כרטיס המסך שלי אצל TMSFOX והם נסגרו - מה לעשות? - עמוד 12 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס המסך שלי אצל TMSFOX והם נסגרו - מה לעשות?

HiTRuN

Recommended Posts

• תגובות 439
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל מי שחושב שיצא לו משהו מלתבוע את FOX/FOXTMS/TMS הצחקתם אותי.

מדובר בחברות בע"מ וכל אחת עומדת בפני עצמה, לבעלים ולעומדים בראשן אין אחריות עליהן.

TMSFOX - חברה שהתפרקה, גם אם תתבעו אותה ותזכו תהיו ממוקמים בתחתית הרשימה של מי שצריך לקבל כסף ממה שנשאר כי גודל הנזק שנגרם לכם נעמד בנוחות בלבד, אתם עדיין יכולים לממש אחריות אצל היבואן.

FOX - גם כן חברה שפורקה, גם אין לה שום אחריות על מעשיה של TMSFOX וגם אם כן אז נראה אתכם גובים את הכסף כשלפניכם יש רשימה ארוכה של ספקים.

TMS - החברה היחידה שיצאה בסדר בסיפור הזה ועושה מעל ומעבר כדי לעזור, אין להם שום אחריות משפטית על TMSFOX ובכל זאת ממשים אחריות שניתנה ללקוחותיה. גם אם נגיד ויש להם אחריות משפטית על TMSFOX אז אף אחד לא הבטיח לכם שכל הסניפים ישארו פתוחים עד תום תקופת האחריות שניתנה לכם. במקרה הראשון תשרפו את הגשר האחרון שנותר לכם ובמקרה השני בית המשפט יפסוק לטובת TMS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אין שום הבדל בנוגע למה שציינתי קודם.

כל עוד החברה לא הכריזה על פשיטת רגל, ניתן לתבוע את הבעלים שלה בלי בעיות...

אתה לא יכול לתבוע בעלים של חברה בע"מ גם אם היא עדיין פעילה

אתה יכול לתבוע את החברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וברגע שאתה תובע את החברה, החברה צריכה לשלם את הכסף.

במידה ואין לחברה את הכסף או שהבעלים מזרימים כסף משלהם, או שהחברה פושטת רגל, ואז מתחיל תהליך עם כונס נכסים, שגם לוקח מהכיס של הבעלים.

NUNATAK, יש לך פרסום במקום כלשהו שFOXPC התפרקה סופית? (למרות שאין להם אתר)

בסופו של דבר, אף אחד מאיתנו כאן לא עו"ד ולכן אני מחכה להמלצה של העו"ד שאני מכיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, אז מה אני אמור לעשות כאשר יש לי מחשב שלם אצלם כבר כמה חודשים?

אמרו במייל שיישלחו לי אותו ב UPS, אבל לא קרה כלום.

ועכשיו שאין להם אתר זה עוד יותר מלחיץ, ואני לא מבקש כסף או אחריות, אני לפחות מבקש את המחשב שרכשתי מהם שנמצא אצלם ב"תיקון" מאז אוגוסט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שהבעלים יכולים להמיר כסף מהחברה להון פרטי בניכוי מס רציני, יש אפשרות גם לפדות להם רכוש.

אחרת מה מונע מכל אדם ואדם לפתוח חברות בע"מ להרוויח כסף, ואז לבצע פשיטת רגל?

כלום, לכן קוראים לזה חברה בעירבון מוגבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד אחד כדאי שתקבל את המחשב.

מצד שני אם לא תקבל, אתה תשתתף במאבק.

כל מי שיכול, שיפתח פניית יעוץ כאן - http://www.consumers.org.il/category/ComplaintForm

ככל שיהיו לנו יותר תגובות + יעוץ של עו"ד נדע איך להתקדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרת מה מונע מכל אדם ואדם לפתוח חברות בע"מ להרוויח כסף, ואז לבצע פשיטת רגל?

תתפלא, יש אנשים שחיים מזה די טוב...

מה שנקרא חוקי אבל מסריח (אבל עדיין חוקי...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TMS - החברה היחידה שיצאה בסדר בסיפור הזה ועושה מעל ומעבר כדי לעזור, אין להם שום אחריות משפטית על TMSFOX ובכל זאת ממשים אחריות שניתנה ללקוחותיה. גם אם נגיד ויש להם אחריות משפטית על TMSFOX אז אף אחד לא הבטיח לכם שכל הסניפים ישארו פתוחים עד תום תקופת האחריות שניתנה לכם. במקרה הראשון תשרפו את הגשר האחרון שנותר לכם ובמקרה השני בית המשפט יפסוק לטובת TMS.

דרך אגב, במקרה הזה, אני מסכים שTMS יצאה הכי טוב מכולם, אבל אחרי כל הזמן שכל הלקוחות נפגעו, היה מומלץ אם היו דואגים לנקודת איסוף בראשון לציון שזה אחד הסניפים שהכי נדפקו, והיו לוקחים הכל לתיקון והחלפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני עושה אם קניתי כ.מסך בFOXPC לפני האיחוד.. והוא התקלקל? איך אני יממש את האחריות שלו? שלחתי מייל לכתובת שפסמו לפני כמה זמן אבל לא החזירו לי תשובה אחרי ששאלו אותי איזה כרטיס זה.. ועכשיו גם נראה כאילו אין להם את הכתובת מאותה סיבה שאין להם אתר...

מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני עושה אם קניתי כ.מסך בFOXPC לפני האיחוד.. והוא התקלקל? איך אני יממש את האחריות שלו? שלחתי מייל לכתובת שפסמו לפני כמה זמן אבל לא החזירו לי תשובה אחרי ששאלו אותי איזה כרטיס זה.. ועכשיו גם נראה כאילו אין להם את הכתובת מאותה סיבה שאין להם אתר...

מה עושים?

כפי שנאמר, אם החברה פשטה רגל אז אין מה לעשות, אבל לא נראה לי שהיא בצעה את הצעדים המופיעים כאן

http://www.hanner.co.il/corporate/Volontary-liquidation-of-company.htm

בכל מקרה, תשתמש בלינק שהבאתי קודם ותמלא בקשת ייעוץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...