כרטיס המסך שלי אצל TMSFOX והם נסגרו - מה לעשות? - עמוד 15 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס המסך שלי אצל TMSFOX והם נסגרו - מה לעשות?

HiTRuN

Recommended Posts

• תגובות 439
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני גם קניתי מפוקס מחשב לפני תשעה חודשים, לפני שבוע המאוורר של הכ.מסך שלי הפסיק לעבוד, והייתי צריך להוציא כסף על חלופי, למרות שיש לי אחריות לעוד שנתיים.

אתם אומרים שהם פינו את התכולה של החנות שלהם ביום שבת? מעניין מאוד למה דווקא בשבת - בושה וחרפה!

אני נסעתי במיוחד מאזור השרון לראשל"צ בעקבות ההמלצות שהחנות קיבלה בכל חור אפשרי, לא ציפיתי ליחס כזה מחורבן.

לפחות השכלתי לפעם הבאה כשאני אצטרך לקנות מוצר כזה או אחר, אמינות? שירות טוב? אין דבר כזה אנשים, אנחנו חיים בישראל - כולם גנבים!

אני מעדיף עכשיו לקנות בחברות כמו אייבורי ו-KSP, אלו חברות שבחיים לא יפשטו רגל.. ואפילו אם כן, יהיה הד תקשורתי כ"כ גדול שלא יהיה ניתן לצאת ממנו.

חבר'ה, לפעמים צריך לקחת את החוק לידיים - ברגע שתדעו איפה הם מחביאים את הסחורה שלהם תארגנו קבוצה גדולה כדי להחזיר את הציוד שלכם!

אני עוד יצאתי בזול, יש כאן אנשים שהמחשבים שלהם עוד בפוקס - WTF..!!! אין מילים שיתארו את הסיטואציה המוזרה הזאת, מילא נוכלים.. אבל גם גנבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפו הגיע המידע שיום שבת הזה יש פנוי סחורה מ FOXPC? סניף ראשון לציון?

דובר על שבת שעברה לא הקרובה - היה ונגמר

אני יודע ממקורות אחרים שהבעלים של פוקס היו במרכז בשבת

בעל המקום בראשון אמר לי שקיבל את המפתחות חזרה ביום שבת או ראשון (לא זוכר)

לקוחות שהגיעו למקום בתחיל השבוע אמרו לי בטלפון שהוא ריק לגמרי

1+1+1 =3

חשבון פשוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

כל עוד לא תהיה נקודת שירות, כפי שגיא מנסה לארגן, תצטרך לשלוח על חשבונך את הציוד לסניף שלהם בחיפה.

גיא, כולנו בפורום נשמח, אם תוכל לעדכן אותנו כשFOXPC יכריזו על פשיטת רגל + מיקום המחסנים הראשיים שלהם (גם של גלובלטק).

למי שיש חשבונית שלהם (ואני שמח שאין לי)

שיבדוק לפי הח.פ

http://147.237.72.63/poshtim/Main/Tikim/wfrmListTikim.aspx[br]פורסם בתאריך: 29.10.2009 בשעה 00:16:49

אני מניח שזה הם

http://147.237.72.24/WebOJSite/CompaniesDetails.aspx?id=513913327

הם לא הכריזו עדיין על פשיטת רגל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזעזע הסיפור הזה, לדעתי כדאי לערב את המשטרה במידה ואפשר.

איך אפשר לגנוב סחורה של אנשים ששילמו ממיטב כספם ולברוח ככה?! ועוד ביום שבת, בלי בושה!

עבריינות לשמה

באמת שנמאס לי כבר לשמוע את השטויות האלה.

כולם מסכימים שFOXPC יצאו גרוע בסיפור הזה, אבל איך לעזאזל הגעתם לגניבה? אני מבטיח לכם שאף אחד לא יסכן את עצמו במאסר בשביל כמה עשרות אלפי שקלים שהסחורה שהיתה שם שווה, היא ככל הנראה הועברה בגלל שהשכירות נגמרה או כדי להגן עליה מגניבה כפי שקרה במקרים דומים בעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שנמאס לי כבר לשמוע את השטויות האלה.

כולם מסכימים שFOXPC יצאו גרוע בסיפור הזה, אבל איך לעזאזל הגעתם לגניבה? אני מבטיח לכם שאף אחד לא יסכן את עצמו במאסר בשביל כמה עשרות אלפי שקלים שהסחורה שהיתה שם שווה, היא ככל הנראה הועברה בגלל שהשכירות נגמרה או כדי להגן עליה מגניבה כפי שקרה במקרים דומים בעבר.

בנתיים האתר נפל, לא עונים למיילים, לא השאירו מספר טלפון לבירורים, אין דרך לתקשר איתם.

וממש במקרה נגמרה להם השכירות שם, נכון?

אף אחד לא יסכן את עצמו במאסר בשביל כמה עשרות אלפי שקלים שהסחורה שהיתה שם שווה

תאמין לי שכן, אנשים יודעים שמערכת המשפט בישראל היא בדיחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...