כרטיס המסך שלי אצל TMSFOX והם נסגרו - מה לעשות? - עמוד 16 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס המסך שלי אצל TMSFOX והם נסגרו - מה לעשות?

HiTRuN

Recommended Posts

באמת שנמאס לי כבר לשמוע את השטויות האלה.

כולם מסכימים שFOXPC יצאו גרוע בסיפור הזה, אבל איך לעזאזל הגעתם לגניבה? אני מבטיח לכם שאף אחד לא יסכן את עצמו במאסר בשביל כמה עשרות אלפי שקלים שהסחורה שהיתה שם שווה, היא ככל הנראה הועברה בגלל שהשכירות נגמרה או כדי להגן עליה מגניבה כפי שקרה במקרים דומים בעבר.

נתחיל בזה שלא משנה אם ירצו לסכן את עצמם או לא, הסחורה שווה המון כסף, בשבילך אולי היא לא, אבל לכל מי ששילם על הסחורה הזאת-היא שוות ערך בשבילו.

נמשיך בזה שהם גם מחזיקים את הסחורה בצורה לא חוקית, למעשה הם מחזיקים את הסחורה כמו בן ערובה. מה הם עושים? מנתקים קשר, נעלמים עם הסחורה ועכשיו כולם רק מחכים שישלחו להם תגובה איפה הסחורה ומה הם צריכים לעשות כדי לקבל את הסחורה.

פוקס פיסי צריכים לעמוד לדין, הם לא שמרו על הסחורה, הם ממש גנבו אותה מאחורי הגב של כולם.

גיא, אני חייב לשבח אותך שיצאת בסדר פה, הקפדת לעדכן והקפדת לעזור, אבל עם זאת אתה לא חף מפשע, כל הסחורה הזאת היא באחריותך גם כן (כי רוב הסחורה שייכת לTMS&FOX), מתפקידך לנסות כל מאמצים כדי להשיג את הסחורה שזה כולל אפילו להגיע למשפט ולערב את המשטרה מטעמך.

אני לא יודע אם הגעתם לשלב הזה, אבל ממה שאתה מסביר פה, אתה רק מסביר "ניסיתי להשיג את הסחורה, אבל אין לי את המפתח, אז לא יכולתי לעשות כלום" או "נפגשו פגישה ראשונה סוף סוף, אבל היא התפוצצה אחרי 2 דקות". אם האנשים האלה קמו מהשולחן ויצאו מהחדר בלי שסיכמתם בצורה מסודרת וחוקית מה אתם עושים עם הסחורה היה עלייך לפנות למשטרה בטענה שבעל העסק גנב את הסחורה של הלקוחות שלך, פגע בעסק שלכם ופגע באמינות שלך.

TMS תמיד תוייגה בתור חנות אמינה, אבל אחרי התקרית הזאתי אנשים בכ"ז יחשבו פעמיים לפני שהם יבואו לחנות שלך.

אני לא לקוח של אף אחת מהרשתות, האמת שזה בצירוף מקרים כי בידיוק כשהרשת נסגרה תיכננתי לקנות ממנה 2 מחשבים בשווי של 5K ש"ח כל אחד, ועכשיו אני שמח שהתקציב נדחה כי אחרת הייתי חוטף מעל הראש. אבל עצוב כי האחרים פה לא "זכו" לדחות את הקניה שלהם ובסופו של דבר הם לא מקבלים את מה שהם רצו.

לדעתי זה כבר השלב לפנות למשטרה, FOXPC ללא יוצא מן הכלל גנבו את הסחורה של כולכם. אל תתרצו שמשטרה לא תעזור כי החנות לא הכריזה שהיא פשטה רגל. היא לא צריכה להכריז שהיא פשטה רגל כדי להחזיר את הסחורה. ברגע שהבעיות התחילו הם היו צריכים להחזיר את הסחורה (פגומה או לא פגומה) עם צירוף פתק "מצטערים נתקלנו לקשיים ואיננו יכולים לטפל בך". זה מה שהם היו צריכים לעשות והם לא עשו, ובגלל זה הם גנבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 439
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב הרגע סיימתי שיחה עם גיא בטלפון , באמת בנדם זהב .

הכרטיס שלי עצמו לי נמצא אבל יש לו אותו כרטיס והוא שלח לי כרטיס מסך בדיוק כמו שהיה לי בדואר רשום

עכשיו נשאר רק לחכות :P .

דרך הגב :P שיגיע כ.מסך אני לא יודע לחבר אותו אז זה קצת בעיה xD אבל אני מאמין שאני יסתדר

הקיצר חברת TMS יצאה פסדר מעניין .

חברת FOXPC עדין לא ברור מה נסגר איתם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני רציתי לקנות אצלם ואז קרה מה שקרה והזמנתי מפנדה,

האמת היא שאני דווקא חושב שחברת TMS יוצאת מצוין מהסיפור הזה,

כולנו יודעים שחברות מחשבים רבות פושטות את הרגל ואחד הפחדים בקנייה הוא בדיוק זה

ועכשיו מי שקונה שם יודע שהחברה נמצאת בידיים איכפתיות...

יחד עם זאת הפחד הוא שחוסנה הכלכלי של החברה נפגע ולכן זה עדיין קצת מפחיד.

