כרטיס המסך שלי אצל TMSFOX והם נסגרו - מה לעשות? - עמוד 13 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס המסך שלי אצל TMSFOX והם נסגרו - מה לעשות?

HiTRuN

Recommended Posts

• תגובות 439
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רגע, אז מה אני אמור לעשות כאשר יש לי מחשב שלם אצלם כבר כמה חודשים?

אמרו במייל שיישלחו לי אותו ב UPS, אבל לא קרה כלום.

ועכשיו שאין להם אתר זה עוד יותר מלחיץ, ואני לא מבקש כסף או אחריות, אני לפחות מבקש את המחשב שרכשתי מהם שנמצא אצלם ב"תיקון" מאז אוגוסט...

במקרה שלך, העניין בכלל לא קשור לסיפור של פשיטת רגל וכו' מכוון שהמחשב שנתת לתיקון שייך לך ולכן לא ניתן לעקל אותו (גם אם החברה חייבת כספים או התפרקה).

במידה והבעלים של החברה לא מוכן להחזיר לך את המחשב, זה נופל כבר בתחום הפלילי ואתה יכול להגיש תלונה במשטרה על גניבה - נתת את המחשב שלך לתיקון ולא החזירו לך אותו. זה נכון לכל אדם שסיים לשלם את החוב שלו (כולל מי שבחר לשלם בתשלומים בקרדיט של חברת אשראי - שם החוב הוא לחברת האשראי ולא לחנות) והציוד שלו נמצא אצל החברה ולא הוחזר לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה והבעלים של החברה לא מוכן להחזיר לך את המחשב, זה נופל כבר בתחום הפלילי ואתה יכול להגיש תלונה במשטרה על גניבה - נתת את המחשב שלך לתיקון ולא החזירו לך אותו.

אתה חי בסרט...

לצערנו החוק לא תומך בגישה הזאת כלל-וכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מציע כרגע להתאזר בסבלנות לעוד כמה ימים

אם החברה פשטה את הרגל אז כל המאמצים שלכם ילכו לטמיון, לא תביעה משפטית ולא פנייה לארגוני צרכנות תעזור, בכל מקרה אני מקווה שהערפל סביב הנושא הזה יתפזר בימים הקרובים וניתן יהיה לתכנן את הצעדים הבאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חי בסרט...

לצערנו החוק לא תומך בגישה הזאת כלל-וכלל.

למעשה הוא פלוס מינוס צודק, המחשב בחזקת העסק אך לא בבעלותו. במקרה כזה אין בעיה לבקש סעד מבית המשפט ולחייב את הבעלים להחזיר את המחשב לבעליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעלים לא קשורים לעניין, אתה תצטרך להגיש בקשה אל-מול כונס הנכסים, וכולנו יודעים מה ערכם של בקשות להשבת סחורה/כספים של לקוחות לעומת בקשות דומות מטעם הנושים הגדולים (בנקים, ספקים וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

זה לא נכון, כי כפי שצויין, ברגע שהלקוח שילם על המוצר, המוצר חוקית שייך לו ולא לעסק.

לכן כונס הנכסים לא יכול לתת את המוצר לאף אחד אחר.

במידה ולא תהיה דרישה לבקשת המוצר בחזרה, די הגיוני שכונס הנכסים לא יידע על איזה מוצר מדובר ואז הוא יעלם.

אבל כל עוד לא הכריזו על פשיטת רגל, אין מה לחשוב יותר מידי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעלים לא קשורים לעניין, אתה תצטרך להגיש בקשה אל-מול כונס הנכסים, וכולנו יודעים מה ערכם של בקשות להשבת סחורה/כספים של לקוחות לעומת בקשות דומות מטעם הנושים הגדולים (בנקים, ספקים וכו').

קודם שיהיה כונס נכסים, כל עוד אין פשיטת רגל בפועל צריך לתבוע את הבעלים.

וכפי שדנדן ציין זה לא עניין של בקשה אלא חובתו של האחראי על החנות או מה שנשאר ממנה, המוצר כבר נמכר ואינו בבעלות העסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

ראיתי שהדיון חזר לחיים בימים האחרונים ויש כמה דברים שאני יכול להבהיר

1 - הכי חשוב - נושא של המחשבים וציוד של לקוחות שנמצא בתיקון, אני לא יודע אם מה שרשמו פה תופס חוקית אך נשמע הגיוני שכן הציוד הוא לא בבעלות החברות המעורבות אלא של אדם פרטי (הלקוח) ואי לכך צריכה להיות אפשרות לדרוש אותו חזרה, אני אנסה לברר את הנושא עם העו"ד שלי ובמקביל אם מישהו פה בקשר עם עו"ד זאת נקודה חשובה ואולי פה יהיה לאיפה להתקדם - כמובן במה שאני יכול לסייע אני אסייע.

2 - נקודות איסוף - כמו שציינתי בעבר בדיון הזה אני עובד על נקודות איסוף נוספות לחיפה זה לא דבר שלוקח יום או יומיים, זה בהחלט הכיוון גם כדי לאפשר ללקוחות לקבל שירות נוח יותר וגם כדי לסייע ללקוחות בעתיד שיהיו להם נקודות שירות\אספקה ומכירה נוספות.

3 - אתרים שירדו - אינני יודע בוודאות אך אני מניח שהסיבה שהאתר של FOXPC\TMSFOX (אותו אתר בדיוק שרץ על 2 שמות) ירד היא אי תשלום חוב לLIVEDNS מהצד של FOXPC, השערה (אפשר להגיד מלומדת) אך לא עובדה בדוקה.

4- נושא אחריות הבעלים בסיפור הזה, לשם הבהרה TMS הינה חברה בע"מ, TMSFOX הינה חברה בע"מ, FOXPC לא היתה חברה בע"מ אלא שותפות רשומה(כדין עוסק מורשה), אחריות הבעלים בחברות בע"מ מוגבלת רק לחברה ולא לאנשים מעבר לזה, הדרך היחידה להגיע לבעלים ולכיסם הפרטי הינה דרך דבר שנקרא הרמת מסך שבוא בית המשפט קובע כי פשיטת הרגל\המצב אליו הגיעה החברה נובע מפעולות לא כשרות ובוחר לראות את הבעלים כאחראים ישירים לחובות והתחייבויות החברה, לשמחתי הדבר הוא לא המקרה פה, לא נעשו פעולות מכוונות או רצון לפגוע בלקוחות או בספקים בכוונה תחילה, קרה מה שקרה ומנסים לפתור את זה, כחלק מכל הסיפור הזה נותק הקשר בין הבעלים של TMS (משמע אני) לבין הבעלים של FOXPC (משמע שרון קרביץ וטל קמה) ולכן אני עושה כל שביכולתי לסייע בדברים שקשורים אלי באופן אישי (TMS\TMSFOX) למרות שאינני מחוייב חוקית לבצע את זה, אינני יודע מה עמדתם של FOXPC בנושא, ההייתי רוצה להאמין שהם חושבים כמוני אך מתגובות של אנשים בפורום אני מבין שזה לא המצב כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...