דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400 - עמוד 36 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400

djelectric

Recommended Posts

ZAP כבר מזמן לא משקף הרבה... אפשר היום להשיג 5850 אם אני לא טועה בקצת מתחת ל 1300 שקל...

לא יודע בקשר ל 480.

זאפ משקף הרבה חנויות עיקריות של כלל הקונים, תמיד אפשר למצוא יותר זול השאלה על חשבון מה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מבלי להיכנס לדיון לא רלוונטי , זאפ שיקף (בלשון עבר) חנויות עיקריות , היום בשטח יש יותר חנויות שלא "נכנעות" לסחטנות שלהם כדי ששם החנות יופיע בחיפושי המוצרים השונים.

תיקח לדוגמא את זיגזג או IQPC שהן אחלה חנויות ובחלק מהמוצרים תמצא שם במחיר זול יותר מהמפורסם בזאפ וזה מבלי להתפשר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאפ משקף הרבה חנויות עיקריות של כלל הקונים, תמיד אפשר למצוא יותר זול השאלה על חשבון מה..

חנויות עם שם מוכח כבר לא צריכים את זאפ, זאפ עולה להם פר קליק...

הרבה מהחנויות הרציניות כבר לא שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמחפש לקנות מוצר הולך קודם לZAP

אני בטוח שהרבה אנשים שלא היו גולשים פה לא היו מכירים את שאר החברות

גם אם תכנס לגוגל ותרשום "חנות מחשבים" אתה תמצא מלא זבל לא מוכר ואנשים רוצים חנות מוכרת

זה לא כזה פשוט.. אז עם כל מה שZAP "סוחטת" מהם היא בכל זאת צריכה הכנסה..

בין אם זה פייר או לא זה כבר בעיה של זאפ או של החנויות לא ממש איכפת לי.. אבל זה אנדיקציה של משתמש ממוצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עוד לא מבין מזה משנה מה ZAP מראה או לא מראה ? עובדה שיש זול יותר תמיד ממה ש ZAP מציג, ורוב הזמן מחנויות איכותייות שמהם אתה לא מפסיד כלום.

* הדיון הזה הוא לא על אתר ZAP, אז בואו נסיים את השיחה עליו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

syndromE אתה שוכח שישראל היא שוק מאוד מאוד זניח

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814161330&cm_re=5850-_-14-161-330-_-Product

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814187110&cm_re=gtx470-_-14-187-110-_-Product

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814500156&cm_re=gtx480-_-14-500-156-_-Product

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814150490&cm_re=5870-_-14-150-490-_-Product

בסופו של דבר 5850 עולה 300$ GTX470 עולה 350$ 5870 עולה 400$ וGTX480 עולה 500$

וההבדלים בסופו של דבר בביצועים מאוד זניחים בשביל עוד 50$

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים דווקא ה 470 שווה יותר, בחנויות כמו KSP בישראל הוא עולה בסך הכל עוד 60 שח, שלדעתי שווים את זה.

אבל אפשר לומר שמבחינה טכנולוגית ה 5850 הכי משתלם מכל ה 58XX\5970\4XX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינה טכנולוגית? אולי

מבחינת מחיר\ביצועים הוא מעולה.

הפואנטה בדור הזה היא להביא לנו את הפרימיירה של DIRECTX11

הטכנולוגיה תמשיך להתפתח וחומרה תיוצר מראש רק על מנת לספק טסלציה מתקדמת ופילטרים במיוחד.

החברות עובדות קשה כעת ולכן להשקיע כמות מטורפת של כסף ב"טכנולוגיה חדשה" בעת שבה היא נמצא בשימוש סמלי פה ושם...

לא חכם. HD5850 כן נותן לך את התצמיט מכל טוב של הדור הקודם

יש לך ביצועים מאוד גבוהים

יכולות מרשימות+++

צריכת חשמל ממש נמוכה.

אז קניה של GTX480 למשל תוריד לך 2500 שקלים מכיסך.

HD5850 - כ1300 שקלים מכיסך.

התבטאות החומרה בזמן הקרוב

HD5850 - ביצועים מעולים בכל אפליקציות הDX9-10 סיפוק מעל ומעבר, ביצועים בינוניים בDX11 אשר אינו נמצא בשימוש נרחב כלל.

GTX480 - גיבור על חלשים, ייתן לך ביצועים מעולים בDX9-10 וסיפוק מעל ומעבר... בדומה לHD5850. ביצועים טובים בDX11 כעת.

בעוד שנה+ כאשר DIRECTX11 יהיה בכל פינה:

1200 נשארו בכיס מהHD5850, אפשר למכור למשל את הHD5850 במחיר סמלי ולקנות איזה "HD6850" אשר ישסע אפליקציות בקצב.