בסופו של יום אני מאוד שמח שחברת TMS נפתחה שוב כי חשוב לנו כצרכנים שתהיה תחרות ולדעת שהחברה נמצאת בידים טובות.

אז גיא, המון בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שלחתי מייל משרד התמ"ת וזאת התשובה:

דניאל שלומות,

סעיף 31 א. בחוק הגנת הצרכן מאפשר לצרכן להגיש תביעת "פיצוי לדוגמה" לביהמ"ש במקרים המפורטים בסעיף,בין היתר, כאשר הצרכן מבקש מיצרן המוצר לתקן כל קלקול שנתגלה במוצר או לספק חלקי חילוף בתוך תקופת האחריות ובמועדים שנקבעו לכך בחוק – והיצרן לא עשה כן, בניגוד לחובתו בחוק.

תנאי להגשת תביעה לפיצוי לדוגמה הוא, מסירה או שליחה של בקשת הצרכן כאמור, בכתב, ולעניין זה יצטרך הצרכן להוכיח כי שלח או מסר את הבקשה ולא יצטרך להוכיח את קבלתה על ידי העוסק.

לידיעתך, התיקון לחוק קובע כי לביהמ"ש סמכות לפסוק לצרכן פיצוי עד סכום של 10,000 ₪ וזאת בהתאם לשיקול דעת בית המשפט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי, ד'ה ז'ה וו לגיבור מחשבים. ככה בדיוק זה היה.

"איך נפלו גיבורים":

- יום אחד תלו שלט "סגורים לרגל ספירת מלאי" (באמצע השנה)

- שבוע אחרי באו ורוקנו את החנות בר"ג לתוך משאית

- שבועיים אחרי זה החנות הושכרה לעסק אחר

- חודש אחרי זה נעלם לנצח האתר www.gibornet.co.il.

עכשיו תקשיבו טוב, כי במידה והסיפור עם FOXPC יהיה דומה, זה מה שמצפה לכם:

שלשום יצרתי קשר עם בחור שעזרתי לו לפני שנה כי הוא אחד מהלקוחות שאחרי ההיעלמות המסתורית תבע אישית את הבעלים על זה שהעלימו לו רמקולים Gigaworks S750 7.1 בשווי של 3 אלף ש"ח.

אחרי חצי שנה של משפטים הוא זכה במעמד צד אחד (הבעלים ואדים מן הסתם לא הופיע למשפט), הלך להוצאה לפועל ומאז לא קיבל כלום.

בסופו של דבר זה מה שהוא אמר וזה מה שמצפה לכל מי שחשב "אני תותח! אני אקנה בזול ולא אקשיב לאחרים לקנות טיפה יותר יקר בחנויות שאמרו לי שנותנת שירות טוב":

"אחרי שנה ו3 חודשים עדיין לא ממש הסתיים. פסיקה כבר נקבעה ושהוא חייב לשלם ועברו 30 יום והוא לא אז צריך ללכת לבית משפט שוב להחתים איזה משהו וללכת להוצאה לפועל להתעסק עם זה..

לא יודע עד כמה אני יקבל את הכסף שלי אבל שיהיה..אחרי שנה כבר הגעתי למצב שלא ממש אכפת לי..

מטעויות לומדים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעלים של חנות-מחשבים מחלק את עוגת-המשאבים בערך כך :

לטיפול בכל סוגי הלקוחות - גם הדבילים/קטנוניים ביותר,

ולטיפול בכל סוגי ספקי-הסחורה - גם כאלו שלא מעניין אותם כלום חוץ מלמכור (ולפעמים אפילו זה לא...),

ולחברות המשלוחים / חב' הדואר,

ולעיריה (ארנונה + מים/ביוב), ולחב' החשמל,

ולחברות התקשורת,

ולמוסדות-הכספיים (בנקים, חב' כרטיסי-אשראי ופקטורינג, חב' ביטוח, וכו'),

ולחברות הרכב, הדלק, והמוסכים,

ולרשויות המס, ולרוה"ח, ולעוה"ד,

ולעובדים,

ולמשכירי-הנכסים...

ולו עצמו נשאר בד"כ חור גדול בכיס !

אז מדוע להקים חנות-מחשבים בארץ ? אחרי שנתיים-שלוש בסיר-לחץ כזה הפסיכו-תראפיה לבדה תעלה בערך כמו כל מה שהרווחתה... (וזאת בהנחה הבלתי-מבוססת שאכן הרווחתה משהו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hw_joe

זה לא רק חנות מחשבים, זה בערך כל עסק.

גם סופר עושה משלוחים, מטפל בלקוחות, קונה מספק שלא תמיד מסתדר איתו, משלם מיסים, משלם שכירות על המקום, מחזיק עובדים.

אין מה לעשות, להפעיל עסק כזה זה לא דבר קל.

דווקא חנות מחשבים לא מבזבזת הרבה משאבים, היא לא צריכה להחזיק כ"כ הרבה עובדים(מס' עובדים בודדים בחנות מחשבים זה בסדר, כל עוד הם עושים את עבודתם נאמנה) ולא דרוש לה מקום מי יודע מה גדול.

זה יותר עניין של ארגון וסדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...