דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400 - עמוד 34 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפי הביצועים יותר משתלם לקנות זוג GTX480 מאשר זוג HD5870

לפי המח האנושי לשלם 5000+ שקלים על גרפיקה (כמה חזקה שלא תהיה) מדובר במחלת נפש קשה. מעבר לכל דמיון.

משווים שלושה כרטיסים שבייחד עולים 8000 שקלים לשלושה שעולים 5400. נו שוין שיהיה. הליבה הבודדת הכי חזקה בVS.

לא רואה שום הגיון בהשוואה שכזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאני לא מעודכן , פעם ראשונה שאני רואה שמוכרים כרטיסי גלקסי בארץ - בהחלט יכול להיות מעניין אם הם יביאו את סדרה 4XX בשלמותה.

יש גם כמה עיצובים מעניינים ל470 אאל"ט...

אנחנו הישראלים מחפשים לקנות את הכי זול אז תחלס אין להם סיבה טובה לייבא את כרטיסי הHIGH END של ובטח שלא את הכרטיסים ה"משודרגים".

אם תצליח לארגן קניה קבוצתית גדולה אז אולי יש סיכוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השוואה עדכנית:

http://www.techspot.com/review/283-geforce-gtx-400-vs-radeon-hd-5800/

מסתבר שככל שאנחנו מתקדמים עם הדרייברים דווקא ATI סגרה את הפער לגמרי בביצועים.

אין שום עדיפות מעשית ל- 480 על ה- 5870 ל- 470 על ה- 5850.

הם רק עולים יותר...

זה הגיוני מבחינה זו שהפלטפורמה של ATI היא קשה יותר לתכנות (VLIW) ולכן דווקא הזמן משחק תפקיד משמעותי יותר אצלה.

אצל הפלטפורמה יותר קלה ולכן קל לדרייברים להגע למיצוי מהר יותר.

זה סביר, אבל לא מחייב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיש מלחמה חדשה.. היא נקראת מלחמת הדרייברים

זה מוזר קצת שפתאום אותם כרטיסים מציגים יותר פריימים .. יש כבר כלכך הרבה ביקורות על הכרטיסים האלה וכל ביקורת עם

דרייברים שונים ואומרת משהו אחר

זה כבר נהיה אפסורד לי זה נותן הרגשה כאילו הם מגבילים בכוונה את ביצועי הכרטיסים ביציאתם

כאילו ATI אמרה נוציא כרטיסים שיביאו X ביצועים ככה NV יבנו כרטיסים באותה רמה ואז נוציא דרייבר שיתן אקסטרה ביצועים

וככה שום נהיה יותר טובים...

ואולי אני סתם פרנואיד :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיש מלחמה חדשה.. היא נקראת מלחמת הדרייברים

זה מוזר קצת שפתאום אותם כרטיסים מציגים יותר פריימים .. יש כבר כלכך הרבה ביקורות על הכרטיסים האלה וכל ביקורת עם

דרייברים שונים ואומרת משהו אחר

זה כבר נהיה אפסורד לי זה נותן הרגשה כאילו הם מגבילים בכוונה את ביצועי הכרטיסים ביציאתם

כאילו ATI אמרה נוציא כרטיסים שיביאו X ביצועים ככה NV יבנו כרטיסים באותה רמה ואז נוציא דרייבר שיתן אקסטרה ביצועים

וככה שום נהיה יותר טובים...

ואולי אני סתם פרנואיד :silly:

יש היגיון בדבריך.

יתכן ו- ATI הניחה כי תהיה לבד כשיצאו הכרטיסים וניצלה רק חלק מהיכולת.

וכעת מנצלת כל מה שהיא יודעת.

שוב, יכולת החישוב של ATI גבוהה יותרה (פלופים) אבל זו שהרבה יותר קשה לנצל.

ולכן שיפור על ציר הזמן של יכול להיות יותר מהותי אצל ATI.

זה הסבר הגיוני למה שאנחנו רואים אבל לא בהכרח מחייב.

בשורה התחתונה, הבדלי הביצועים זניחים, השיקול היחידי הוא מחיר העסקה.

אישית, אני הייתי רוצה לשים יד על Fermi.

אבל מתוך עניין להשתמש ביכולת ה- Open CL שלו (שמעט יותר בשלה אצל nVidia).

מחבינת ביצועי משחקים הם שווים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיקור מעודכן של אתר אמין ודרייבירם אחרונים בבקשה:

http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/geforce-gtx-465_8.html#sect1

פה בבירור אפשר לראות את היתרון של NVIDA. שלא נדבר על MIN FPS שבו 470 משאיר אבק ל5850 ובחלק מהמקרים גם עוקף את 5870

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nvidia prepares dual chip card, Based on new GF104

Our Far East sources are telling us that a dual-chip card from Nvidia is coming. It is based on GF104, Nvidia’s new chip. This is a successor of Fermi that should get lower TDPs and better performance per watt.

The dual-chip card is supposed to finally take over the performance crown from ATI, and this is something that Nvidia desperately wants and needs. It’s always good to win and have the fastest card on the market.

The new chip is called GF104 and it is the same one that should land in Geforce GTX 460 cards. It has a lower TDP than Fermi and it can hit higher clocks with the similar TDPs of Fermi. This should be the cash cow chip for Nvidia as it was referring to it as the new G92, 8800GT chip.

We are not aware of any new dual chip based card from ATI at this time, but they should be working on the next generation products, reportedly based on 40nm process.

On another note, Galaxy showed off a dual GTX 470 card at Computex. This is not the card we are talking about and it is highly unlikely that we will see dual GTX 470 cards in retail.

http://www.fudzilla.com/content/view/19052/1/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי קונה בכיף כרטיס כפול ליבה אם הוא היה עובד באמת עם כוח כפול ולא בכרטיס אחד

כי אז כשאין תמיכה באותו הזמן למשחק מסויים אני צריך לעבוד עם אחת והלכו הדאבל ביצועים

חוץ מזה, כפולה עם VSYNC עובד טוב כמו שtriple buffering עובד עם VSYNC על כרטיס בודד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...