GTX480 - יאלץ אותך להפתשר בהגדרות לרוב כאשר טסלציה כבדה בשטח, החור בכיס נשאר, הכרטיס צבר לא מעט אבק וכרגע מחם הפך לרותח. (ההסטוריה מלמדת יפה מה קורה לכרטיסים מאוד חמים לאורך שנים)

אני שנים מתעסק בזה והכל ברור לי כשמש, ואני עדיין מתקשה להבין השקעה של אלפי שקלים בכרטיס גרפי שלא תעבור שנה והבעלים יצטרך לשפוך כסף נוסף בשביל לשדרג את הGTX285\9800GX2\8800GTX שלו לאיזה GTX470 (שהוא אגב כרטיס נהדר) על מנת להינות מהממתקים הקטנים שהיום אפשר להשתמש בהם.

אם יש משתמש HARDCORE שמשתמש למשל ב3DVISION אני יכול לגמרי להבין אבל מה שקורה בשטח זה שיש לאנשים עיניים גדולות ורוב היום כרטיס המסך שלהם עסוק בלתת האצה לפלאש באתרי ולנוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיבה לדעתכם שהורידו את האחריות על ה 470 ו-480 פעם היו נותנים על שלש שנים אחריות אבל על אלה יש כאלה של שנה ויש שנותנים שנתיים נראה לכם שיש מצב שחיי הפרימירי קצרים מאד?

דרך אגב 470 של אינוו 3D עולה 1600 פחות 10 שקל אצל KSP אני מקווה שהם ירדו עוד :yelclap:, ומה נסגר לגבי ה465 סופית שווה קניה או לא כי נראה לי שהוא ירד בקרוב והוא על הכוונת שלי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איך הכרטיסים של שאר החברות אבל קניתי את הINNO3D והוא מאד רועש, הוא מגיע למקסימום של 10 אחוז OC בזכרונות והGPU (ללא שינוי voltage או הוספת קרור) ויש עליו שנתיים אחריות שזה עוד בסדר.

בכל מקרה הבדל המחירים בינו לבין כרטיסים אחרים הוא משמעותי ונראה לי שהחסרונות הם יחסית בסדר יחסית למחיר שצריך לשלם על כרטיסים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני החלטתי לקנות את ה470 פשוט נמאס לי לחכות ולחכות ואני כבר עם 9600GT הזה יותר מידי..

של דווקה בסדר מבחינת רעש ..שנה אחריות זה גרוע אין ספק

אבל אני גם ככה בעתיד כנראה אחליף צד 3 בשביל שיהיה יותר קר ויתאים לOC

ככה שהאחריות גם ככה תאבד אצלי גם אם היא שנה או 3 שנים

ד"א כמה OC עם סטוק אפשר לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

465 לא שווה קנייה לדעתי - עדיף במחיר שלו לקחת את ה5850...

לגבי ה470, יש לגיינוורד 3 גירסאות שלו - סטוק , תדרים סטוק עם שהוא לא סטוק ואת הגולדן סמפל שמגיע עם OC מהמפעל.

לא יודע מתי ואם הם יגיעו לארץ ומה יהיה מחירם אבל אולי שווה לחכות קצת ולראות - לי יש את ה275 של גיינוורד והוא מעולה -קריר למדי ומאוד שקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה התעסקות בטמפ' - אני מתחיל לחשוב שזה פורום תאדירן או חברת מקררים.

אני מוכן שהכרטיס מסך יהיה ב200 מעלות וללא OC כל עוד הוא יתן ביצועים מדהימים !

העניין הוא שכרגע הסוס (פוני) עבודה שלי מריץ את כל המשחקים במקסימום על FHD אז אין טעם לשדרג , במיוחד כשאין עדיין כלום לשחק בDX11 (או לפחות כלום ששווה 2000 ש"ח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום זה ממש לא מה שהיה פעם בכרטיסי המסך.

בדיוק כמו שחשוב שמעבד יקורר היטב חשוב גם שהכרטיס יקורר

יש הרבה התעסקות עם תדרים ומתחים. מה גם לא חסרים אנשים שזורקים וזונחים את הכרטיס במארז ומבחן הזמן בסוף קובע.

כשהכרטיס חם (X1950) המוות שלו לא יאחר להגיע. אם אנבור בפורום אמצא 101 ת'רדים על כרטיסים תקולים שבעבר נחשבו לחמים.

הנסיון פשוט לא יכול להטעות כאן.

לכן חשוב צד שלישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...