות האחרונות פה רשומים דברים שבד"כ הייתי משתגע מהם, אחרי תגובה כזאת אני מרגיש שעשיתי את שלי.

אתה טוען ש 4850 הוא מעולה ל 1680X1050

צודק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבנתי את הטענה שלך למרות שהיא לא הייתה מנוסחת בצורה ברורה.

דרך אגב , זו אחת מהטענות שלי כבר הרבה זמן , כל אחד צריך לקנות לפי היכולות שלו , הצרכים שלו והדרישות שלו מהמחשב.

אני ממש לא מת על אלה שרוכשים כדי להגיד "לי יש הכי חדש והכי טוב"....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבנתי את הטענה שלך למרות שהיא לא הייתה מנוסחת בצורה ברורה.

דרך אגב , זו אחת מהטענות שלי כבר הרבה זמן , כל אחד צריך לקנות לפי היכולות שלו , הצרכים שלו והדרישות שלו מהמחשב.

אני ממש לא מת על אלה שרוכשים כדי להגיד "לי יש הכי חדש והכי טוב"....

:hizuk:

ו..

:mavet:

למתלהבים .. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סיבה להשוות 285GTX ל 4850 בגלל ש 285 עולה יותר מ פי 4 מ 4850

וזב דיי ברור מי לוקח

אתם משווים בין שני כרטיסים בליגות שונות לגמרי

זה כמו להשוות סוברו מודל 92 עם פורמולה 1

אף אחד לא השווה פה, הטענה לא היתה מי יותר טוב, אלא שיותר מ 4850 זה מיותר למסך 22 ומטה בלי שום קשר למחיר, מה שכמובן לא נכון.

אם אתה אוהב השוואות. אז מה שאומרים פה שקול ל: אם 4850 זה WIN 7 עם 6 גיגה , אז אומרים שיותר מזה זה כמו לקנות WIN7 עם 32 גיגה - שזה לא ישנה את התפוקה של האנשים פה (מה שנכון לגבי הדוגמה עם הWIN ושגוי לגבי ה4850).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קורא פה טענות חסרות כל שחר..מה אתם מבלבלים תמח hd 4850 נופל רצח בהרבה משחקים ברזולוציה 1650/1050 בתור אחד שיש לו תכרטיס הזה ומעבד לא רע e8400 @3.7ghz

שמתי לב שאני מתחיל להתפשר בזמן האחרון במלא משחקים..ואני רואה בנצ'ים באינטרנט שhd 4870-4890 מראים ביצועים הרבה יותר טובים באותה רזולוציה.

קחו לדוגמא red faction החדש שמקרטע בצורה מגעילה עם הכרטיס הנ"ל (והמעבד שלי שנחשב לממוצע אחרי אוברקלוק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קורא פה טענות חסרות כל שחר..מה אתם מבלבלים תמח hd 4850 נופל רצח בהרבה משחקים ברזולוציה 1650/1050 בתור אחד שיש לו תכרטיס הזה ומעבד לא רע e8400 @3.7ghz

שמתי לב שאני מתחיל להתפשר בזמן האחרון במלא משחקים..ואני רואה בנצ'ים באינטרנט שhd 4870-4890 מראים ביצועים הרבה יותר טובים באותה רזולוציה.

קחו לדוגמא red faction החדש שמקרטע בצורה מגעילה עם הכרטיס הנ"ל (והמעבד שלי שנחשב לממוצע אחרי אוברקלוק)

אני עם מעבד מעולה Q6600 @2.4 ואני יכול להגיד לך ששום משחק לא מהוה בעיה לשלוב HD4850+Q6600 בלי OC ובלי כלום הכול סטוק

לגבי המעבד שלך.......

אמרתי לכם שיום יבו ו 2 ליבות כבר לא יהיה מציע .... ::)

וש 4 ליבות הרבה יותר טוב למשחקים ;) מעבד זה הבסיס של המחשב זה למה חשוב להשקיע במעבד חזק כשקונים אחד (יש עוד דברים חשובים אבל לדעתי בוא הכי חשוב)

בגלל זה לקחתי 4 ליבות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טוען שזה הגיוני לגמרי לקנות למשל 260GTX בשביל מסך 22" ?

או למשל 4890 בשביל 22" ?

בדיוק, אפילו יותר מהגיוני.

כבר ניתקלתי במישהו ששיחק קריסיס מול הפרצוף שלי וזה מקרטע וקופץ אולי על 20 FPS (נו זה קריסיס - תמיד יעבוד לא טוב) והוא אמר לי "איזה חלק זה". זה שיש אנשים שזה מספיק להם בבקשה, זה לא אומר שברגע שאני אשים לו מול הפרצוף מחשב דמיוני שכן מריץ את קריסיס חלק הוא לא יהנה יותר.

