כרטיס המסך שלי אצל TMSFOX והם נסגרו - מה לעשות? - עמוד 20 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס המסך שלי אצל TMSFOX והם נסגרו - מה לעשות?

HiTRuN

Recommended Posts

הכנסתי לתיקון אצל FOXPC, אבל הקניה שלו והאחריות הייתה מTMS לכן גיא התחייב שהוא יחזיר לי והוא באמת החזיר.זה היה בסוף אוגוסט.

לי יש בדיוק אותו מקרה כמו שלך (עם המסך מחשב )אבל עדיין לא קבלתי כלוווום.... :nixweiss:

אני כבר חודשיים ו חצי בלי מסך=בלי מחשב :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 439
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קיבלתי תכרטיס מסך ביום חמישי :).

אתה מבין מה הפירוש של "תעדכן את ההודעה הראשונה" ? :facepalm:

לי יש בדיוק אותו מקרה כמו שלך (עם המסך מחשב )אבל עדיין לא קבלתי כלוווום.... :nixweiss:

אני כבר חודשיים ו חצי בלי מסך=בלי מחשב :kopfpatsch:

מה אמר לך גיא (הבעלים של TMS)כשדיברת איתו על זה? אם לא דיברת אז דבר איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מבין מה הפירוש של "תעדכן את ההודעה הראשונה" ? :facepalm:

מה אמר לך גיא (הבעלים של TMS)כשדיברת איתו על זה? אם לא דיברת אז דבר איתו.

הוא אמר ש נכון לעכשיו אין לו גישה לציוד של TMSFOX והעניין בטיפול.

אני הבנתי מפותח הדיון שהוא קיבל כרטיס חילופי מ TMS ו מקווה שזה יקרה במצב שלי גם כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי המקרה כבר טופל ועכשיו אנחנו מנסים למצוא מקום לאסוף את המחשב כי הוא בחיפה (המחשב שלי נרכש מTMS)

כרטיסי המסך שלי נלקחו על ידי FOXPC וTMS עזרה לי מהכיס שלה והביאה לי כרטיסים אחרים, קניתי 3-4 מחשבים מFOX, לא להאמין, עכשיו אין להם אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במזל שבועיים לפני שFOX נסגרה (או שבוע) הציוד נשלח מFOX לTMS להמשך הטיפול בבעיות המחשב, וכשהציוד היה אצל TMS התחילו כל הבאלגנים (אך כרטיסי המסך נשלחו לFOX כשהתחילו כל הבאלגנים ולכן בעצם הדבר היחידי שFOX לקחה הוא כרטיס 9600GT תקין אחד וכרטיס 9600GT תקול אחד, TMS עזרה לי מכיסה האישי כי בעצם את הכרטיסים הללו גם קניתי דרכה הרבה לפני האיחוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם שלחת מסך של ASUS

אני שלחתי דרך TMSFOXל תיקון מסך של אסוס ש נקנה ב TMS

וקיבלת מסך של DELL

אין לי מושג....יש מצב שקיבלתי מסך אחר. זו פעם שניה שהמסך מתקלקל (DELL) ו בפעם ראשונה החליפו לי אותו.

אז בטוח שקיבלת מסך אחר.

או ש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...