יש גם אנשים שמספיק להם להנות מסרט רב אפקטים על טלווזיה במילואים מלפני 20 שנה, אז מה ? אז זה לא הגיוני בגלל זה לקנות מערכת ב 15000 ש"ח שמספקת הנאה טובה יותר ללא מעט אנשים?

זה נכון שיש היום הרבה משחקים מפורסמים שהכרטיסים הללו יריצו עליהם 100-120 FPS, אז מה ? מה עם כל השאר בהם אפשר להנות כמו שצריך עם כרטיסים כאלו ? זה רק עניין שלא לכולם זה שווה את הכסף (למרות שהמחיר היום שלהם הוא לא בקטגורייה של בעייתי).

וחשוב לציין - קצב ממוצע של 30 FPS הוא מאוד בעייתי, ולמעשה לא הכי חלק, בהמון קטעים זה ירד ויקרטע, מה גם שבמשחקים מסויימים (כמו מרוצים) ההבדל בין 50-60 ל 30 הוא מאוד מורגש ללא מעט אנשים (אולי בגלל קטעים שזה נהיה איטי, אולי זה פשוט עניין של תפישה של המוח של כל אחד) חשוב להבדיל בין "שחיק" לבין "פועל בצורה הכי טובה שאפשר להנות ממנו". נראה לי שאנשים פשוט מדברים פה על "שחיק".

מה הבעייה פשוט לקחת משחק שמשחקים אותו, לבדוק בנצ'מרקים ולראות ? מספיק משחק אחד כזה (ויש לא מעט) בשביל לראות שיש דברים שלהם כן דרוש כרטיס חזק יותר מ 4850, זה שולל את התאורייה בצורה מתמטית ברורה, אנחנו הרי לא מתפלצפים פה בסגנון: "אם ככה" ואם לא יודע מה" "ואם נוציא רק את זה" "ואם לא נתחשב רק בהוא". ההתפלצפויות זה רק מה שגורם לדיון הזה לא להגמר. תירוצים לא משנים פה כלום (כמו "המשחק מתוכנת גרוע" או לא יודע מה), רק עובדות בשטח.

clearsky_1680_1050.gif

wic_1680_1050.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WIC על 30 עם פילטרים מלאים זה אחלה, תוריד ל 2AA לא יהיה שום הבדל בתמונה והמשחק ירוץ חלק לגמרי, להזכיר לך במשחקי אסטרטגיה

הFPS גם ככה לא כזה קריטי, עובדה CNC3 מוגבל ל30 קבוע.

לגבי סטאלקר, דבר ראשון משחק פשוט עונש, מנוע גרפי שהפסיקו לעבוד עליו באמצע למרות שבאמצע זה 7 שנים, שלא נדבר על זה שלמפתחת אין גרוש על התחת והם מוציאים את המשחקים שלהם קודם כל ברוסיה להרוויח כמה גרושים ורק לאחר מכן עושים תרגום לאנגלית.

אחרי שאמרתי את זה, אני אומר לך שלא ייקרה כלום אם תבטל את ה16AF חוץ מזה שפתאום המשחק ירוץ הרבה יותר טוב, המשחק מתאפיין VIEW DISTANCE גבוהה, AF שם יותר מאשר משחקים אחרים ולא ייקרה כלום אם תעביר אותו ל 2 או 4.

אני שוב פעם אומר, אם לשחק את המשחקים האלא עם הפילטרים עד הסוף ירגיש לכם טוב, לכו תעשו מה בראש שלכם, אבל אם אתם משחקים בשביל המשחק ולא בשביל הפילטרים, אז הטענה שלי נשארת כשהייתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ice2k, עוד 4 לאוסף :P

http://tpucdn.com/reviews/HIS/HD_5770/images/darkathena_1680_1050.gif

http://tpucdn.com/reviews/HIS/HD_5770/images/farcry2_1680_1050.gif

http://tpucdn.com/reviews/HIS/HD_5770/images/battleforge_1680_1050.gif

http://tpucdn.com/reviews/HIS/HD_5770/images/crysis_1680_1050.gif

אבל זה רק על קצה המזלג... לא חסרים עוד משחקים שיקשו עליו בהגדרות גבוהות.

אם נקח רק את ההשוואות של techpowerup ^ מתוך איזה 19 משחקים, 6 כבדים ל-4850,

אז לפי הדגימה הזאת בלבד, בכ- 30%~ מהמשחקים החוויה לא תהיה מספקת על מסך 22, אלא אם 30fps~ נחשב "חלק" עבורכם.

ולצורך העניין, ישנם גם מסכי 22 אינץ' ברזולוציה fullhd, ככה שעדיף להתייחס לרזולוציה ולא לגודל הפיזי של המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...